Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Philips Xenium V787 – elegancka obudowa i wydajna bateria

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niedawno w Play zadebiutował Philips Xenium V787, który został wyposażony w potężną baterię 5000mAh i fizyczny przycisk trybu oszczędzania, przez co oferuje imponujący czas pracy na jednym ładowaniu. Telefon pracuje na platformie Android 5.1 Lollipop i wspomaga bardzo szybką transmisję danych i dostęp do zawartości online dzięki wykorzystaniu technologii 4G LTE. Co ma jeszcze do zaoferowania?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Philips Xenium V787 – elegancka obudowa i wydajna bateria

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Fajny, nawet nie przypuszczałam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Za 1200 zł kupiłem Honora 7, więc co tu porównywać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Mam z Play i sobie chwalę. Bateria wytrzymuje mi 5 dni i co wy nato ze swoimi jednodniówkami?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ten telefon jest ok. Bateria trzyma mi 5 dni, a i fotkę pstryknę, która dla mnie jest fajna.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Test był z 'dwudniowym pobytem na dole kopalni’ bez przełączania na offline? Inny padnie po kilku godzinach intensywnego poszukiwania zasięgu z pełną mocą nadawczą. Skoro testowany Philips Xenium V787 wytrzymał tam w tym reżimie całe 2 dni, będąc jednocześnie użytkowany na różne sposoby, to naprawdę jest mocarz!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      at Ziko. moja motorola g3 2015 wytrzymuje 6 dni. wiec twój to cienias. w trybie 2 g i transmisje danych właczam jak czasem potrzebuje cos sprawdzic w operze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Pewnie na android 5.1 poprzestanie, bo wątpię, żeby dostał aktualizację do 6.0

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test Philips Xenium V787 – elegancka obudowa i wydajna bateria
Your information: