Start Forum Inne Bezpieczeństwo Test Panda Global Protection 2010

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Postanowiliśmy przetestować skuteczność silnika antywirusowego najnowszej Panda Global Protection 2010 reklamowanego hasłem: „maksimum ochrony, minimum zasobów”. Nowa edycja posiada kilka asów w rękawie – między innymi Panda Global Protection 2010 w porównaniu do poprzedniej wersji umożliwia o 60% szybsze wyświetlanie stron internetowych i 40% szybsze pobieranie danych z internetu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Panda Global Protection 2010

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      "Da się zauważyć, że wydajność i szybkość działania

      komputera jest mniejsze niż podczas skanowania np.

      Kaspersky Lab." Czy czasami nie powinno być tak: "Da się

      zauważyć, że wydajność i szybkość działania komputera jest

      większa niż podczas skanowania np. Kaspersky Lab. " No

      chyba, że Panda jest wolniejsza od kasperskiego?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Szybsza, już poprawione. Miałem uruchomiony Kaspersky Lab i podczas skanowania zajmował tyle procesora, że nie dało się na kompie pracować. W przypadku Pandy skanować spokojnie można w tle i pracować dalej. Oczywiście trzeba dodać, że uzależnione jest to od konfiguracji naszego sprzętu. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Kan, niestety wszystko zależy od sprzętu – u jednego będzie śmigać cacy a już u drugiego nie. co nie zmienia faktu, że zabawa z trialem przebiegła pozytywnie:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      dokładnie tak. u mnie na ruinie śmigał tak sobie ale na nazwijmi ją podstawową jednostką to śmigał świetnie. zero zamulania systemu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      u mnie też wszystko było cacy i bez żadnego zamulania się odbyło 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Ja się w Misiaku 2009 zakochałam, a jak mi się licencja skończy to bez zastanowienia się przesiądę na 2010. Stworzyli świetny program, nic dodać nic ująć 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Panda wypuściła bardzo dobry program, i chyba ciężko będzie konkurencji osiągnąć takie wyniki. Skan dysku można spokojnie odpalić w tle i dalej pracować. Ja jestem pozytywnie zaskoczony

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test Panda Global Protection 2010
Your information: