Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Smukły Panasonic GD96 to jeden z bardziej zaawansowanych telefonów dostępnych na rynku. Jest to pierwszy, dostępny w Polsce model japońskiego producenta wyposażony w funkcję pakietowej transmisji danych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Panasonic GD96

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Powiedzcie mi kochani gdzie w modelu GD96 jest polski słownik T9 ???????????bo ja jakoś go nieznalazłem <lol2>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ustawienia , język ,jezyk urzytkownika

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hej żeby wiedzieć gdzie jest polski słownik t9 to tzeba sie najpierw umiec posługiwać tym telefonem to tak na marginesie. a niech mi ktoś napisze w jaki sposób moge za darmo pobrać dzwonki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      piszą w opisie ze mozna ściągac na nią dzwonki tylko ze ich nie ma na zadnej stronie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      HEJ!!!Czy ktos uzywa tego tel do netu.jakie sa poprawne parametry aby poprzez tel miec w kompie NET 🙂 Bo mam blad 734 podczas wybierania nr tel. slyszalem ze to wina uszkodzonego modemu tak mi powiedziano w salonie e@y-((((((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      słyszałem że ten tel ma dyktafon.ja mam tego tela i chociaz mam dyktafon to mi nie nagrywa głosu.a przy alarmie głosowym wybrany przezemnie (tylko 2 dzwonki) moge nagrac na to odgłosy w czasie 10s. mozna to zmnienic??? jak tak to czekam odpowiedzi na mój e-mail

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten Fon ma T9 ale po angielsku.. przynajmniej moja wersja softa.!! i troche wiecej wyrozumiałości dla inych "Marycha":)

      Teraz własnie musze jakos znalęść soft w wersji ze słownikiem polskim..:) moze ktos to wgrał..?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Proszę o pomoc w ściągnięciu jakich kolwiek dzwonków na Gd96,z góry wielkie dzięki za pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak odblokować klawiaturę – proszę o pomoc:(

Viewing 9 reply threads
Reply To: Test Panasonic GD96
Your information: