Start Forum Sprzęt Bluetooth Test Outdoor Sound – rozświetlony głośnik bezprzewodowy

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na rynku jest wiele różnorodnych zestawów Bluetooth, ale tylko nieliczne przykuwają oko niebanalnym designem, a jeśli dodać do tego dobre bezprzewodowe brzmienie to wybór okazuje się jasny. Takim głośnikiem jest propozycja od Hykker – model Outdoor Sound. Produkt został stworzony z myślą o użytkownikach kochających muzykę i chcących dzielić się nią z innymi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Outdoor Sound – rozświetlony głośnik bezprzewodowy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupiłam w Biedronce. Tak daje radę, ale o dyskotece świateł raczej zapomnijcie. Działa, ale tylko gdy uszy puchną z muzyki 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Daje radę wydobyć ze starego telewizora, lepszej jakości muzykę. Kupiłem do tych celów. Ciekawe jak długo pogra, bo różnie mówią o tej firmie w necie. Co tam 2 lata gwarancji wystarczy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też kupiłem i no problem. Światełka mnie nie rajcują, a potrzebowałem głośnik do telewizora i się sprawdza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też zaryzykowałem i kupiłem córce do pokoju. O efektach świetlnych raczej można zapomnieć. Przydaje się dla słuchania MP3 ze smartfona. Jakość dźwięku adekwatna do ceny. Poprawna ale bez fajerwerków, na razie córka jest zadowolona, więc i ja z zakupu też.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nawet się sprawdza

Viewing 5 reply threads
Reply To: Test Outdoor Sound – rozświetlony głośnik bezprzewodowy
Your information: