Start Forum Sprzęt Nokia Test Nokia Lumia 820: WP8 z gamą kolorowych obudów

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Borykający się z kłopotami fiński producent potrzebuje czegoś wyjątkowego, by odwrócić spadkowy trend. Tym czymś mają być dwa modele telefonów: Nokia Lumia 920 i tańsza Nokia Lumia 820 – oba z Windows Phone 8. Dziś prezentujemy model Lumia 820 – wystarczająco dobra dla większości użytkowników, a przy tym sporo tańsza.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Nokia Lumia 820: WP8 z gamą kolorowych obudów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      drogi autorze-jesli szczytem jakości audio dla ciebie jest mp3 zakodowane w 128 kbps to prosze nie pisz więcej że odtwarzacz w lumii jest wspanialy.To jest jedna wielka multimedialna niedoróbka.Jeśli odtwarzacz nie potrafi odtworzyć plików mkv, ogg,flac,ape to jest to dno. I nie interesuje mnie jako klienta tego powód.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      W wadach podałeś zbyt gładką obudowę, ale to wada tej konkretnej którą Ty miałeś a nie telefonu. Ja mam czarną matową i każdy może wybrać taką jaka mu się spodoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mi chodzilo tylko o jedno-że nie można bez zmiany formatu posłuchac/ogladac plików prosto z pc.Przecież to jasne że w pociągu gdzie nie słysze normalnie rozmówcy bo jest straszny hałas A tonie usłyszę róznicy pomiędzy mp3 220 kbps a flackiem:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      whozaa jak ty nie słyszysz róznicy między 128 a256 to posłuchaj na innym telefonie niz Nokia tam słychąc różnice. Nokia teraz to kompletne dno

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czy ta nokia ma funkcje mobilnego hotspotu ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ale czy warto kupić ? Szukam dobrego telefonu który nie ma androida, bo strasznie zamula telefony (mam xperię P i neo ). Szykuję się na tę właśnie Nokię. Jak jest z zasięgiem i jakością rozmów ? Nie lubię dłubać w telefonie… kupuję i ma działać, nie chcę wgrywać romów, kerneli i innych dupereli dlatego myślę o windowsie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Z dźwiękiem nie jest podobno aż tak źle. Tzn. lepiej niż we wszystkich dodtychczasowych Lumiach. Fajny film znalazlam: http://youtu.be/Jt5GHk_hIPI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Małe czy dźwięk jest równie koszmarny jak w poprzednich Lumiach? Moja stara 5800 miała lepszy. I czy jest w końcu kuźwa korektor? Wiem, ze to może przekraczać percepcje konstruktorów, ale w telefonie za 1,5 tyś juz by się przydał!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam to „coś” już cztery dni, przy dłuższym nie używaniu(noc)zawiesił się na amen już dwa razy na tyle że trzeba było się ratować wyjmowaniem baterii,by ruszył. To na tyle niebezpieczne,bo budzik się nie włączył. Drogi telefon, do roboty można się spóźnić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dlaczego skydrive 7giga?? Ja rejestrowałem się jakies 2 lata temu, gdzie dawali 25gb za free. Po zmianie na 7 free gb, uzytkowicy, którzy wcześniej się już zarejestrowali, 25gb pozostaje. 🙂 PS zawsze tez można dokupić miejsce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Drogi autorze tego pochwalnego tekstu na temat jakże to przeciętnego telefonu, to nie prawda , że robi on dobre zdjecia , no chyba że przy dobrym świetle. Zdjecia wychodzą żółte jakieś i wlaśnie że odwzorowanie kolorów to bolączka tego modelu. Zastanawia mnie też występowanie dwóch głośników w twoim egzemplarzu bo w moim jest tylko jeden a jakość dźwięku jest z niego okropna , stary Alcatel 411 miał o wiele lepszą. Myślę czlowieku ,ze ty nawet nie miales w ręce tego szajsu , a tylko dostałeś. Gotowy pochwalny tekst od producenta wraz z suwenirem jakimś.

Viewing 11 reply threads
Reply To: Test Nokia Lumia 820: WP8 z gamą kolorowych obudów
Your information: