Start Forum Sprzęt Nokia Test Nokia Asha 311: niedrogi, a jednocześnie nowoczesny (wideo)

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • MarcinKusz
      Member
      Liczba postów: 417

      Nokia Asha 311 to kolorowe, niewielkie urządzenie z ekranem dotykowym, które zawiera wszystkie funkcje potrzebne do wygodnego i łatwego korzystania z internetu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Nokia Asha 311: niedrogi, a jednocześnie nowoczesny (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      lubię tego typu zwroty, zapamiętywać na pamięć, cofać się do tyłu oraz tani budżetowiec.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      QWE-plus dla ciebie.Celna uwaga…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jakby to nie był dotykowy tylko z normalna klawiaturą to już dawno byłby mój…

    • dawis
      Member
      Liczba postów: 111

      SZAŁU NIE MA ALE CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ W CENIE 100 €O (JAKIEŚ 450ZŁ):D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      gdzie w niej jest szablon sms????????????????????? potrzebuje odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nie da sie gg miec

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czy Nokia Asha 311 ma androida

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Świetny prosty telefon bardzo miło go wspominam,nie ma andrioda tylko autorski system nokii series 40,miałem w nim gg,ściągnięte z sklepu nokia,oprócz tego opere mini,choc nokia browser też nieżle działała,niestety szkło na ekranie nie jest aż tak hartowane miałem porysowane po tym jak nosiłem kluce i telefon w jednej kieszeni a bateria w czasie intensywnego używanie muzyki i internetu(działał z kartą aero2) padała wieczorem,do tego dość delikatna obudowa,mimo to dawał rade pozdrawiam 🙂

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test Nokia Asha 311: niedrogi, a jednocześnie nowoczesny (wideo)
Your information: