Start Forum Sprzęt Nokia Test Nokia Asha 306: prawie jak smartfon

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Propozycja Nokii, to atrakcyjny cenowo prosty telefon z rodziny urządzeń mobilnych Asha Touch, które mają zapewnić im funkcjonalność porównywalną ze smartfonami. Nokia Asha 306 została wyposażona w nowy, całkowicie zmodyfikowany dotykowy interfejs użytkownika.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Nokia Asha 306: prawie jak smartfon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Czekaj, czekaj – oporówka w telefonie z tego roku. Czy ktoś w Nokii upadł na głowę i to z wysoka ?
      Tosz to nawet głupie Monte miało pojemnościowy… :/
      Oni sami na własne życzenie wbijają sobie gwoździe do trumny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      No własnie najgorzej z tym ekranem, miałem kupić 305 na dwie karty ale dałem sobie spokój. Jak się blokuje ekran przy połączeniu bo nie ma przecież czujnika zbliżeniowego? Zaczekam na modele 308/309 z ekranem pojemnościowym.

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Ma odbiornik GPS? Na stronach sklepów internetowych róznie podają, takze Nokia nie podaje, że te modele (305/306) mają odbiorniki GPS.
      Osobięci małem kupować 305, już prawie… Ale jak podaliście informację o 308/309 chyba oczekam na 308 właśnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      A mi się podoba

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Takie 'smartfony’ od znanej marki w 2012 roku??? Dziady zeszły na Nokię czy odwrotnie? Aż żal patrzeć, jak upadający potentat dalej pogrąża się produkcją badziewia… To tak, jakby długo znany producent jachtów zaczął robić ich niskonakładowe odmiany z woskowanego kartonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      czy na tym ekranie ze skrótami, jest możliwość zmienienia obrazu? Zamiast czarnego tła, wstawić sobie np. jakieś zdjęcie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      w biedronce jest za 249 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      O co wam chodzi? telefon ma sporo dość starych technologii bo jako nowy ma OFICJALNĄ cenę tylko 350 zł. Teraz wiadomo za co płaci się tyle za dobre smartfony. Oprócz miliona funkcji muszą mieć dobry ekran pojemnościowy, dużo RAMu i dobry procek, a i tak dla wielu to za mało bo nie są często rewolucyjne. Ta Nokia to akurat przykład idealnego telefonu dotykowego dla niewymagających

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Mam ten telefon od tygodnia, jestem bardzo zadowolony z niego. Raz czy dwa już sie zaciął ale to troche z mojej winy:) Fajny wygląd i dość długa żywotność baterii. Jest to mój pierwszy telefon z ekranem dotykowym na początku ciężko było się przyzwyczaić ale już jest coraz lepiej. Ocena: 9/10

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      sorry a jak dodać do odtwarzacza pliki z karty pamięci ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Da się zrobić coś z czarnym tłem???

Viewing 11 reply threads
Reply To: Test Nokia Asha 306: prawie jak smartfon
Your information: