Start Forum Sprzęt Nokia Test Nokia 8210

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Nokia 8210 ukazała się na rynku 2 lata temu, jednak dopiero od niedawna (dzięki jednemu z operatorów) jest dostępna po bardziej przystępnej, promocyjnej cenie. Jeden z najlżejszych na rynku telefonów komórkowych oferuje przy tym kilka przydatnych funkcji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Nokia 8210

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      jak w nokii 8210 ustawia sie loga?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Właśnie jak w tej nokii 8210 ustawia sie loga ?? gdzie sie zapisuja itd . ;((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      jak wnoki8210 zmienia sie logo czekam na odpowiedx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      wiesz co ja już wiem musi ci ktoś przesłać logo i dasz zapisz i będziesz miał na wyświetlaczu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      ten telefon jest do dupy mialem go do lutego 2006 zepsul sie calkowicie chcialem dac go do naprawy wycenili 400zl
      kupilem se teraz sagema

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Jest moze coś takiego jak kod dostępu do skrzynki odbiorczej ? Jeśli jest to prosze o wskazówke jak mozna to ustawić :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      mam ta Nokie juz ponad rok i bardzo dobrze mi sluzy! nie wiesza sie,tylko ma troche mała pamiec na sms-y

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      siema mam problem na wyswietlaczu wyskakuje mi caly czas profil ( mikrozestaw ) i nie moge go zmienic nie wiem moze ma cos to zwiazane z wpadnieciem do szklanki mojego telefonu ale wszystko działa:d zgory dzieki za podpowiec ElO

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Witam1 własnie kupiłam Nokię 8210,czy ktoś może mi powiedzieć jak ustawić wybieranie głosowe?:))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      JA MAM PYTANKO, BO PRZED CHWILą COś MI SIE POCHRZANIłO W TEJ NOKII.CHODZI O TO, ZE NIE MOGE WYKONAć żADNEGO POłACZENIA BO WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT UWAGA- PRZEKAZ WłąCZONY, PO CZYM ODRZUCA KAżDE POłąCZENIE.PRZY CZYM WSZELKIE PRóBY PRZESTAWIENIA TEGO W MENU: PRZEKAZ, KONCZą SIE FIASKIEM BO WYSKAKUJE TAKI ZNACZEK STOPU I NAPIS "NIE GOTOWE"PLEASE HELP.JAK KTOś WIE O CO BIEGA TO PROSILBYM JAKąś ODPOWIEDZ NA DARO.SZCZYK@INTERIA.PL LUB GG 3726216

Viewing 10 reply threads
Reply To: Test Nokia 8210
Your information: