Start Forum Sprzęt Nokia Test Nokia 3510i

Viewing 22 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Porównując Nokię 3510i z telefonami konkurencji czy też z najnowszymi modelami komórek fińskiego

      producenta widać, że aparat nie jest nową konstrukcją. Telefon jest bowiem dosyć duży i ciężki. Pod zdejmowaną pokrywą obudowy kryje się litowo-jonowa bateria typu BLC-2 o pojemności

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Nokia 3510i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Super telefonik, mam go już od roku i jestem zadowolony…

      Jeśli ktoś by miał to proszę o kod do simlocka z plusa.

      Fajny telefon!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Polecam wszystkim ten telefon, nie ma on większych wad poza eznadziejną klawiaturą,rozdzielczością wyświetlacza.No i obudowa się dygocze i skrypie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      kiepski telefon stosunek ceny do możliwości, koszmar za 200-300 zł mozna mieć o klase lepszy telefon!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      hejka mam pytanko!!! czy macie jakies linki z grami java do 3510i????? tylko zeby niebyly pakowane zipem ani rarem!!! chce sciagnac je gprsem prosto na fona. z gory dziekowa za linki.

      superdrzewiec@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      no ja równiez polecam ten telefonik bo miałam go 2 lata i całkiek dobrze sie sprawował ogólnie jes spox 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ten fon jest eseluz mozna na nim zawsze polegać!!!!!!!To jest moj najlepszy telefon jakie miałem….Polecam Gooooo jest spox

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Moge ściągnać simlocka praktycznie do kazdej Nokii. Jesli ktoś chce prosze o to mój numer gg 1738437. Potrzebny mi będzie model Nokii numer IMEI i z jakiej sieci. To wszystko. Narka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ja też mam to komóre i chce mieć aparat ale bardzo drogo kosztuje 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      aha i zostawiam nr gg : 4940341

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Telefon generalnie dzwoni, przynajmiej jakis czas. W moim telefonie po jakimś czasie coś się stało i nie było zasięgu. W wyniku czego wylądował w serwisie.Klawiatura do kitu. Kończąc połączenie musiałem urzyć siły Puziana(czy jak mu tam). No i zostaje obudowa. Skrzypi po jakims czasie.
      Za zalete należy uznać baterie. Podczas umiarkowanego kożystania z telefonu wytzrzymuje nawet tydzień bez ładowania!!!
      I to by było na tyle.
      Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ten telefon jest super mam go dopiero od 2 dni ale niechce mieć innego……….Mój nr telefonu 512566863

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ten telefon jest za dobry ale miałem go juz rok i powiem,że on jest lepszy niż jakieś inne.Warto go kupywać poniewaz się nie psuje tak szybko

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wlasnie zamierzam kupic ten telefonik na allegro:) od zawsze uwazaalm ze jest sweitny, z kolorowym wysqwietlaczem, jeden ze starszych modeli, ale jednak wyjatkowy:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Siema. telefon jest Ok tyok mam do was pytanie i mam nadzieje ze mi pomozecie. „Jak Sie uruchamia GPRS”???? Gdy chce wlaczyc gprs to pisze mi ” najpierw zaambonujGPRS” Co mam robic?? jak cos ti piszcie na 4895812 to moj nr gg nara

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam nokie 3510i mamgo już doś długo miałem najpierw samsunga la sie popsół kupiłem nokie i jestem zniej bardzo zadowolony powyczyszczeniu szybki specjalnom pastom wygląda jak nowy prosto z fabryki mapodstawowe wunkie i to wystarczy nie wyobrazam miec innego telefona jesto telofon jak dobra honta wszystkim polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      jaką pamięć ma ten fonik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mi te ntelefon sie podoba tylko ze teraz to juz one so nie modne ale jest bardzo wytrzymały latał na takich wysokościach ze uuuuuu i spadł na ziemie nieraz i działa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam pytano czy mugl bi mi ktos powiedziec jak uaktywnic gprsa w noki 3510i piszcze na 11858992

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      jak usunąć całą zawartość portfela, po wpisaniu w trybie gotowości *#3925538#(*#ewallet#słownie) następnie wprowadzam kod zabezpieczający telefonu i nic się nie dzieje, jeżeli ktoś mógby pomóc z góry dziękuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      nokia 3510i jest super fonem, a jezeli chodzi o funkcje to one sa bardzo fajne. Nokia 3510i zawiera funkcje (WAP-u wersja 1.1) . Ta nokia jest lepsza od nokii 3410 bo rozni sie tym ze nokia 3410 ma czarno-bialy wyswietlacz a nokia 3510i ma kolorowy (4096 kolorow). Pozdro dla tych ktorzy maja nokie 3510i.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Cześ też mam ten telefonik trochę ciężki ale jest spoko bo się nie psuje a mam go już 5 lat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam ta nokie pare lat jest the best do dzwonienia i sms-owania pare razy spadl mi na ziemie ,beton , i dziala

Viewing 22 reply threads
Reply To: Test Nokia 3510i
Your information: