Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test myPhone Prime Plus – jak sprawdza się na co dzień

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Segment niedrogich smartfonów na koniec 2016 roku wzbogacił się o kolejny model firmy myPhone. Dane nam było przetestować kolejnego przedstawiciela tej rodziny – Prime Plus. Smartfon wyposażono w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×720 px, 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 i 2 GB pamięci RAM oraz baterię 2500 mAh. Czy taka specyfikacja, pozwala na komfortową pracę systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow – sprawdziliśmy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test myPhone Prime Plus – jak sprawdza się na co dzień

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kolejna cegła bez LTE…

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Niesmiertelny procesor MT6580 :] Milo, dowodzi to, ze jest bardzo udanym ukladem – w koncu ostatni z rodziny Cortex A7, ladnych kilka lat zastosowan. Niestety trzeba sie liczyc z tego konsekwencjami, brak GLONASS czy starszy Bluetooth. 2GB RAMu powinno zadowolic Zdradoida. Ten system jest lakomy na pamiec operacyjna jak Polonez na paliwo – jakbys nie jechal to wir w baku. Biorac to wszystko pod uwage uwazam, ze 430zl to sporo jak za takie urzadzenie …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      w sumie parametry spoko, 2gb, fajna bateria i cena też w porządku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      [quote]Kolejna cegła bez LTE… [/quote]
      czy ja wiem czy to lte jest aż tak potrzebne? muszę zgodzić się z @mac’em, że niestety w wielu miejscach nie ma lte więc telefon tak czy siak będzie korzystał z 3g

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mi się podoba, ma całkiem pojemną baterię, no i 2 GB RAM-u. Jedyne co może faktycznie brakować to LTE, ale da się przeżyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kupiłam sobie złoty. Nie stać mnie na flagowe. A ten jest ładny i nawet robi fajne zdjęcia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Gdzie można kupić w złotym kolorze, bo tyle się o nim mówi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam g, kupiłam i tylko żałuję że nie złoty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      a czy można nim płacić zbliżeniowo ? Proszę o odpowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Dzięki bardzo Lenovo C2 dużo lepszy i ma wszystko polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam zakupiłam ten model telefonu. jestem na etapie poszukiwania pokrowca. Nie chce nakładki tylko zamykany. wybór mały z tego co poszperałam. Czy wiecie może czy na ten model pasuje jakiś inny futerał z innego telefonu. Jeśli tak bardzo prosze o informacje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kupiłem złoty i było fajnie do momentu aż chciałem zrobić zdjęcie z lampą LED. I kicha!
      Najbierw „błyska” lampa a jak zgaśnie to zwalnia się spust migawki. Wysłałem go
      do naprawy a Oni ztwierdzili że;”Wszystkie parametry techniczne zgodnie ze specyfikacją fabryczną.” Pytam więc po jakiego wała jest ta lampa? Chińszczyzna, nic do końca
      nawet średnio nie działa. Głośnik do rozmów też cichutki.

Viewing 12 reply threads
Reply To: Test myPhone Prime Plus – jak sprawdza się na co dzień
Your information: