Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test myPhone Magnus – średniej klasy smartfon z Hotknot i szkłem 2,5D

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Testowany myPhone Magnus to kolejny phablet, który trafił do popularnego dyskontu. Smartfon napędzany jest przez 8-rdzeniowy procesor Mediatek MT6753 i 2 GB pamięci RAM i Android 6.0 Marshmallow. Warto także zwrócić uwagę na zintegrowany modem 4G LTE (Cat.4), umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 150 Mbps, a także na 13MP aparat główny. O tym, jakie uczucia wzbudził we mnie telefon wyceniony na około 600 zł, przeczytacie poniżej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test myPhone Magnus – średniej klasy smartfon z Hotknot i szkłem 2,5D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Całkiem niezła propozycja w tej półce cenowej, zastanawiam się nad kupnem Magnusa dla niewymagającego użytkownika 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      at tezeusz. nie zastanawiaj sie i kup go mi. jestem niewymagajaca uzytkowniczka. czekam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Chyba też go poszukam w biedrze. Wygląda na całkiem fajny smartfon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jesli chodzi o nowy z takimi parametrami to cena duża można już kupić coś taniej lub kilkumiesięcznego innej firmy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W tej cenie to nawet spoko, w końcu dali lepszy aparat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Urządzenie sprawia wrażenie tandetnie plastikowego, a tylna klapka z tym logo to jakaś masakra. Warty kupna dopiero przy cenie jakoś 450 zł :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupiłam i daje radę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wydaje się dosyć ekonomiczną wersją smartfona ale obejrzałem kilka testów i nie wypada jakoś tragicznie.
      [url=https://d-w.co/pl/rozpocznij-projekt/]Profesjonalne studio graficzne Poznań [/url]

    • robertos78
      Participant
      Liczba postów: 23

      Niestety smartfony myPhone to ogólnie mówiąc kłopoty. Takie to Polskie telefony jak i kebab.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Od wczoraj ten telefon jest dostępny za 379 zł. My już kupiliśmy 🙂

      ______
      [url]http://www.internet.olsztyn.pl[/url]

Viewing 10 reply threads
Reply To: Test myPhone Magnus – średniej klasy smartfon z Hotknot i szkłem 2,5D
Your information: