Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test myPhone Luna II – ładny phablet z mocną baterią

Viewing 27 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dotychczas phablety kojarzyły mi się wyłącznie z przerośniętymi smartfonami, które nie są ani specjalnie poręczne, ani ładne. Posiadały bardzo duże ekrany stworzone do multimediów — prawda. Ale duży ekran zazwyczaj powoduje grymas politowania na twarzach ludzi, kiedy przyłożymy go sobie do ucha w miejscu publicznym. Jednak nowe dziecko marki myPhone – Luna II, łamie kilka stereotypów, a do tego zaskakuje urodą i ceną.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test myPhone Luna II – ładny phablet z mocną baterią

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      U zapowiada się na świetną propozycję. A gdy jeszcze pijawi się u opów może być hitem za złotówkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawy, trzeba będzie się nim bliżej zapoznać. Dzięki za test. Właśnie szukam dużego ekranu, ale martwiła mnie bateria. A tu widzę daje radę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Za tę cenę kupuję. Ale poczekam jeszcze może coś dorzucą, jak przy przedsprzedaży. Smartfon nie wygląda jak typowy Chińczyk, więc nie będzie obciachu przy jego wyciąganiu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie wspierają swoich smartfonów, zakup ich produktu to fatalny pomysł. Xiaomi ma podobną cenę a o niebo lepsze.

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Ogolnie rzecz biorac to jest dramat. Sprzetowo urzadzenie bardzo przyzwoite … ale jak kazdy komputer (bo to jest komputer, tylko z wbudowanym dobrym modemem i modulem GSM) bez wsparcia w postaci oprogramowania to jest cos co w przeciagu 2-3 miesiecy stanie sie bardzo kosztownym elektrosmieciem … kazdy kto nie rozumie powagi sprawy uzywania aktualnego oprogramowania nie powinen w ogole zaczynac uzytkowania tego typu sprzetu. Podejscie tej firmy do tak waznej kwestii zakrawa na kpine. To tak jak stwierdzenie, ze samochod to takie urzadzenie, do ktorego wystarczy lac paliwo i bedzie jezdzil zawsze tak samo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Aktualizacja jest. Smartfon ma tylko jedną wadę, troszkę za drogi. Przedsprzedaż z bonusem na zakupy to był świetny ruch

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie ma w tym telefonie częstotliwości 2600LTE? to chyba słabo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      podoba mi się nawet bardziej niż X Pro, duży ekran a przy tym bardzo ładny kształt 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Rozmiar i bateria dla mnie na plus, poprzednia Luna była świetna więc mam spore oczekiwania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To jeden z najładniejszych będzie phabletów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      chyba się przesiądę ze starej Luny, wygląda super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mac co ty pierdzielisz za farmazony…? Telefon powinien dzialac sprawnie w momencie zakupu – bez zadnych bledow. Aktualizacje ktorych tak sie domagasz po pierwsze nie leza w ineresie producenta a po drugie jak juz taka wyjdzie to czesto usmierca takiego przecietniaka abys kupil nowy telefon. Myslisz ze co takie aktualizacje wprowadzaja?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam od ok miesiąca. Jeżeli będzie tak działał, jak do tej pory, to jest to tel rewelacyjny, nawet gdyby kosztował 1500.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Może to zabrzmi jak reklama, ale w tej cenie to naprawdę dobry zakup. Mam go od prawie miesiąca i nie żałuję wydanych złotówek. Nie wiem co będzie za rok, ale od tego jest gwarancja. Na dziś ekran ok, ze zdjęć jestem zadowolona, internez nie zrywa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jeden z ciekawszych smartfonów w tej cenie. Dostałam go i jestem ogromnie zadowolona. Może to nie ajfon, ale zdjęcia robi fajne, a internet śmiga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Co tak jedziecie po myPhone. Smartfon w tej cenie sprawuje się lepiej niż większość sprowadzonych Chińczyków. Gry chodzą, aparaty robią nawet dobre zdjęcia. Jestem zadowolona z niego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mac np Samsung Galaxy ace 2 aktualizacja z andaka 2 na 4 zabiła tel to samo w lg g 2 mini aktualizacja z 4 na 5 sprawiła że tel działa gorzej. Aktualizacji domagają się uzytkwnicy ale producent nie ma w tym interesu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupiłam i na razie nie żałuję. Internet śmiga fajnie na dużym ekranie, a zdjęcia ok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telefon sprzetowo fajny.
      Niestety, pare szczegolow go dyskwalifikuje – automatyczne dopasowanie jasnosci ekranu – NIE DZIALA. W nocy ekran jest po prostu CZARNY (tak się ładnie dostosowuje!).
      Do tego jakis problem z nakładkami – jakis interfejs caly czas żąda uprawnień, a jak mu dasz, to nie możesz dać uprawnień instalowanym aplikacjom.
      Do tego nachalna reklama myPhone przy kazdym uruchomieniu, a w smsach nachalny podpis „wysłano z myPhone Luna II” – nawet wyłączenie w ustawieniach niewiele daje (co jakiś czas podpis się znów pojawia).
      Pewnie można telefon zrootować i kombinować do upojenia, ale mi szkoda na to czasu.

      Jeśli nie pojawi się w najbliższym czasie poprawka usuwajaca te bledy – oddam w ramach rekojmi. I kupię telefon np. Lenovo czy nawet Xiaomi (mimo że X. mają podobno spyware).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam go i śmiga, aż miło

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W tej cenie nie ma równyvh

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Śmiga aż miło. Wszystkie koleżanki mi go zazdroszczą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo proszę podajcie z instrukcji obsługi lub pudełka współczynnik SAR (EU) dla niego głowa i ciało. Z góry dziękuję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W tekście jest błąd, w punkcie 3 „Oprogramowanie i procesor” jest napisane, że smartfon posiada 1GB RAM a wg strony producenta ma 2GB RAM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam go już 3 miesiące i na razie wszystko działa jak trzeba. Nie rozumiem tej krytyki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak włączyć „obsługę jedną ręką”? Powie mi ktoś dokładnie mam włączone w ustawieniach ale kompletnie nie wiem czym się to włącza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Luna to sprzęt ktury ma wszystko co inne telefony najlepsza marka

Viewing 27 reply threads
Reply To: Test myPhone Luna II – ładny phablet z mocną baterią
Your information: