Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Test myPhone Flip II – niebanalny telefon z klapką serii Simple Life

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      MyPhone Flip II to kolejny już telefon z klapką od polskiego producenta, który, podobnie jak MyPhone Flip dwa lata temu, pojawił się w sieci dyskontów Biedronka. Telefon, oprócz ładnego wyglądu posiada to, co współczesny telefon komórkowy mieć powinien. Funkcjonalne, podświetlane klawisze oraz głosowe podpowiedzi wybieranych numerów dodatkowo ułatwiają codzienne użytkowanie telefonu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test myPhone Flip II – niebanalny telefon z klapką serii Simple Life

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Już dawno w sklepach nie było klapek. Ciekawe czy jeszcze są w Biedronce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupiłam go mamie. Na razie jest zadowolona. No może trochę grymasi na aparat, chciała wnuczkę sfotografować i…Ale reszta ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Szkoda że tak mało tego typu telefonów jest w sprzedaży, były stylowe i bardzo intuicyjne 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Sprawdzałem kilka tego typu telefonów. Faktycznie, menu pierwszego poziomu jest najczęściej obrazkowe i to jest w porządku. Niestety, dalej jest już mniej intuicyjnie. W takich telefonach oprócz łatwości nawiązywania połączeń oczekiwałbym łatwego sposobu dodawania kontaktów i wysyłania SMS-ów. Z tego, co pamiętam, wpisanie tekstu do jakiegoś pola wymagało kilku operacji: Opcje>Edycja> „tu wpisujemy tekst” > Opcje>Zapisz i już gotowe :-). I potem to samo w drugim polu. To nie ułatwia seniorom obsługi. Nie wiem, jak jest w tym modelu, może ktoś się wypowie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja kupiłam sobie. Lubię klapki ot co…

Viewing 5 reply threads
Reply To: Test myPhone Flip II – niebanalny telefon z klapką serii Simple Life
Your information: