Viewing 22 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Telefony dualne bez wątpienia odniosły i odnoszą sukces na rynku polskim i nie ma przesłanek ku temu, żeby ta sytuacja miała się szybko zmienić. Posiadając jeden numer telefonu, czy w abonamencie, czy jako pre-paid, możemy w większości przypadków korzystać z tańszych połączeń w ramach sieci jednego operatora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test myPhone 6691

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      drobna nieścisłość – kosztował 449pln. Aktualnie to 499pln, co moim zdaniem trochę za dużo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Ja myślę że bardziej się opłaca dołożyć do tego z 200zł i kupić Samsung D780 albo D880.To są takie telefony nisko-średniej klasy.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Jak rozumieć podwojone czasy gotowości i rozmów, podane w tabelce na str. 3 testu? Informacja wyraźnie sugeruje, jakoby były one dwukrotne a to brzmi tak sensacyjnie dobrze, że absolutnie nieprawdopodobnie…

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Po prostu w zestawie były dwie baterie i dlatego tak to zostało zapisane. Po konsultacjach z firmą myPhone informacja ta zostanie zmieniona, zestawy sprzedażowe wyposażone są tylko w jedna baterię. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Jak dla mnie test wyszedł naprawde dobrze i mnie zachęcił do zakupu. Jest fajny telefon na dwie karty, który dla mnie posiada wszystkie funkcje jakich potrzebuje. Napewno go kupie, bo uważam, że Samsung wcale nie jest lepszy a podzespoły maja pewnie te same tylko marka inna. Dodatkowo myPhone ma wiecej funkcji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Fajnie, że są także testy takich telefonów. Nie każdy szuka full wypas gadżetów, ale czasem potrzebuje np. Dual-SIMa i chciałby wiedzieć czego moze się spodziewać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      a jak sie zachowuje w przypadku gdy z jednej karty prowadzimy rozmowę a ktoś dzwoni na drugą kartę ? dostajemy o tym jakas informacje / sygnalizację ? lub co ew słyszy dzwoniacy na ten drugi numer ? Jesli ma sygnal ze tel jest wylaczony to kanal czy istnieje mozliwość zawieszenia pierwszej rozmowy by odebrać drugą ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Hej,

      miałem ten telefon przez kilka dni. zrezygnowałem i oddałem do sklepu, głównie dlatego, że mikrofon jest bardzo słaby w tym modelu. Musiałem prawie krzyczeć, żeby rozmówcy mnie słyszeli. Druga kwestia to rozpoznawanie numerów – połaczenia przychodzace nie były rozpoznawane, mimo iż kontakty zapisałem w pamięci telefonu. Dla przykładu, numer z +48XXXYYYZZZ nie był taki sam jak samo XXXYYYZZZ, więc telefon wyświetlał obcy numer. Dzwonili moi znajomi, a ja musiałem pytać kto dzowni, gdyż telefon podawał mi tylko numer. Małe niedoprcowanie, aczkolwiek bardzo irytujące, szczególnie gdy jakiś kolega na moje pytanie kto dzwoni pyta się czy wykasowałem go z skrzynki.

      Nie skreślam tej marki – jednak wymaga dopracowania. Telefony nie moga mieć takich podstawowych wad! Póki co wezmę chyba jakiegoś Samsunga z dual sim.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      witam

      kupiłem telefonik około 10 dni temu w SATURN-ie, i jestem bardzo zadowolony, wszystko działa jak trzeba. Miałem przez pare godzin samsunga 5212 i to była porazka przy przełączeniu się miedzy kartami sim telefon wymagal ponownego uruchomienia – hahahaha, w myphone 6691 tak nie jest co mnie bardzo cieszy 🙂

      moim zdaniem za taka kase ( zaplacilem 399 zl ) nie znajdzie sie lepszego telefon dualsim. jedynie co mi dużo czasu zajelo przy tym telefonie to skonfigurowanie go po mms-y.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      posiadam ten tel od 3 miesiecy i nie zauwazylem by nie wyswietlal zlego numeru osoby przychodzacej a uzywam go za granica mam polska (orange) i holenderska (t-mobile) i jestem zadowolony ale mam problem z kofigorowaniem mms moze kto pomoze na orange go skafigorowac ? pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Mam jedno pytanie. Telefon posiada przeglądarkę WAP. Czy pozwala ona na swobodne przeglądanie stron? Wiem że telefon nie obsługuje JAVY i nie ma możliwości zainstalowania przeglądarki www. Z góry dzięki za info.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      tel jest zarabisty ale jak kupujecie sprawdzcie czy ma firmvare 1.1 ! przy tym sofcie nie ma zadnych bledow, numery sie pokazuja ok, dzwonki mozna ustawic jak sie chce, do sms takze mozna swoj ustawic mp3. dziala stabilnie, rozmowe slychac glosno, mikrofon dziala super czyli slysza nas normalnie , zero problemow, telefon uwazam git na maxa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Jak dla mnie telefon ok i jak tego modelu nie kupie to kupię inny tej firmy. Jak chce się mieć"dopasiony" telefon to kupuje się HTC touch hd:) Wszyscy zachwalają samsungi.Posiadam D880 i tez powiem że jest ok bo sie nie psuje i działa jak należy tylko telefon na dwie karty kupuje się po to żeby korzystać z obu. Wkurzające jest to,że gdy tylko chce zmienic kartę telefon się musi przelogowac co trwa do około 1 minuty…W my phonie obydwie karty mamy dostepne od reki bez zbędnych ceregieli. A najbardziej mnie śmieszą opinie typu"nie kupujucie bo to wielkie gówno" Moja stara nokia co chwila sie psuła…ale może poprostu trafiłem na kiepski egzemplarz:) a gównem zdecydowanie nie była…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      mam ten relefon nie mam karty pamieci i nie moge zrobic a ni jednego zdjecia wgrac dzwieku zaluje ze kupilam ten telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Witaj. Koledze radzę kupić aparat foto bez baterii też nie zrobi zdjęć.

      Mam ten telefon 4 miesiące kupiłem za 364 zł .

      Fakt, zleciłem wymianę softu i teraz ten telefon dopiero świetnie działa. Czytałem test tego telefony i widzę że jest on nie aktualny. Np. książka ma 500 numerów nie 200.

      Bateria trzyma mi 6-7 dni owszem używam Timera który wyłącza mi tel. o 23 a załącza sam rano. – który ma tą funkcję ? Internet i MMS-y wysyła tylko karta sim 1 . Wszystkie inne funkcje działają lux.

      Spełnia moje oczekiwania mam wreszcie jeden telefon w kieszeni a nie dwa. za taką kasę jest to doskonale działający telefon z dotykowym ekranem na dwie karty i z bajerami. Nie polecam go graczom i fotoamatorom. Ale funkcja kamery mile mnie zaskoczyła.

      Minus to : beznadziejna instrukcja – brak opisów funkcji i znaczenia ikon, odpustowe podświetlenie klawiszy.

      Mimo to nie żałuję że go kupiłem bo w realu ten telefon jest ładny i lepszy i ma wiele ciekawych funkcji które trzeba odkryć .

      pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      TU ZNAJDUJE SIE DOKLADNY OPIS KONFIGURACJI MMS I GPRS (NA SAMYM DOLE W ZAKLADCE DOWNLOAD ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      http://cin.pojan.net/myphone/

      TELEFON GODNY POLECENIA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      dzięki za źródło. Wiedziałóem, że nie może tka być, żeby w necie nie było tego konfiguracji. Rozumiem, żeby nie było konfiguracji jakiegoś niszowego telefonu, ale nie myphone

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Nie ma gorszego telefonu na świecie nie można MMS-ów

      wysyłać i nic nikt nie wiem o tym badziewnym

      telefonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Hej!!!

      Moim zdaniem ten telefon jest do niczego i się nadaje na

      wywalenie!mam go już od 6 miesiecy a nadal nie moge

      znalesć komfiguracji MMS-ów do plusa jak to trzeba zrobić?

      ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      ostro, ze niektórzy mają takie problemy. mi wszystko działa jak nalezy i jestem zadowolona z tel. :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      NIGY NIE KUPUJCIE ŻADNEGO MYPHONE!!!
      Wszytko jest ok do momentu az nie nawali.Wysłałem do naprawy do serwisu a oni stwierdzili,że był NIEPRAWIDŁOWO EKSPOATOWANY I ANULOWALI MI GWARANCJĘ!!!Zadałem więc pytanie co to znaczy bo ja go cały czas nosiłem w kieszeni,nigdy mi nie upadł i poprosiłem o podanie w którym miejscu w instrukcji jest napisane jak wygląda prawidłowa ekspoatacja.Oczywiście nikt nie odpisał przysłali tylko maila ze zdjeciami aparatu w środku w dużym powiększeniu na którym widać kurz i pył w aparacie ALE INFORMUJE WSZYSTKICH,ŻE JEST TO NIEUNIKNIONE PONIEWAŻ TELEFON NIE JEST HERMETYCZNY!!!Mój przypadek nie jest odosobniony wystarczy poszperac w necie i zobaczycie że tak własnie wyglada ich gwarancja na 2 lata.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]NIGY NIE KUPUJCIE ŻADNEGO MYPHONE!!!
      Wszytko jest ok do momentu az nie nawali.Wysłałem do naprawy do serwisu a oni stwierdzili,że był NIEPRAWIDŁOWO EKSPOATOWANY I ANULOWALI MI GWARANCJĘ!!!Zadałem więc pytanie co to znaczy bo ja go cały czas nosiłem w kieszeni,nigdy mi nie upadł i poprosiłem o podanie w którym miejscu w instrukcji jest napisane jak wygląda prawidłowa ekspoatacja.Oczywiście nikt nie odpisał przysłali tylko maila ze zdjeciami aparatu w środku w dużym powiększeniu na którym widać kurz i pył w aparacie ALE INFORMUJE WSZYSTKICH,ŻE JEST TO NIEUNIKNIONE PONIEWAŻ TELEFON NIE JEST HERMETYCZNY!!!Mój przypadek nie jest odosobniony wystarczy poszperac w necie i zobaczycie że tak własnie wyglada ich gwarancja na 2 lata. [/quote]
      Ja to niestety widzę inaczej.
      Za kurzi zabrudzenia w środku aparatu gwarancja nie działa. Jesli to właśnie one spowodowały uszkodzenia- w żadnej firmie nie uznają Ci takiej usterki.

Viewing 22 reply threads
Reply To: Test myPhone 6691
Your information: