Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola WX395

Viewing 21 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Najbardziej w dwuzakresowym GSM/GPRS telefonie Motorola WX395 cieszą jego właściwości muzyczne. Dodatkowej rozrywki dostarczy aparat cyfrowy 1.3MPx. Funkcja WebCamera umożliwia prowadzenie rozmów wideo z użyciem wbudowanego aparatu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola WX395

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czy Redaktor mógłby coś więcej napisać o baterii w tym telefonie bo jej pojemność 650 mAh trochę przeraża jak na dzisiejsze czasy ;] … w artykule nie jest napisane ile mniej więcej dni wytrzymała bateria podczas normalnego użytkowania (rozmowy,sms, zdjęcie) ?

      Jestem zainteresowany kupnem tego telefonu (ogólnie nie dużo dzwonie czy sms) nie chciał bym doznać szoku że przy takich parametrach jakie podaje producent (7 godzin rozmów, 380 czuwania) wytrzyma mi z 3-4 dni 😀 …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Bateria to słaba strona tego telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      to zależy jak korzystasz z tego telefonu bo przy pisaniu sms-ów i dzwonieniu to trzyma około 6 dni dla uaktualnienia matka se go wzieła w zetafonie i ku mojemu zaskoczeniu telefonik się sprawuje sam polecam 5310 lub 5320 bo mam obydwa te telefony pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      więc tak, mam ta komórkę. I muszę powiedzieć, że nieźle Się sprawuje;)

      Ma bardzo, ale to bardzo ładną obudowę jest ledziutka, klawiatura bardzo wygodna:D

      Aparat jest słaby, ale jak na 1.3 zdjęcia nawet nieźle wychodzą:]

      Do baterii nie mam nawet dużych zastrzeżeń. Wytrzymuje moje "przeciążenia" rozmowne.

      No to chyba tyle.

      Telefon tak ogółem świetny jest. Serdecznie polecam.

      Pozdrawiam:>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Wszystko fajnie. Ale jak to jest z tym odtwarzaczem video bo NIGDZIE nie moge znalezc jakie formaty plikow obsluguje, ani z jaką rozdzielczością Próbowałerm 3gp, mp4 i nie działa. Jak coś kręcimy z kamerki to zapisuje w avi. Próbowałem i odtworzyć jakiś inny plik avi i nawet przerobilem go do niby maksymalnej rozdzielczości 172×144 i dalej pokazuje mi w tym pseudo odtwarzaczu video, że PLIK USZKODZONY. Pomęczę się trochę jeszcze z tym video.Jak coś mi się uda zrobić żeby działało to napiszę tu coś.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Mam pytanie jak w tym telefonie włączyć wibracje ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czy ten telefon ma zainstalowaną Jave prosze o kontakt 😀 😀 😀 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Hej, mam zamiar kupić ten telefon, a głównie chodzi mi o słuchanie muzyki i zastanawiam się na jak długo starcza bateria przy normalnym użytkowaniu, bo pojemność jest mała ;/
      proszę o odpowiedź 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Co i jak mam zrobić, żeby do Motoroli WX 395 ściągnąć emotikony?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      wgralem ostatnio aplikacje javy i wcale mi sie one nieotwieraja.niewiiem dlaczego tym bardziej ze chyba w tym telefonie jest java,czy ktos wie dlaczego mi nieodczytuje aplikacje javy.?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      WIecie jak gry uruchomić na tym telezłomie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      telefon ma wyświetlacz 1,8″ a nie 2,4″ !

      zresztą można to obliczyć z wymiarów podanych w tekście w milimetrach 28*28+35*35=2009 pierwiastek z 2009=44,8218697 no i 44,8218697/25,4 = przekątna dokładnie 1,76464054 cala 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      a ja mam problem, poniewaz nie wiem, jak połączyć go przez bluetooth z kompem… Chciałabym muzykę na telefon ściągnąć, a ponieważ nie mam kabla muszę przez bluetooth ale nijak nie umiem… ;d

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Mam pytanie na jakiej stronie mozna darmowe gra sciagac na ten telefon? Prosze o odpowiedz!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      lubie ten telefon trochę mi służy bardzo fajny dla ludzi którzy nie lubią japońskiego przepychu dotykowych telefonów ; / ja ich nienawidzę miałam już iPhone’a co za szjs dotyk żałosny ; / loffciam ten telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Może ktoś wreszcie odpisze na pytanie! Jak wgrać gry java do telefonu (żeby działały)? I czy w ogóle ma javę? 🙄

    • skynet3
      Member
      Liczba postów: 5

      [URL=http://chomikuj.pl/?page=324007]Gry/Filmy/Programy[/URL]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Mama tan telefon, ale on nie ma Javy i żadnych gier nie da się na niego ściągnąć 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Witam mam pytanie posiadam motorole wx395 i gdy wyciszam dźwięk to jest cały czas wibracja da się ją jakoś wyłączyć?? Jeśli ktoś wie proszę o wiadomość na Gadu z góry Dziękuję 36379109

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Kto to ? ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Witam mam pytanie jednocześnie proszę o pomoc bo mam ten sam model telefonu a chce ustawić bym miał numer zastrzeżony oczywiście nie zawsze ale jednorazowo od czasu do czasu w pilnych sprawach a nie wiem nawet jak mam to zrobić w necie przeglądam różne info ale nic trochę się pobawiłem w opcjach telefonu lecz nadal jest lipa od razu uprzedzam że #31#numer nie działa wiec prosił bym o bardziej szczegółowe informacje!!!

Viewing 21 reply threads
Reply To: Test Motorola WX395
Your information: