Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola w230

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przedstawiona na targach CES 2008 w Las Vegas Motorola W230 przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie mały aparat w konserwatywnej obudowie. W przystępnej cenie do 300,00 PLN otrzymujemy m.in. odtwarzacz MP3, radio FM stereo z funkcją RDS oraz gniazdo zewnętrznej karty pamięci microSD.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola w230

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Błąd w danych technicznych, wyświetlacz ma rozdzielczość 128na128 pikseli a nie 128na160.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      o jaki badziew, wezcie ludzie co wy tu pokazujecie, za darmo bym go nie chcial

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a ekranik ma okropnej jakosci, kiedy go porownalam z moim soniaczkiem to roznica powala

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ile kosztował twój soniaczek jak był nowy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Macie też tak, że w zależności od MP3 w mniejszym lub większym stopniu ale zawsze puka przy przejściach pomiędzy utworami? Mam tak też na discmanie – cholernie denerwujące. Może to kwestia firmware – mam wersję z połowy stycznia 2008. Dodatkowo (przynajmniej u mnie) przyciski *, 7, 3 można tak wcisnąć (przegiąć), że się zaklinują o panel. Telefon nie ma możliwości przysłania powiadomienia o dostarczeniu SMS co jest dużym minusem – w Motoroli to chyba standardzik. Dodatkowy minus to głupia melodyjka i animacja przy starcie, których nie da się wyłączyć oraz brak możliwości regulowania intensywności podświetlania. MP3 player gra zbyt głośno nawet na pierwszym poziomie (mptrójki muszę obrabiać mp3gain przed wgraniem do aparatu). Tak jest Panowie programiści Motorolii – poziomy głośności dzwonka mają się nijak do poziomów głośności odtwarzacza mp3. Czas potrzebny na wgranie 2 GB danych do telefonu to ok. 2h 30min. (nie ma to jak interfejs USB w wersji 1.1) :/ Ogólnie wrażenia po przejściu z Nokii 2300 mieszane. Osobiście wolę Nokię za lepszy soft. Za telefon dałem 159.00 zł + 29.99 zł (Kingston 2 GB) w sklepie dla Idiotów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Acha zapomniałem: ktoś wie co oznacza pierwsza na prawo od wskaźnika sygnału ikona? Nie ma tego również w pełnej instrukcji, którą można pobrać w wersji angielskiej. W opakowaniu można znaleźć jedynie polską wersję badziewnej instrukcji szybkiego startu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ta ikonka to GPRS,a instrukcja jest na stronie motoroli.

      Ja mam inny problem bo telefon mam z holandi i jak ściągnałem simloka to teraz cały czas świeci mi pomaranczowy trójką (roaming) i nie mogę się go pozbyć.!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam problem z podłączeniem moto w230 moze ktos pomoże?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam problem czy zeby dzialala usb trzeba miec karte micro sd ??? prosze o odp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      chodzą w tym telefonie gry moż sobie kupię

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wiecie na który folder w karcie sd można wgrać gry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Właśnie dostałam tą motorolę i nie za bardzo wiem jak się nią posługiwać. Co mam dokładnie zrobić gdy chcę zgrać muzykę z komputera na telefon? Pewnie chodzi tu o sterowniki ale skąd ja mam je pobrać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      morzna na nię wgrywać muze ale tylko mp3. na karte pamięci dysk wymienny>muzyka>i wklej mp3.

      (inne formaty nie obsługuje )-:

      obrazki wiem że jpg. gif.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W230user wiekszych pierduł niemogłes sie doszukac ? hmhm ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hahahah smiecie ja mam go juz dwa lata i nie zepsul sie ani razu żal mi sam skurwysyny

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test Motorola w230
Your information: