Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola V500

Viewing 66 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mamy przyjemność zaprezentować Test użytkowy dostępnego u nas od niedawna w sieci Idea czterozakresowego ( 850/900/1800/1900 MHz) telefonu koncernu Motorola modelu V500. W naszej recenzji postaramy się przedstawić jak telefon sprawuje się w codziennej praktyce.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola V500

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      huje ten telefon jest ochydny ale jak nie macie innego to przyslijcie go do agaty pytalskiej ul. Wiejska 27 58-160 swiebodzice POLSKA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      widze, ze ktos tu posprzatal.dawno mnie tu nie bylo.a telefon jest bardzo dobry, wystarczy dokupic do niego kabelek (dziwne ze taka firma nie daje tego w pudelku) i mozna w nim ostro namieszac.ostatnio zmienilem soft i smiga jak nowy, a mam go juz ponad rok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czesc!Mam od pewnego czasu motorolke jest naprawde dobrym teklefonikiem ale nie mam skonfigurowanego e-mail a jak by ktos wiedzial jak to zrobic bardzo prosze o kontak z gory dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      fajny telefonik mam pytanko czy można do niego wkrywać muzyke w mp3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam Z jakiej strony można sciągnąć firmware do tej motoroli ? Co zrobić by wgrać polskie menu? Proszę o odpowiedzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ludziska Pomozcie….neich ktos mi przesle linka badz spakowany soft do v500 byle jaki ale zeby dzialal….Dzieki Z Gory POzdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      cz ktos wie skad wyiasc Mobile Phone Tools 2.21e prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      witam wszystkich kto wie jak wgrac soft do Motoroli V500 jakim programem i skad ściągnąć ten soft prosze odpiszcie z góry dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czesc ja rowniez mam ta motorolke ogolnie uwazam ze jest fajna ale mam problem ze zrzucaniem zdjec na kompa kabelkiem przez port usb:(..ponoc potrzebne jest jakies oprogramowanie w kompie?wie ktos co musze sciagnac i skad do windowsa xp zeby wreszcie mi wszystko zadzialalo??bardzo bylabym wdzieczna za pomoc.ppozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      siema

      potrzebuje darmowe tapety gry dzwonki itp do tej motoroli v500 macie cos ? 😛 jak tak to prosze przeslijcie mi linka na maila stel.man@op.pl dzienki z gory

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ten telefon jest zajebisty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      sijjcie pałkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak chcesz sac to sobie possij pajacu

      ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      zakupłam bluetooth usb adapter i nie mogę nic przesłać z telefonu(v500) na kompa…ani odwrotnie… czy ktoś może mi pomóc???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Siema, może ktos mi pomóc. Mam motorole v500 i program do niego ale cos mi nie czyta tego telefonu. Co to moze byc??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Podłanczam telefon motorole v500 pod komputer przez kabel USB. A mi tu pisze ze ze jest jakis problem i nie rozpoznaje tego sprzetu, kabel zainstalowalem, wiec nie wiem o co chodzi 🙁

      Pomóżcie!!! Jak ktoś wie to proszę o napisanie mi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam pytanko czy ktos ma sofcik do motorolki v 980 bo musze w nia wgrac jezyk polski piszcie na maila lub gg 5242753 tekemenek@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Siema!!! Ja mam motorole v600!!! Telefon jest zajebisty, ale nie wiem jak skonfigurować ładowanie java. Proszę o pomoc!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Błagam o POMOC!!! siadł mi soft do Motoroli V500.
      BARDZO PROSZE O POMOC!!! gdzie i jak mógbym go ściągnąć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam motke V980.I nie moge znzleźć bluetooth.I nie moge odbierać mms-ów.Pomóżcie mi jak mam znalść bluta i co zrobić żebym mógł odbierać mms-y!prosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      witam wszystkich mam dowas małom prozbe nie umie odpierac wiadomosci z dzwiekem lub obraz jesli mi ktos przesle z telefonu na mój tel.motorole v500 jak to mam zrobic lub ustawic bardzo prosze o pomoc. z góry dziekuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem motoroli i niewiem jaki model wybrac v500 czy v980 moze mi ktos pomóc prosze o kontakt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak wyłączyc żeby mi sie nie łaczył z internetem za pomoca tego przycisku do gory po prawej stronie

      pomocy !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      siemka mam od niedawna v500 jest spoko telefonik.mam pytanko czy przez blutocza mozna przeslac dzwonek?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      cześć! Czy ktoś ma soft do v500?? musze sobie zmienić język na polski. Jak ktoś ma to proszę pisać na micmic15@op.pl lub gg:9408445 Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak włączyć bluetooth bo mam telefon uz tydzien i niewiem jak to zrobić prosze o odpowiedź :((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      już wiem jak włączyć ale niewiem jak sie wysyła na inny telefon ?? prosze o odpowiedź gg 3538712 lub e-mail franku4@gmail.com

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Siemanko! Mam problem:( czy ktos moglby mi napisac jak skonfigurowac skrzynke email? z
      gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam problem mam motorole v500 ale sciagam sobie czy terz przesylam zdjecia aale nie moge
      ich otwierac:(((probowlam juz konfigurowac kome ale to niuc nie dalo prosze pomozcie mi
      nei wiem co robic:(moje gg to:6788361 mail asik363@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      bardzo prosze o przesłanie mikodów na raport doreczenia sms… z góry dziękuje..moje gg
      3187833

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      kto wie jak wysyłać rzeczy przez bluetootha prosze oszybką odpowiedzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      witam, mam pytanie czy da sie jakos ustawic motorolke v600 zeby byla wibra i dzwoek od
      poczatku dzwonienienia bo jak sie daje profil wibracja & dzwonek to wtedy najpierw
      jest wibra potem wibra sie wylacza i jet dzwonek. z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Chuj z tym telefonem albo kablem…bo za chuja sie niechce laczyc :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      witam

      czy ktoś wie jak wgrać soft w jz.polskim do motorolki V525

      bardzo proszę o pomoc bo nie mogę rozszyfrować tego telefonu niestety nie znam
      angielskiego.pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hej wie ktos moze jakiego softa trzeba sciagnac do Motki v525??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam mam prosbe wiecie moze jaka nazwe ma odtwarzacz mp3 podpinany do telefonu motorola
      v500, i czy ktos wie moze skad sciagnac jakies nowe oprogramowanie do tego telefonu. Za
      odpowiedz z gury dziekuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      powitac! mam motke V500, i do niej program, mobile phone tools,i kupilem kabel usb ze sterem ,ale co ziwne ze raz komp mi poznaje motke a raz nie?najczesciej jest komunikat ze jest brak modemu, a za pare dni wlaczam tel, pod kompa i wszystko dziala, mija 2-3 dni i znow nie chodzi, nic, kujwa niewiem co jest, jak ktos wie co moze byc tego przyczyna podaje moje gg: 4119088, czekam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      V500 Przy pomocy programu seem lub OPCODE mozna właczyć raportowanie smsów i powiększyć pojemność sms o pamięć telefonu ( więcej smsów ) trików jest dużo… arkadi@orange.pl Polecam Program Motorla Phone Tools . Ściągnąłem go z http://www.matrax.net, ale teraz jest on wszędzie dostępny. Motorla Phone Tools służy między innymi do ściagania fotek, ładowania mp3, organizacji książki kontaktowej, smieszne ale za pomocą tego programu nawet wysyłałem smsy pisząc na klawiaturze oraz łączyłem się z internetem poprzez komórkę kiedy maile musiałem ściągnąć a dostępu do neta nie miałem, podłączłem kabelek USB do mojej motki V500 i wpisująć do MPT numer internetowy, miałem neta na kompie, nawet szybko i sprawnie strony www chodziły. Program Seem służy do odblokowania i blokowania funkcji serwisowych, powiadamianie sms, więcej pamięci na smsy czy ładowania JAVA, jjest tam tez kamerka i itp. ale nie testowałem tego jeszcze. Polecam też P2K – służy do ładowania apletów Java (gry i program), ale i mozna zmienić nim soft komórki zgrać dzwonki które są zablokowane kłódeczką do kopiowania i itp., zakres czasu pracy i zakres sieci, np. można włączyć 850 Mhz. (USA) P.S. Aby motke komputer dobrze widział oprócz sterowników do kabelka USB polecam wgrać sterownik moto2000 lub podobny z P2K programu, napewno tam jest. Wtedy motke komputer wykryje ( na Xp i Win ME działa) jako motorola modem pod USB , na Program Seem wgrać z jego programu sterownik motki. Zwykle sterowniki są w katalogu programów jak się je zainstaluje czy odpakuje. Pozdrawiam, Na inne pytana chętnie odpowiem 0 502 728 015 , arkadi@orange.pl Arkadi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam problem wchodze na ustawienia dzwinków i wubieram profil glosny albo inny potem che ustwaic szczeguł glosnosci i wyzuca mnie zaras mam motorle v500 muj nuemr gg 7676883 prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam zapytanie mam motorole v 500 wyslijcie mi na moja strone lysy20_20@tlen.pl program do instalacji kabla do komputera żebym mógł sciagac sobie i zapisywac zdjecia bede wdzieczny dzieki z gory

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      kupiłem se kabelek do niej, chciałem ściągnąć żeczy na kompa, ale podczas przesyłania komp stracił łączność i już go nie znajduje, co mam robić??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Hello 🙂 Mam od jakiegoś czasu motorole L6. Chciałabym ściągnąć Motorola phone tools 4.0 lub coś w tym stylu ale żeby było za Free. Prosze o pomoc. A przy okazji polecam wszystkim motorole L6 bo jest zarąbista tak jak inne motorole. Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      P.S., Podajcie jakąś strone internetową. Z góry THX 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      istna tandeta caly czas ma slaby zasieg nieda sie normalnie zadzwonic ani sms wyslac bo zaraz zasieg gubi moze ktos wie jak to rozwiazac ten problem moje gg 6391259 meil kaska251@onet.eu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam kabel usb ale nie mam jak przesylac danych ma ktos sterowniki do v 500??gg.6590441

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam problem:( …nie mam skad sciagnac sterownikow do kompa zeby zrzucac gry java z kompa na tel. ma ktos link?? gg.6590441

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Potrzebuję koniecznie softa do motoroli v550.. Proszę was o pomoc siadł mi i musze go szybko wgrać.. Jak coś to mój mail: damszyl@wp.pl lub GG 1301873 SZYBKO PROSZĘ O POMOC!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czy ktos jest w stanie zapodac mi stronke z softem do motki v500. Z gory dziekuje , za duzo pogrzebałem w tych sedach czy cos i skasowałem plik który zarzadza dzwiekami chyba ze jak ktos ma to bardzo proszę. Dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Sorry niech ktoś mi powie jak sie włącza bluetooth w Motoroli V500 prośba…GG:4069296

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czy ktoś wie, czy mogę ustawić dzwonek mp3, który wgrałam z komputera, jako dźwięk sms? Jeśli tak, to w jaki sposób? Bardzo proszę o pomoc! mój email ania_the_best@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Prosze niech ktos mi poda stronek z softem do motki V 500 albo cus 🙁 gg 3924856 albo mail mmadzia88@buziaczek.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam problem z v500, nie wiem jak to sie stalo ale jak ktos do mnie dzwoni to ja go slysze ale on mnie nie.Nie mam pojecia jak to zmienic.prosze o pomoc moze ktos wie o co chodzi moj nr.gg: 8767739

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam 🙂 Posiadam telefon Motorolla v525 ! I mam jeden problem który nie daje mi spokju . Iz telefon posida łacznosc blutucza ja moge dostawac wybrane pliki ,ale niewiem jak ja moge wyslac dany plik ? Prosze o pomoc a bede bardzo wdzieczna !! Pozdrawiam i polecam moj telefonik 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Elo elo karolina v525 poprostu na wybranym elemencie do wysłania wybierasz opcje i tak masz kopiuj i wyszukujesz gościa z właczonym blutaczem wybierasz go i wysyłasz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      szukam sterownikow do motorolli V980 do kabla usb pomoze mi ktos?:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      szukam płyty albo oprogramowania z płyty do kabla usb zeby sie połączyc z kompem pilnie pisać na gg 7720176 lub mail robinho_us@wp.pl ale raczej gg z góry dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      kto wie gdzie soą motywy w motoroliV550

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Moja mama ma telefon MOtorola V525 . Telefon posiada niby funkcję blotooth ale z jednostronnym przekazem danych. Można wysyłać pliki z Motki na inne tel., ale problem występuje przy przesyłaniu plików z innego telefonu na ten właśnie model. Może ktoś wie dlaczego tak jest i mi to wytlumaczy ,co mam zrobic by ten problem sie nie powtórzył. prosze o pomoc .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ten telefonik jest super

      gdzie można zobaczyć więcej zdjęć tej motoroli !!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      MAm pyranie czy mozna oglądać filmy 3gp,mp4

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Siemka mam pytanko! czy zna ktos jakis program do przesyłania Mp3 z kompa przez Bluetooth do V500 oprocz BlueSolei!!! . dzieki za pomoc!!!:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ELO. MAM TĄ MOTKĘ V500. MAM PROBLEM Z BLUETOOTHEM BO JAK WYSYŁAM ZDJĘCIE KOMUŚ TO IDZIE, ALE NIKT MI NIE MOŻE PRZESŁAĆ ŻADNYCH PLIKÓW, I NA EKRANIE TEGO KOGOŚ JEST NAPISANE" BŁĄD ŁĄCZENIA". PROSZE O POMOC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      siemka mam na imie tomek wczoraj kupiłem motorole v980 i ten chłopak gadał mi że jakoś można odblokować blutotcha jakoś softa wgrać i wtedy sie odblpokuje może mi ktoś dać stronke z takim softem plissss

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      motorola v980 jest najlepsza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      niedlugo bede mial to motorolke……v500 tylko ma troche malo miejsca nie??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wyglada na fajoski tel. a jak chodza na nim aplikacje? np mobilne gg?:)

Viewing 66 reply threads
Reply To: Test Motorola V500
Your information: