Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola RIZR Z10

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Motorola Z10, wprowadzona na rynek polski we wrześniu tego roku, jest słuchawką trzeciej generacji (HSDPA 3,6Mbits), opartą na systemie Symbian OS oraz platformie UIQ (UIQ Technologies). Telefon kontynuuję linię wzornictwa swojego poprzednika – MOTO Z8; jest to ergonomiczny slider, który po rozsunięciu dopasowuje się do owalu twarzy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola RIZR Z10

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja miałem niedawno Z8 – pozbyłem się jej po 3 tygodniach – chodziła jak muł, zwiechy i restarty po kilka dziennie to był standard (szczególnie przy rozsuwaniu klapki) a jak nie restarty to samoczynne wyłączanie. aplikacji do wgrania zero. Na plus można zaliczyć jedynie wygląd (lep, na który na moje nieszczęście się zlapałem) i dopasowanie się do wyglądu twarzy (wg mnie bardzo dobre i nowatorskie rozwiązanie). Jednakże w ocenie ogólnej – nie polecam. Sądziłem, że w Z10 wyeliminowali te błędy ale po przeczytaniu tego testu widzę, że jedyne, co zmienili to obudowa. Tak jak byłem fanem Motoroli tak bardzo się zawiodłem. Kupilem ostatnio Nokię N73 i poczułem, że żyję – bo ostatnie 3 tygodnie z Motorolą Z8 to były męczarnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mialem z8 i muszę się nie zgodzić z wypowiedzią poprzednika. Trzeba się nauczyć używać tego telefonu. Wejśc na stronkę uiq3.pl i poczytać jak można ten telefon usprawnić. Po wgraniu kilku programów zero zawieszek chodził o wiele wiele szybciej. Zmieniłem na LG kc910 śmiga jak burza i ma wi-fi czego brakowało mi w motce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      co to znaczy film Jamesa Bourne’a? chyba chodzi o którąś z części trylogii o JASONIE Bourne’ie?:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam Z8 i usprawnilem ją tak, że smiga jak burza trzba trochę poszukać i zabjając klika procesów robi się z tego pożądny telefon, tel mi sie znudzil i pewnie niedlugo bede zminial na LG kc 910 tez ztestowanym na tej strące(wypadl znakomicie). No cóż dotyk to jednak dotyk.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja mam z8 używam go od 6 miechów i nie narzekam prawie wszystkie tak jak w/w (klus) usprawniłem go w najważniejsze aplikacje UIQ działają i śmigają JAK BURZA a restart telefonu to tylko w przypadku gdy pamięć telefonu i karty pamięci jest na FULL

      !Mp3,aparat,multimedia i rozmowy też oki,jedynie co przechyla szalę tego tela na minus to bateria mam model bk70 1030mAh ale wymienił bym ją na większą pojemność około 1200-1300mAh…

      Wymienił bym go na z10 ale w nim się nic nie zmieniło,no po za kilkoma dodatkami!Teraz mam na oku inny nowy telefon i tak za około trzy mies.Będę wymieniał na N78,79,96 LUB SE G900…Pozdrawiam now3.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak wyjdzie Z12(jakieś pogłoski były) z HSDPA 7.2, wi fi i symbianem( UIQ3 upadl wiec nie ma co liczyć na ta wersje aczkolwiek dotyku mi to nie potrzeba) to kupie na bank ale jak narazie Renoir w natarciu:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      racja, nie lubie motek, tez chce sobie kupic reinora, ale czekam az troche ceny pojda w dół 🙂 swietny jest z tego co czytałem 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Co do baterii to musze sie zgodzic jest slaba,poza tym to dobry telefon i wyglada naprawde spoko.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test Motorola RIZR Z10
Your information: