Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola Q 9h

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Motorola Q9 to już trzeci – po Samsungu i600 oraz Fujitsu pocket Loox – telefon z systemem Windows mobile na pokładzie, który testujemy na łamach serwisu Telix.pl. Wspomniane wyżej telefony miały wiele interesujących funkcji, jednak sprawiały problemy przy połączeniach i były dosyć powolne. Zobaczymy jak poradzi sobie Motorola.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola Q 9h

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawy jestem jak z transmisją danych i sprawnością nadajnika, bo już przestałem się śmiać z opisu czasu gotowości 400h. Kto kupuje taki telefon i nie ma np.: sprawdzaj pocztę email co godzinę lub nawet cały czas otwartą sesję do CHAT. PS. Z własnych obserwacji E61 z otwartą sesją: w 3G (bardzo słaby zasięg) 9godzin, w 2G spokojnie cały dzień z rozmowami. PROPONUJĘ kategorię dla testu data ile MB można wysłać na całej baterii (w SE K800i GPRS posyłałem email 5MB to 1/3bateri poleciała).E61 przy poziomie 3G -105dBm podczas wysyłki danych na mierniku uśredniał 700mA.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Test delikatnie nierzetelny opierający się wyłącznie na pierwszym wrażeniu. Mam telefon miesiąc i plasuję go nieco wyżej. W USA posiada on GPS, obsługę kart SD do 32GB (a nie do 2GB). Oprócz tego posiada on procesor 325MHz, którego próżno szukać w podobnych cenowo modelach. Model ten posiada drugą baterię extended. Dzięki niej przy włączonym bluetoothie i słuchawkach stereo, oraz bez przerwy używanemu internetowi (co pół godziny telefon również sprawdzał stan poczty z moich 5 kont – ściągał całe listy, włącznie z załącznikami) telefon wytrzymuje półtorej dnia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telefon rewelacyjny. Posiadam go już jakiś czas. Bateria przy moim użytkowaniu trzyma do tygodnia ( na początku ją formatowałem trzy cykle po kilkanaście godzin do pełnego rozładowania). Teksty wprowadza się rewelacyjnie. Super jest też to, że dane synchronizują się z moim kompem i nadto z moim palmtopem HP. W telefonie jest przeglądarka `Opera`, w której mam wyłączone obrazki. Surfowanie po necie jest bardzo tanie i sprawne. Niezawodność tego telefonu jest u mnie 100%. Nigdy mi się nie zawiesił. Jedynym minusem są gabaryty , ale bez nich nie byłby tak funkcjonalny. R E W E L A C J A.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dodam jeszcze, że posiadam do niego słuchawki stereo bluetooth, w których słuchając muzyki (MP3), gdy ktoś do nas dzwoni automatycznie wycisza się muzyka i możemy odebrać telefon korzystając z obsługi przycisków w słuchawce stereo. Telefonem jestem oczarowany.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Test Motorola Q 9h
Your information: