Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola FIRE: funkcjonalny i praktyczny Android

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Motorola FIRE XT311 to telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android, którym warto się nim zainteresować. Czemu akurat tym modelem? Otóż wyróżnia go klawiatura QWERTY oraz dotykowy, 2,8-calowy ekran o rozdzielczości QVGA oraz wiele opcji personalizacji urządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola FIRE: funkcjonalny i praktyczny Android

    • JarKen
      Member
      Liczba postów: 757

      Co do wytrzymałości baterii – nie pokażę takiego modelu, który wytrzymuje dłużej ale chętnie bym taki kupił.
      Co do klawiatury to czy jest tak samo nie wygodna jak w Samsungu Omnii Pro B7350?
      I czy da się porównac do HTC Cha Cha? Bo w tym modelu jest super wygodna. Besides : dobry, konkrtetny test.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Chyba macie dobre układy z przedstawicielami Motoroli bo szybko są testy nowych modeli tego producenta. Tak było z gleam, wilder. Liczę na równie szybki o modelu droid razr! Może wiecie kiedy on będzie dostępny w PL?

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Fajny fon ale zegar 600mhz .. To muli z czasem jak sie nawali zdjęc filmów itp …
      Ale ogólnie fajnie wygląda :]

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Hello Moto. Każdemu podoba się co innego ale ten telefon przypadł mi do gustu, Może to dla tego że obecnie na rynku jest wiele dotykowców za którymi ja nie przepadam a to proszę elegancka klawiatóra QWERTY

    • mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

      Ciekawy ten smarcik, coś podobny do HTC Cha Cha. Ale dobry kompromis dla osób które chcą mieć fizyczna klawiature qwerty jak i ekran dotykowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      jedynie mam zastrzeżenia do obudowy i aparatu. Klapka od baterii strasznie trzeszczy i często się wypina z zatrzasków. W aparacie bram mi AutoFocusa, który może nie jest potrzebny do naświetlania zdjęć ale ten autofokusik przydałby się jako latarka w telefonie (po zainstlaowaniu odpowiej aplikacji Android)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      telefonik mam od tygodnia jak narazie nie narzekam. Ale każdy woli co innego co do klawiatury trzeba sie przyzwyczaic Nie bede owijać jest super zdjecia fajne robi muzyka i filmy super sie słucha i ogąda

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      mam ten telefon prawie że od miesiaca nie narzekam tylko nie wiem jak wysłać muzyke przez bluetooth ;/ i jest kiepski aparat ale to juz szczeguł jak by ktos mi mogł pomoc bede wdzieczna 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      miga mi w lewym gornym rogu niebieska dioda co to oznacza mam baterie w pełni naładowaną czy cos jest nie tak ? prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      kupiłam ten telefon wczoraj .. kumpela chce mi wysłać zdjęcie przez blutu wyskakuje jakiś bład:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Hej jestem zadowolona z telefonu,jedyne co mnie wkurza to ,że niema opcji wysyłania muzyki przez bluetooth,a dioda która miga to mozna wyłaczyc….ja np ja mam jak przyjdzie powiadomienia lub ktos dzwonil a ja nie słyszalam np to dioda mnie informuje,ze cos przyszlo 🙂 Ogółem świetny telefon 🙂
      [b] [/b] [i] [/i]

Viewing 11 reply threads
Reply To: Test Motorola FIRE: funkcjonalny i praktyczny Android
Your information: