Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola C650

Viewing 158 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Motorolą C650 skierowana jest przede wszystkim do młodych użytkowników. Model ten wyposażony jest w muzyczne dzwonki MP3, zintegrowany aparat cyfrowy o rozdzielczości VGA z czterokrotnym zoomem, wyświetlacz o 65 tysiącach kolorów, możliwość odtwarzania wideo w formacie MPEG4 i pobierania gier Javy oraz oczywiście obsługę wiadomości MMS.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola C650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hejka wszystkim mam do was pytanie z aile bym kupił taką motke z komisu lub używaną i czy ona ma nagrywanie kamerą ??

      A jeżeli ma to prosiłbym o powiedzenie ile można nagrywac na tej kamerze z góry dziękuje .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mimo tego ze czasami słyszałem, że ten telefon ma kamere, to ma tylko zwykły aparat (myląca nazwa w menu), a jeżeli chodzi o cene to polecam w Erze bez simlocka za 390 pln. Czasem też spotkać można opinie że ma dyktafon, ale ma tylko nagrywanie notatek głosowych do MMSów, jakoś tam da się zrobić żeby był zwykły dyktafon, ale wiaże się to z ingeręcja w soft i oczywiście z utratą gwarancji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      maka faka nie wiem co kupic LG B2050 /MOTOROLA C650/NOKIA 3120 KTO MOZE DORADZIC BO NEI CHCE KUPIC BADZIEWIA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w tym tygodniu będe miał tą motke chciałbym wiedzieć ile trzyma bateria,jak wychodzą zdjęcia i czy sagem myx 5-2m jest od niej lepszy piszcie na mojego maila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Prosze o pomoc, niewiem co zrobic czy kupic LG B2050 /MOTOROLA C650/NOKIA 3120 kto moze mi w prosty sposób wyjasnic prosze o pilny kontakt 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a jakim programem mozna obslurzyc tą motke? bo kabel mini usb mam ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oprogramowanie i sterowniki znajdziecie na stronie [WWW.C.651.prv.pl]Wszystko działa.Po zainstalowaniu programu i sterowników przez kabel mini USB można do i z telefonu przesyłać zdjęcia i muzę.Trzeba się trochę namęczyć przy instalowaniu sterów,ale warto mieć zdjęcia w kompie z tego telefonu.Powodzenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      PILNIE POTSZEBUJE STEROWNKI DO MOTOROLI C650 DO KABLA usb.WZAMIAN MOGE PSZESLAC PROGRAM DO PSZESYLANIA I SCIAGANIA GRAFIKI ORAZ DZWIEKU MOBILE PHONE TOO 3.11

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam M C650 od roku jest wniej problem ze wgrywaniem mp3

      dlatego tez jak ktos wie jak niech mi napisze prosze afu.styczynski@neostrada.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ejj moze se ją zakupie :] czy jakos da sie ogarnać w niej dyktafon lub kamere?? ma mp3 ale tylko 1,5 mb pamieci. da sie to jakos rozszeżyć?? albo zeby odtwarzał pliki o podobnej jakosci co mp3 ale zajmujące mniej?? jak ma wygladc ten mini usb??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wszyscy mówią i piszą o sterownikach i kablach do Motoroli C650 , podają strony a w trakcie sprawdzania lub uzyskania pomocy nic nie można zrobić > Nie mogę sam sobie poradzić z tym telefonem aby przegrać zdięcia lub MMs, a mam jedynie tylko kabel i wielką chęć wykorzystania tego telefonu nie mówiąć już o innych funkcjach jam mp3. Może ktoś poświęci się i pomoże laikowi w tych dziedzinach moje GG7453109 lub na pocztę. Dzięki bardzo za odpowiedz lub kontakt:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ten telefon jest fajny, ale szkoda ze nie ma dyktafonu, podczerwieni i brak możliwości nagrywania filmików.

      ogulnie to mi sie podoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jol ja mam ten telofon…spoko jest ale czasem to …uh cieszys sie nim 2 tygodnie , odkrywasz wady zalety …WYŚWIETLACZ MA DO BANI …sox… a poza tym AFU patrzaj mozesz wgrac MP3 ale nie mozesz ustawic na dzwonek(ja tak mialem)..po prostu program sox…zmien moze bedzie lepiej(chcialem pomuc)…nara

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem z telefonem motorola c651w temperaturach minusowych telefon zawiesza sie lub grafika sie rozmazuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jest fajny ale brak w nim nowocześniejszych opcji m.in. podczerwieni,brak dyktafonu więc jest nawet fajny….

      Dorównuje siemensowi A50

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Poszukuję sterów do C651 będę wdzięczny za każdy sygnal na gg7411667 lub na Skype "motocycles"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      szukiam dzqwonkow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka mam pytanko, jak rozjasnic wyswietlac w motoroli 651,bo jest za ciemny.przyslijcie odpowiedz na email, dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hello,odpowiedzcie mi jak zkonwigurowc tel.motorolke 651 zeby wyslac mms.Dajcie odpowiedz na email grzegorzbudzan@wp.pl zgury dzieki.Ps:mam angieskie menu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      JAK ZABLOKOWAC KLAWIATURE W MOTCE C 650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale jesteście genialnie no nic?? ja mam wszystkie kody do od motoroli V asz po C .. znam je na wylot i moge pomóc majne GG 9749453,, a co do blokady klawiatury to daj na pulpit jaki jest na samym początku załączenia komy i kliknij menu i gwiastke ;>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam tesz program i sterowniki do wszystkich komurek ;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      eee tam najlepsza jest c980 mam ja i ma wszystko!!!kamera 2 kamery!!!!mp3 tez jako dzwonek usb itp itd;];]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szukam oprogramowania do motki c651. Z góry dzięki. e mail- Prymex3@.interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mota c650 nie jest zła wiem jak sie nagrywa dzwpnki na nią

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mondrale a wie ktoś jak nagrywać filmiki w motce C650 albo C651 pewnie nikt wrazie jak byście mieli jakieś pomysły to majne gg 9749453 moge wzamian dać stery, programy, dzwonki mp3, real, truetone, i tapety z animacjami itd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      moim zdaniem motorole to najgorsze telefony swiata i po prostu nie ma gorszych według mnie lepsze sa juz bosh-e .jednym zdaniem bardzo zawiodłem sie na tej marce i nikomu jej nie polecam
      z pozdrowieniami ob redakcji.
      norbert

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kochani.. nie wiem jak to jest z tym dyktafonem i kamerka ani też kodami. jeśłi chcecie bardzo dobrego programu do obsługi motoroli to polecam mobiledit. jest to najlepszy program jaki do tej pory widziałem. obsługuje również inne telefony. ericssony lg samsungi nokie. wszystkie telefony które można w różnoraki sposób podłączyć do kompa. czy to usb, irda czy też bt. jest tylko jeden mankament w tym wszystkim. program należy zarjestrować. kto jest kumaty to sobie poradzi. naprawdę warto skożystać. mam kilka telefonów i z niego korzystam. nie zamieniłbym za żadne skarby. pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      sprzedam motorole c650 za 200 zl wroclaw 698828987 dzwonic po16 nie odpowiadam na sms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z funkcia nagrywania dzwakow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      POTRZEBUJE STEROWNIKI DO KABLA USB DO MOTOROLI C651 W ZAMIAN ZA STEROWNIKI MOGE DAC OPROGRAMOWANIE PASUJACE DO WSZYSTKICH TELEFONOW…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      PROSZE O POMOC~!!!!!~

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka!ej błagam pomóżecie mi/!mozna gdzis dostac obudowe do motki c 651 ?? ej bo pies mi pogryzł i jest w nieciekawym stanie:(((((((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefonik jest ok chociaz ma głupie menu 😛
      no i mam problem ze storowniami
      moze ktos zarzucuc jakis link gdzie bede mogła sciągnąć do motoroli c650 pllllliiiiiiiizzzz
      widze ze duzo ludzi ma ten problem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka wszystkim! mam motke c651 juj prawie od roku i jest to tel raczej slaby nic w nim nie ma zadnej kamery, podczerwieni, mp3 itp, jedyne co jest fajne to zdjecia, naprawde ladnie wychodza. Jeżeli bylby ktos zainteresowany jej kupnem to podaje swój e-mail: rawco1@o2.pl, cena jest przystępna. pozdro!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ej macie jakis patent aby w motoroli c650 miec kamere albo dyktafon.jak tak to napiszcie mi e-maila na bujak71@gazeta.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motke c651. Jakims cudem mam 4Gb pamięci tylko niemam programu. Jeśli ktos mam niech mi przyśle na e-maila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      elo elo zna ktoś stronke z sterownikiem do LG B2050 pomuszcie gg 614967

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=20374 na tej stronce znajdziecie dużo zdatnych sterowników ja mam do c650 i jestem zadowolony:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ktory leszy:? nokia 3200 czy ta motorolka c 651

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema ja mam motorole c651 i nie mam do kabla usb sterownikow!?jak ktos wie gdzie sa dobre gg 3954441 pliss

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Poslijcie mi program do kabla USB zeby se posciagac jakaś fajna muze 🙂 Pomocy ludzie poslijcie mi to bo kurwicy dostana 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=20374 Na tej stronce znalazłem oprogramowanie i wiele różnych ciekawostek o tych modelach jest też dział Download z którego jestem zadowolony:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej, potrzebuje sterowniki do motki c 651 zeby zgrac z niej zdjecia podajcie prosze jakis link
      pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema wszystkim motorole to dobre telefony i majom mp3 i video

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomocy podajcie kody na dyktafon w motoroli C650 plis moje gg to 7169019

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      heyka mam kabel do lg 3310 ale niemam programu jesli ktos ma albo wie gdzie go moge sciagnac niech da znac karolinkaxx@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      PILNIE poszukuję programu SKUTECZNEGO i DZIAŁAJĄCEGO do wrzucania aplikacji w MOTOROLI c 651 . Moje GG 2952876.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zna ktos moze jakas stronke z flexami do tej motki jak tak to bym prosil o wyslanie maila z linkami dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kupiłam niedawno ten telefon, lecz trzymał on tylko niecały jeden dzień. Więc kupiłam nowa baterię i trzyma tylko 2 dni:P To mnie troszku wkurza. jest tak chyba dlatego, że babka od której kupiłam ten telefon zciągneła nowego softa i może coś z tą baterią narobiła. Chciałabym się dowiedzieć czy moje spostrzeżenia są słuszne. Pozdrowienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten telefon nie ma dzwonkow MP3…ogolnie to kicha…zawiesza sie…telefon przestaje dzwonic,a dzwonek nadal gra =/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomozcie sciagnac simlocka z motoroli E770v

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema prosze was o podpowiedz opłaca mi sie zamiana z noki3100 na motorolec651????????????????????????????????????????????????????????????????????????? piszcie 6803153 num gg bo boje sie że ta motorola bedzie sie przywieszać bo muj sie nie przywiesza elo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motorole c651 i cos mi sie zrombalo i telefon sam sie restartuje….pomozcie piszcie na adres wasyl14@orange.pl dziekuje odwdziecze sie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka Mam motke c651 od kilku miesięcy… ma dzwonki mp3… ale ja chce normlane MP3 czy jest taka możliwość?? odp.No i czy są jakieś sterowniki a jeśli tak to jak je zainstalowac itp. z góry thx :* piszcie na e-mila 😉 baska.n@onet.eu :*Pozdrawiam te sterowniki to chyba każdego wk****

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niewiecie moze jak nagrać film na motoroli C650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Widze ze nie tylko ja mam problem.. Jak wszyscy potrzebuje oprogramowania do Motoroli C651.. Jesli ktos z Was jest w stanie pomoc to bede bardzo wdzieczna… Moja gg 4833091 Pozdro all!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bez komętarza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kupcie sobie przenosna podczerwien do motki!! jest zaje… kosztuje okolo 150 zl !! ale wypas jest!! mozna ja instalowac takze w aparacie;);D nara!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witajcie jeśli chcecie się dowiedzieć coś o tym telefonie lub ściągnąć jakiś dodatek na
      niego zapraszam na moją stronę > http://www.c385.yoyo.pl < POLECAM ! Dzwonki, tapety , gry
      java i dzwonki mp3 < wszystko za darmo. Wszystko do Motorli C380/C385/C390/C650/C651.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ej no… jak mam sobie uaktywnic kamerke ;/???? wpisywalam juz te cale opcody ale one nic nie daly…

      POMOCY!!!!!!!

      kontakt:
      gg: 4383440
      e mail; kasia9222@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      CZY KTOŚ POSIADA KODY DO DYKTAFONU I KAMERY DO MOTKI C651? JAK TAK TO MI JE PODAJCIE NA tomus.r@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pewien problem z moją motorolą. Mam kabel usb, lecz gdy nagrywam na niego piosenki z mojego programu, to nie mogę ich istawić jako dzwonki. Jeśli ktoś zna jakiś sposób na tego typu problem to BARDZO PROSZĘ o kontakt na mój email. Pozdrawiam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam program do motki c 651 ale po uruchomieniu i zainstalowaniu nic się nie dzieje a powinno bo tak mówił sprzedający że wyskakuje folder w którym póżniej można ściągać wsio.Chyba nie instalują się sterowniki .pomóżcie prosze a prześlę ten program każdemu o ile się da?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      motorola c 651 to jest lipa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam go od stycznia i juz sie sypie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Poszukuje tych programów do uaktywnienia kamerki i dyktafonu. Prosze o pomoc na maila kaelo@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ej jak macie sterki do motki c650 do kabla USB to mi przeslicie albo piszcie na gg 3866856

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cześć wszystkim. Jeśłi ma ktoś program do ściągania przez USB do motoroli c651 to prześłijcie mi na maila:mati1717@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mógłby mi ktoś przesłać oprogramowanie do motoroli c650 z góry dzięki asia12041@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema poszukuje pilnie oprogramowania i sterowników do motoroli c651 prosze o pomoc mój nr gg 4199772 lub olech_edyta@poczta.fm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos wie czym sie roznia w obsludze c650 a c651?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      potrzebuje sterownikow do kabla usb do sony ericssona k300i pomózcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bardzo pilnie potrzebuje program do sciagania simlocka z motoroli c651! mam juz 1 ale nie dziala ;/ prosze bardzo ladnie z gory dziex ajak ma ktos oprogramowanie totez prosze 🙂 moje gg 8461807 🙂 pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prosze jak ktoś ma kody na odblokowanie kamery i dyktafonu w motorolce c 651 to please!dorotasz3@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hmmm dorotko po co ci kamera na tym fonie jak po zmianie flesza masz tylko 3,3 mb ?? ile nagrasz 10 sec?? nawet nie … pozatym z tego co wiem nie mozna jej odblokowac… JAK chcesz miec kamere kup sobie telefon wlasnie z nia a nie marudzisz o kamerze w tel za 200 zl … pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TUTAJ MACUE STEROWNIKI DO MOTOROLI C651 i C650

      http://rapidshare.de/files/28731207/P2K_driver_2.3.rar.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Poszukuje programów do uaktywnienia kamerki i dyktafonu. Prosze o pomoc na emaila
      -dxx4@o2.pl lub na gg.6695488 z góry dzięx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam wszystkich mam program do motki c650 ale nie mam sterownikow moge sie zamienic ktos
      mi da sterowniki to dam program lub jesli ktos jest tak dobry to niech mi da linka lub
      wysle sterowniki na e-maila pawelmanu@wp.pl lub napiszcie na gg 9536935 zgóry dziekuje i
      prosze o pilny kontakt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto mi pomoze znalesc sterowniki do kabla usb :D:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ta motorola ma 65 gb pamięci 6 kamer termowizyjnych,noktowizor,televizor z kanałami cyfry
      + plus laska do wyruchania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sie zmienia dzwięk nadejścia wiadomości tekstowej !! 🙁
      prosze was

      do tego jeszcze jest jedno pytanko jak sie ustawi wybieranie głosowe co zrobić aby
      powiedziec i odrazu zadzwonić !! 🙁 prosze was 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hejka odpowiedzcie mi jak zkonwigurowc tel.motorolke C651 zeby odbierać wiadoomosci
      MMS???Bardzo prosze dajcie mi znac na gg 2350644:) z gory serdeczne dzięki:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czesc Wam wszystkim;* bardzo prosze pomózcie mi znaleść program do motoroli zeby go
      zainstalować i bezproblemowo ściągać zdjęcia;) Bardzo prosze o pomoc bęzie bardzo bardzo
      wdzięczna;*;* Czukam juz go ponad 3 miesiące;(

      pzdr.;*;*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto wie jak sciągnąć program do motoroli C651 do kabla USB niech napisze na nr gg 5298579
      lub napisze na email gabriel6@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Błagam podajcie mi kody do motoroli C651 żeby odblokować kamere i dyktafon!!
      PROSZEEEEEE…..!!!!!!!! MOJE gg – 4674889 CZEKAM NA ODPOWIEDZI!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tej ta motka ma mp4 kamere 5mln pikseli :d Parzy niezla kawę:d Bierzcie JA… Ale i tak
      jest do dupy tyle funkcji trzba kupic bateria atomowa wyprodukowana przez NASA :D:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      moge kupić motorole c651 za 120zł 2miesięczna na gwarancji tylko niewiem co to za telefon
      czy sie nie psuje czy cos takiego mozecie mi doradzić czy opłaca sie???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie psuje sie mam tela 2 lata i nic ani szwanku bateria mi wytrzymuje 6 dni ;d

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a jakim programem mozna obslurzyc tą motke? bo kabel mini usb mam ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cześć wszystkim!

      jestem posiadaczem motki c650, jesli ktoś posiada kody odblokowujące kamerkę i dyktafon to
      bardzo proszę o przesłanie na email rafalzajda78@o2.pl, z góry serdecznie dziękuję za
      pomoc:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jesli ktos ma kody do odblokowania kamery w motce c651 prosze mi podać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a gdzie mozna znalezc sterowniki do motoroli c650?? i mam jeszcze jedno pytanie czy to
      mozliwe zeby na allegro sprzedawali kabel do motoroli c650 foofa za 6 zl?? prosze o szybka
      odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a i ja tez chcialbym dostac kody odblokowujace kamere i dyktafon i tez chcialbym sie
      dowiedziec gdzie trzeba wpisac te kody i sie nie nabijajcie jestem niedoswiadczonym
      posiadaczem motoroli c650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czytajac wasze prosby i odpowiedzi na nie.nadal niewiadomo .jek znalezc sterowniki do
      C650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niewiem gdzie morzna ściągnąc program do zgrywania na model C650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam prosbe pomozcie mi znalesc setroniki d o motorolki c385 bo mam jakies sterowniki i je
      zainstalowalem ale nie moge wejsc wogole do komorki w jaki sposob moge to zrobic pomozcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      szukam darmowych sterowników do motoroli c 651. jeśli ktoś wie gdzie znaleść to bardzo
      proszę o pomoc .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam prosbe pomozcie mi znalesc setroniki d o motorolki c385 bo mam jakies sterowniki i je
      zainstalowalem ale nie moge wejsc wogole do komorki w jaki sposob moge to zrobic pomozcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema wszytkim czy ktoś z was wie jak wgrywać mp3 na motke c650?? jest mi to bardzo
      potrzebne =) nie moge sobie z tym poradzic jeśli ktoś wie prosze o odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moto c650 ma za małą pamięć na jakiś dłuższy dzwonek 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      polecam jako sterowniki pl 2160 lecz sterownik jest płatny można go kupić tylko z kablem i
      płytą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ogromną proźbę do Was. Potrzebuje programu do motoroli C650. Kabel USB mam ale nigdzie
      nie mogę znaleźć programu. Błagam pomóżcie mi 🙂 Proszę… Mój email- karolciacia@wp.pl
      proszę…pozdrawiam:*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli znalazłby się ktoś kto może pomóc…nie mogę znależć programu do motoC650.PROSZĘ Mój
      email marzena024@interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ma ktoś może java do c650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej mam pytanie skąd wżiąśc program do motoroli c650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      macie tu program do sciagania muzyki i grafiki????? jak mozna powiekszyc pamiec w
      tym złomie???????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanko jak można ściągnąć simlocka z motki C650?????????????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mozecie mi powiedziec jak zlamac simlocka w motroli c651

      moje gg 6354856

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mozecie mi powiedziec jak zlamac simlocka w motroli c651 bez pomocy kabli numer gg 1364997

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      potrzebuje oprogramowania i sterowników do motki c650

      jak ktos moze to niech pomoze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM PROBLEM CHCE SCIAGNAC SIMLOCKA NA MOTOROLE C651!!!!!!!!!!!!!! POMóżCIE!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      POMOZECIE??????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motorole c651 mam kabel USB ale nie mam sterowników pomóżcie!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      http://s15.bitefight.pl/c.php?uid=30542 tu jest wszystko dla Motoroli C650 i C651

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Potrzebuje jakis dobry program do sciagniecia SIM-locka z motoroli C651 bez uzycia kabla USB.Mozecie mi jakos pomoc?Z gory dzieki.A moze macie jakis kod cos takiego?Mozecie go podac?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      napiszcie jak was błagam!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mOTOROLA C651 TO ZJEBANY TELEFON NIC TAM NIE MA I NIE MOZNA MIEĆDZWONKÓW MP3 CO ZA NIEDOFTRYSKANE TELEFONY WYRZUĆCIE JE WSZYSTKIE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      NIE MAM ŻADNEGO PROBLEMU ALE NAPISZCIE DO MNIE TO MÓJ NUMER GG 6110468

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=72192 wszystko co was interesuje odnośnie motoroli możecie znaleźć tu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gdzie na tj stronie jest cos do motoroli????????????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przeciez to jest gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Motorola c650 to spox fon. mam cyfrówke i mp4

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny telefon, mam programik tylko mi sie debil zawiesza właczam mobile phone tools (to program do USB) i jak wlaczam przesyłanie plików to na hwile sie zawiesza, a potem nie widzi telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam wielki problem z kablem raz ma chodzi a raz nie często mi wychodzi przy ładowaniu na multimedia że przekroczenie czasu ładowania Error co mamrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Błagam wszystkich! jeśli ktoś ma kod do motoroli c651 odblokowujący kamere i dyktafon to niech mi przyśle. Mam też problem z softem do niej teZ proszę przyślijcie mi go lub strone na której on sie znajduje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Już normalnie doprowadza mnie do szałuv ta motka c651 normalnie chce sobie troche pozmieniać nut i niemoge bo niemam odpowiedniego programu sym sukcesem jest to ze stery znalazłem i zainstalowałem dajcie jakieś dobre namiary na program do tej motki który umożliwia zggrywanie multimediów na kompa i odwrotnie lub prześlijcie ten program na emaila z góry tHX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cześć mam pytanko zna ktoś jakies strony z ktorych mozna sciagac np dzwonki do telefonu SE K300i za pomoca kabla usb? Prosze o info na maila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam czy ma ktoś oprogramowanie do Motoroli C650 jak tak to bardzo proszę mi go wysłać mi go na majl jasio833@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomuście mi zdjąć simloca z motoroli C 651 błagam was

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Elo wszystkim! czy był by ktoś z was tak miły i mugłby przesłać mi oprogramowanie do Motoroli c650????Jak ktoś by sie zdecydwał to, to moje gg 5526670

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam Motorolę c651 mam też kabel USB, oprogramowanie do niego oraz program obsługujący telefon Mobile PhoneTools 2.0. Mogę dzwonić i wysyłać wiadomości przez komputer (oczywiście wtedy kiedy mam podłączoną Moto c651 pod PC) lecz w nie mogę przesyłać piosenek i innych multimedii do niego. Proszę o pomoc, czy trzeba miec jakiś dodatkowy program? Z góry DZIĘKI! Proszę powiedzcie mi jak mam to zrobić mój e-mail vivere1414@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motke c651 jak ktos wie jak uaktywnic dyktafon i kamerke to prosze o kontakt skype seba885672333 lub gg 9616862

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ten telefon jest do dupy!! spadł mi z wysokosci 1m i juz jest nie do naprawienia!:) głupi
      telefon w dupe sobie mozna go wsadzic

      😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Błagam was powiedzcie mi jak to sie robi (wiadomość wyżej nick Pomocy) i jeśli możecie napiszcie mi jak uaktywnić kamerę i dyktafon mój e- mail vivere1414@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może mi ktoś powiedzieć czy w Motoroli C650 jest dyktafon?? Jak co to gg : 5619908 lub e-mail ola9_9@o2.pl

      Z góry THX ^^:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam Motorolę c651 mam też kabel USB, oprogramowanie do niego oraz program obsługujący telefon Mobile PhoneTools 2.0. Ale jak przeżucam mp3 to zrywa połączenie co mam zrobić???.:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam Motorolę c651 mam też kabel USB, oprogramowanie do niego oraz program obsługujący telefon Mobile PhoneTools 2.0. Ale jak przeżucam mp3 to zrywa połączenie co mam zrobić???. cO mam zrobić proszę o pomoc. GG:10732427

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak mam uruchomic gpsr w motoroli c650 gg 2930804??? Chce ktos ja kupic???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ELO -.- Poszukuje kodow, ktore by odblokowaly kamerke oraz zwiekszyly by pamiec telefonu MOTOROLA C651. Pisczcie na gg: 3608364 . Z gory THX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ejj jak usunac sms z motoroli?:/ mam ja od dzisiaj i nie wiem jak to zrobić…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wejdź w tego smsa naciśnij przycisk na kturym są 3 linie i wybierz usuń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak z ciągnąć sim z motki c650?Odpowiedzi prosze przesłać na email ghost21m@o2.pl Dzięki z góry.Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      proszę o pomoc.Mam Motorolę C651 i szukam do niej oprogramowania Prześle mi je ktoś E-mail:norbud5@wp.pl Z góry dzięx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      potrzebuję pilnie oprogramowanie do motoroli c651. mozecie wysłać na moją poczte???? czulak-xm@wp.pl

      Bardzo o to prosze..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Prosze jsli ktos posiada program do c 651 do kabla usb i wie jak ustawic tel na konfiguracje mms to napiszcie. ta motorola nie jest z polski i nie chce za barzdo przyjac konfiguracji sieci orange. piszcie na gg. 7286979. gigantyczne dzieki:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      program można ściągnąć przez aresa. motrola mobile phone v3.23. posiada wszystkie potrzebne sterowniki. ja mam tą wersje i działa idealnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      motorola mobile phonetools deluxe v3 23

      tak to się nazywa dokładnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej, ja mam ten sam problem co prawie wszyscy tutaj mam motorole c651 i mam kabel usb ale nie mam oprogramowania ani sterowników a chcialabym sciagnąć zdjecia z kom na kompa jak ktoś mógłby mi na maila dać cynk gdzie we wrocku mogłabym kupic płytke z oprogramowaniem lub gdzies je sciagnąć to byłabym wdzieczna pozdrawiam jak cos to piszcie na kanioska@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hgjgfj

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ściągnoć program do motoroli C650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      POTRZEBUIE PROGRAM DO KABLA USB MOTOROLA V3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ktoś chce jakąś rzecz do motki C650 i C651 to najlepiej szukajcie na stronie

      http://www.c650.ovh.org

      Jest tutaj wszystko do tych modeli od oprogramowania i instrukcji jak ściągnąć sim-locka albo uaktywnić w telefonie światła klubowe po dzwonki programy i gry java

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motorole c651 i szukam oprogramowania do usb prosze o odpowiedz moje gg 8833993

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gdzie mozna kupic wyswietlacz do tego telefonu i tani do 8 zl pisac prosze Ps wyswietlacz moze byc uzywany ale w dobrym stanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gdzie w telefonie c650 jest dyktafon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      może ktoś mi wysłać program do matoroli c650 bo mam kabel ale ez programu la_senoritas@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dajcie mi sterowniki do motoroli c650 usb na mój email- zygmuntowi@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ściągnąć za darmo sim-loka z motoroli c650 odp na ania140_96@o2.pl dziękuje

Viewing 158 reply threads
Reply To: Test Motorola C650
Your information: