Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Test MapaMap Pocket PC 6.0

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Rynek samochodowych systemów nawigacyjnych do telefonów komórkowych coraz bardziej się rozrasta. Redakcja Telix.pl postanowiła przetestować ostatnią z wersji MapaMap. Najnowsza generacja nawigacji MapaMap dostępna jest już w wersji MapaMap Pocket PC 6.0 dla urządzeń PDA (Pocket PC) i Smartphone pracujących pod kontrolą systemu Microsoft Windows Mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test MapaMap Pocket PC 6.0

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Uzywalem kilku aplikacji.Naviexperta i nokia maps.Naviexpert najaktualniejsze mapy,fotoradary jako poi.Tyle ze platny i laczy sie z netem.Nokia maps juz nie tak aktualne mapy ale lepszy od garmina czy tom toma w wersiach na symbiana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Calkowity bezsens z budynkami w 3d.Mniej czytelna mapa,mozna wypadek zrobic podziwiajac te graniastoslupy :).To sie pewnie podoba ale znudzonym pasazerom a nie kierowcy.W noki maps jest do wyboru w ustawieniach tylko glos ludzki i kolejny manewr jako bial strzalka na czarnym tle.Czytelne proste i mniej czerpie pradu niz te wyszukane fajerwerki.Z tak ustawiona nawigacja przejade cala Polske na zwyklej baterii bez podlaczania do zapalniczki czy power pala.Bylby hit jakby dodali jako poi liste tych stacji paliw ktore chrzca paliwko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      I nokia maps potrzebuje od klikniecia w ikonke do zlapania fixa nie 3 minuty(mapa map) ale okolo 20 sekund do 30 przy na sniezycy czy deszczu i zachmuzonym niebie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ja z racji tego, ze mi ukradziono gpsa kupilem taniego larka z promocji gazety. dokupilem mape za 49 zeta w grudniu ( teraz byla aktualizacja mapy ) Napisze tyle- lapie fixa nawet w domu – wystarczy jedno okno. Raczej nie mam uwag co do atualnosci sieci drogowej, male uwagi co do nazw ulic. I tak jest lepiej niz w easy bo np male miejscowosci w malopolsce nie mialy nawet nazw ulic a teraz jest to juz nie do pomyslenia. Takze jest lepiej. Wkrotce beda mapy na europe od tego producenta. Czekam na promocje dla obecnych klientow 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Nawigacja spisuje się dobrze. Ale, ma jeden uciążliwy mankament. W trakcie jazdy niestety na moim HTC TYTNII co chwila wygasza mi ekran i muszę wciskać przycisk włączenia żeby móc nadal korzystać z urządzenia. jednym słowem coś jet niedopracowana i źle się wpisuje w TYTANA.

      dla tych co pomyślą że w ustawieniach coś przeoczyłem powiem że MM niema zbyt skomplikowanych ustawień i nie znalazłem takiej opcji.

      Także do Pocket PC tylko AutoMapa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Zapomniał bym o jeszcze jednym uciążliwym drobiazgu. czasem zapomina o podaniu komunikatu o skręcie w prawo lub w lewo co może wydłużyć podróż jak w porę nie spojrzymy na ekran GPS-a. Przyczyną może być wygasający co jakiś czas ekran lub też inne niedociągnięcie w programie.

      Według mnie 249 złotych za coś takiego to kpina.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Nie testowałem tego programu ale z doświadczenia mogę polecić AutoMapę oraz Tom Tom Nawigator 7. Użytkuje te dwa programy na HTC TyTn II i spisują się bardzo dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Wolę używać NaviExpert bo pozwala mi na omijanie korków samochodowych.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test MapaMap Pocket PC 6.0
Your information: