Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Manta Rocky TEL92413 – telefon na każde warunki i aurę

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie kupiłbym ze względu na marne dzwięki w słuchawce. Ni nie interesi mnie czy to wina pancernej obudowy czy nędznej elektroniki. Mamy 21 wiek i jakość rozmowy ma być tiptop. Na survivalu nie potrzebuję pancernego szumiącego przycisku do papieru.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Specyfikacje „papierowe” to jedno, podejrzewam że to chinski badziew, w dodatku tylko GSM? Ich popierzyło z tym produkowaniem takich odpadów „only GSM” w dzisiejszych czasach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Czy ja wiem, takie telefony są potrzebne. Gdy pracujesz w brudnych warunkach, albo lubisz sporty ekstremalne, to nie będziesz używać delikatnego smartfona. A nawet w takich sytuacjach potrzebny jest kontakt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Gdyby ten telefon obsługiwał chociażby sieć 3G i HD Voice to byłby warty uwagi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Za taką kwotę uważam, że warto bliżej mu się przyjrzeć 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      W koncu cos, co wyglada jak funkcjonalny telefon na survival 😀 wiekszosc smartfonow padłaby w takich ekstremalnych warunkach

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test Manta Rocky TEL92413 – telefon na każde warunki i aurę
Your information: