Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Test Manta MM9360 ACTIVE 360 – rejestruj świat w 360 stopniach

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Tuż po debiucie na polskim rynku, w moje ręce trafiła druga z tegorocznych nowości Manty – kamerka MM9360 ACTIVE 360 do nagrywania w 360 stopniach. Bardzo ciekawe rozwiązanie, o którym… niewiele słychać. A jest to produkt, który zdecydowanie przyciąga uwagę. Wyposażona w sensor Sony, nagrywa w formacie MP4 o rozdzielczości 4K. A jak sprawuje się w praktyce, sprawdziłem. Efekty są bardzo obiecujące.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Manta MM9360 ACTIVE 360 – rejestruj świat w 360 stopniach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawie takie filmy wyglądają. Też mnie zainteresowało 360 stopni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też uważam, że ciekawy sprzęt. A jaki polecacie z kilkoma kamera.i, czy dla amatora wystarczy jedna, tak jak w recebzji. Pieniądze grają rolę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też chciałbym wiedzieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja myślę o virb 360. Niestety cena 9x w porównaniu do Manty. Z testu wynika że to jest najbardziej zaawansowana kamera sferyczna [url]https://www.dcrainmaker.com/2017/05/garmin-virb-360-action-cam-review.html [/url]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak konwertowałeś filmiki, żeby zamiast kwadratu z kulką był filmik przestrzenny jak te „po konwersji” ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Można ciekawie się pobawić taką kamerką

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Świetnie to wygląda. Na naukę robienia filmów 360 stopni wystarczy. A potem jak kasa pozwoli można sprawić sobie droższe cacko

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fajne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Takie filmy, to super pamiątki z wakacji. Muszę zaopatrzyć się w tę kamerkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Myślałem że 360 stopni można oglądać tylko przez okulary widzę że jest inna możliwość. Dzięki za test. Muszę taką kamerkę sobie kupić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupione, teraz czas na naukę. Kamerka świetna, przynajmniej na oko 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A zdjęcia? Jak te kwadratowe zdjęcia kuliste dodać np. ja fejsa, żeby były jak „normalne” sferyczne? Przeglądane myszką? Jest na to jakaś sztuczka?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupiłam i się uczę. Na pierwszy rzut jestem zauroczona tą kamerką i tym co potrafi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Pierwszy raz wiem jak się robi taki film. Kupiłam tę Mantę i po prostu dech mi zapiera, po każdym zrobionym filmie. Frajda niesamowita. Może kiedyś kupię sobie droższy sprzęt, ale na początek polecam Mantę

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dla zainteresowanych. Redakcja opracowała instrukcję, jak krok po kroku konwertować film, do umieszczenia na YouTube w 360 stopniach. Do pobrania w linku. Andrzej

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test Manta MM9360 ACTIVE 360 – rejestruj świat w 360 stopniach
Your information: