Start Forum Sprzęt Nokia Test Lumia 830 – smartfon dla osób żyjących w ruchu z PureView

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      O Nokii przez spory kawałek tego roku pisało się głównie w kontekście informacji z Microsoftu, który oficjalnie potwierdził, że słowo „Nokia” zniknie z nazwy smartfonów Lumia. Lumia 830 (pominięcie słowa „Nokia” nie jest przypadkiem) – dzieło Microsoft Devices, to pierwszy smartfon ze średniej półki cenowej, który może pochwalić się kamerą z technologią PureView.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Lumia 830 – smartfon dla osób żyjących w ruchu z PureView

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      nie ujrzala na IFA bo nie bylo stoiska ani Microsoftu ani Nokii. Bylem, dopytywalem informacje. Nie piszcie bzdur.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Super smartfon

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Rozdzielczość ekranu i PureView okroili, aku nie powala, jednak dobra specyfikacja jak na średniopółkowca, więc chyba warty ceny wprowadzienia na rynek oraz zainteresowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Czy jest funkcja „Glance Screen” tak jak w 925?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      w .d…. byles i g… widziales ….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Brak słuchawek w zestawie? To ma być żart?

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      [quote] W ich trakcie słyszałem dokuczliwych szumów [/quote]
      Pewnie tu czegoś brakuje. Chyba że jednak te szumy występują. Oceniając ten test to tego telefonu bym nie kupił. Nie jest wart tej ceny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Ja tam nie wiem czy tester miał sprawny wzrok aby. Lumia 830 chwalona jest tu za perfekcyjne kolory i czerń a ja uważam, że pod tym względem telefon kuleje. Oglądałem ten tel. w zestawieniu z lumiami 730, 925, 930 oraz 1520 i niestety, 830 ma najsłabszy wyświetlacz. Wszystkie lumie ww. mają amoleda, który ma perfekcyjną czerń i nasycenie kolorów za wyjątkiem 1520, ta ma lcd, ale rzeczywiście klasy amoleda. Jak weźmiecie do ręki którąś z ww. lumii i zestawicie z 830 to zobaczycie szybciutko jak pod kątem bledną kolory, zaś nawet na wprost czerń, w porównaniu do amoledów, jest po prostu … szara. Fakt, kiedy wziąłem 830 do łapy wydawało mi się, że jest ok, i chyba autor tej recenzji uległ podobnemu złudzeniu. Niestety, w porównaniu do innych modeli lumii ok już nie jest, wyświetlacz jest najsłabszy. Słabszy nawet, o zgrozo, niż budżetowej 730, która powala swoim amoledem nawet przy stosunkowo niskiej rozdzielczości. L830 można pochwalić za to za jakość wykonania, kiedy się weźmie ją do ręki a do drugiej L930 to ma się wrażenie, że to L830 jest premium 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      zastanawiam sie ostro nad tym telefonem i w sumie zastanawia mnie te falowanie w wideo strasznie mnie to irytuje … wgl chyba poznaje swoje miasto żory 🙂 pozdrawiam !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Dziękuję za szybką odpowiedź 😉 obecnie jestem uzytkownikiem L820 na win 8.1 i jestem bardzo zadowolony pomimo serwisu który mi go zepsuł i mysle nad zmianą telefonu na l830 bo dla mnie duze znaczenie ma aparat i sadze ze Lumie stoją na wysokim poziomie 😉 milo by mi było przeczytać recenzje lg g3 bo jest to jedyny konkurent dla mojej ulubionej firmy 😉 pozdrawiam serdecznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      już się rejestruje na forum dziękuje za odpowiedz i czekam z niecierpliowścią na recenzje. tymczasem pozostaje wierny WP 😉

    • MateuszP
      Member
      Liczba postów: 1

      wiec zagościłem na portalu pozdrawiam wszsystkich

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Witam wszystkich czytających, ten fon jest świetny… Rzeczywiście czerń ekranu jest defacto ciemno szara, w porównaniu do L735 wypada gorzej. Microsoft schrzanił WP 8.1, w poprzedniej wersji systemu czcionka w kalendarzu była regulowana. Niestety obecna aktualizacja nie oferuje tej możliwości. Pewnie każdy user kładzie nacisk na inne strony softu, mnie akurat ten fakt irytuje (spece Microsoftu zaniedbali coś co było dobre). Pozdrawiam wszystkich

Viewing 13 reply threads
Reply To: Test Lumia 830 – smartfon dla osób żyjących w ruchu z PureView
Your information: