Start Forum Sprzęt LG Test LG Zero – patent na sukces?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Świetne parametry to nie wszystko. Nie ma jednego, konkretnego klucza do sukcesu, jednak wszyscy chyba się zgodzą, że w połączeniu różnych cech prowadzących do popularności na rynku smartfonów ważną, jeśli nie najważniejszą rolę odgrywa jak prezentuje się na sklepowych półkach i dobry aparat oraz autorskie rozwiązania. LG Zero ma klucz do sukcesu rynkowego, aby to udowodnić, zapraszam do recenzji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG Zero – patent na sukces?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      łoj słaby ma ten procesor śmieć i ta bateria fuj

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      1)Procesor: Czterordzeniowy 1.2GHz
      2)Pamięć: 16GB ROM (dostępna ok. 10GB) / 1,5GB RAM /

      Ad. 1 Procesor kiepski, lepiej było dać 2x2GHz, jak 4×1,2GHz
      Ad. 2 Za mało RAM, dziś min. 2GB, co to za ROM, emmc? Jeśli tak, to która wersja, czy może UFS 2.0 (w co bardzo wątpie).

      W responsywności telefonu nie dla gracza najistotniejsze są: dużo ram, szybka pamięć flash.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Można marudzić, ale to budżetowiec. Całkiem fajny dla użytkownika, który chce dzwonić i popstrykać sobie zdjęcia na pamiątkę. Oczami się też kupuje, a tutaj mamy się czym pochwalić przed znajomymi, wszak to aluminium 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A ja jestem nim zachwycona. Chyba wpadne do Orange po niego, bo kończy mi się abo u konkurencji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla mnie bomba i myślę, że sukces zapewniony, bo dostępny u opów za przysłowiową złotówkę w niskich abo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Fajny smartfon w przystępnej cenie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam go jest świetny

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test LG Zero – patent na sukces?
Your information: