Start Forum Sprzęt LG Test LG Swift L9: otwarty na nowe kontakty

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przetestowaliśmy telefon LG Swift L9 (P760) – najnowszy smartfon z serii L. Po ogromnym zainteresowaniu wprowadzonymi w pierwszej połowie tego roku modelami Swift L3, Swift L5 i Swift L7, LG oczekuje powodzenia również najnowszego modelu z serii, który został wyposażony w nowatorskie funkcje UX.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG Swift L9: otwarty na nowe kontakty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Także jakość rozmów jest w LG-P760 na wysokim poziomie. Nie ma co jak na test telefonu to ilość wersów poświęconych jakości połączeń, łapaniu zasięgu itp jest powalająca. No w końcu to tylko telefon to po co temu poświęcać czas. Ważne, że ma aparat, duży wyświetlacz i wyniki w benchmarku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dziękuję za LG, który olewa użytkowników i nie wprowadza aktualizacji. Dot. nie tylko użytkowników telefonów. Brak wsparcia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon spokojnie kupimy za mniej niż 1000zł, moim zdaniem to bardzo fajna cena jak na 4,7″ 960×540 pixeli, 1GB RAM i 2 rdzeniowy procesor.
      Co do aktualizacji softu w LG, to teraz po wyprodukowaniu przez tą firmę Nexusa 4, może w końcu ulegnie to poprawie i telefony zaczną dostawać aktualizacje – choć w sumie kolejne wersje Androida takie jak 4.1 i 4.2 nie wnoszą tak dużo dla przeciętnego użytkownika.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To będzie mój telefon na gwiazdkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kupiłem i uważam, że za takie pieniądze jest naprawdę OK. Co prawda obudowa JEST bardzo plastikowa a klawisz WRÓC jest po ZŁEJ, lewej stronie ale sam telefon sprawdza się dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pierwsze godziny trzymam ten telefonik. Wrażenia użytkowe SWIETNY . Cena jakość 10/10. W nie wysokich abonamentach do łyknięcia za kilka stów. (200pln-400pln bez reklamy sieci.)
      Miałem w łapkach już wiele smartów. Conajmniej 20 wiec mam pogląd.. Telefon działa bardzo płynnie! UI LG jest wg mnie bardzo intuicyjne, lepsze od sławnego HTC(chmurki tylko spowalniają HTC), Samsunga i Motoroli.Aparat Może nie ma 8Mp ale ma migawkę aktywowaną np słowem „wiskey”:) genialne bo zawsze podczas klikania poruszało się telefonem i traciło ostrość, może nie jest najszybszy na świecie ale działa płynniej od np HTC One s. Dziwne? Jeśli nie płynniej to tak samo ale moje odczucie jest na korzyść LG. Na benchmarkach sprawuje się podobnie do RAZR ale UI bije na głowę motkę. W motce trzeba było roota robić aby uzyskać podobną płynność. Wyświetlacz jest 10/10, uważam że jest to jeden z najlepszych wyświetlaczy na rynku, śmiem twierdzić że ma lepsze odwzorowanie kolorów od amoleda w SGS3. Bateria spora 2250, ale na razie nie zdążyłem sprawdzić. Wstępnie podsumowując. Nie jest to telefon idealny, ale patrząc na cenę można przymknąć oko na kilka minusów których wcale tak dużo nie ma. Dobrze leży w dłoni jak na taką łopatę 🙂 Bardzo lekki, lubie lekkie telefony. Ci co lubią cegły mogą być niezadowoleni. Nie grzeje sie podczas długiej pracy, powiedziałbym że jest w czołówce „niskotemperaturowców”. W pierwszej chwili wręcz odrzuciłem LG ale teraz widzę że weszli na przyzwoitą drogę. szczerze polecam choćby w ramach eksperymentu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jestem pozytywnie zaskoczony jakością tego Smartfona. W tej cenie nie znajdziecie nic lepszego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bardzo dobry telefon, w sam raz na prezent pod choinke. Jeden z najlepszych telefonów jakie do tej pory widziałam, ma fajne parametry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jestem w posiadaniu owego telefonu. Mogę stwierdzić, że jest to naprawdę dobry, sprawny telefon. Bardzo szybko reaguje na polecenia. Przy włączonych 15 aplikacjach – ciągle płynnie chodzi. Bardzo lekki i miły dla oka. Mieści się w dłoni, nie jest zbyt wielki. Jest to naprawdę nie drogi telefon, który moim zdaniem zasługuje na przegląd – nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Ciągle tylko się boje, że podczas jednego upadku może on się rozsypać w drobny mak.. Więc trochę się martwię.. Ale pod względem parametrów, również wizualnego poglądu – jest to naprawdę wspaniały telefon! Serdecznie polecam ten model. Nie wiem jak inne smartfony (Bo jest to mój pierwszy), ale ten model od LG zasługuje na pochwałę!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jutro po niego jadę 😀 Dostanę go pod choinkę 😛 Mam nadzieję, że wyjdzie aktualizacja Jelly Bean dla tego modelu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ciekawe czy nowi użytkownicy tego telefonu odkryli jego przypadłość tzn małą pamięć wewnętrzną (dostępne ok 2 GB) na której ładują się wszelkie plik z zainstalowanych aplikacji-nie można tego przenieść na kartę SD!! bez roota i kombinacji z nazwami kart w plikach systemowych nic na to nie poradzicie, powodzenia….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Za podobną kasę można mieć 4XHD który bije L9 pod każdym względem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Przyjemny w użyciu i nie koszmarnie drogi telefon. Ma wydajny procesor, sporo pamięci . LG zastosowało w nim wiele ciekawych rozwiązań, jednym z nich jest instant translate- kierujemy aparat w stronę tekstu który chcemy tłumaczyć i zaraz na ekranie oglądamy tłumaczenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam ten telefonik. Test cudownyy<3 A czy da się wrzucić na niego teledyski? I jeszcze czy da się zmienić okładkę gdy leci piosenka? Przeważnie jest taka sama, jest opcja ,,zmień okładkę", ale wtedy gdy wybiorę jakąś inną, to jest ona przy wszystkich piosenkach, a ja chcę, żeby przy każdej piosence była inna. Da się tak zrobić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon masakra podobnie jak jego producent firma LG. Koreanskie male mozgi tylko kombinuja jak sprzedac cos co jakos wyglada ale po dluzszym uzytkowaniu posypie sie jak nic. Ja uzytkowalem 3 egzemplarze i za kazdym razem bylo cos.,.a to bateria a to karta a to procesor. Koreanskie ludki z LG jak sami nie potrafice to kupcie Samsunga i podpatrzcie jak tam jest to zrobine. Koreanskie g…o z LG i tyle.

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test LG Swift L9: otwarty na nowe kontakty
Your information: