Start Forum Sprzęt LG Test LG Swift L3: tani i ładny

Viewing 35 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      LG Swift (Optimus) L3 E400 to ekonomiczna propozycja dla osób zaczynających swoją przygodę w świecie smart fonów, które cenią sobie urządzenia o stylowym wyglądzie i dopracowanych detalach oraz dużych możliwościach. O tym, że jest to naprawdę fajny „As w rękawie” LG, przekonacie się czytając nasz test smartfonu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG Swift L3: tani i ładny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Fajna propozycja dla dziewcząt. Mi się podoba jako pierwszy smartfon w moim życiu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Rozumiem że tekst jest o L3, ale w tekście jest kilka razy błędna wzmianka że chodzi o L5…Generalnie telefoniki z serii L są chyba jednymi z ladniejszych na rynku, i wszystko za w miarę rozsądne pieniądze

    • Nieujawniony
      Member
      Liczba postów: 94

      Moja siostra ma taki telefon. Po chwilowej zabawie nim mogę stwierdzić, że jest całkiem fajny. To co zasługuje na pochwale to moim zdaniem klawiatura qwerty- jak dla mnie jest idealna czy to w trybie pionowym czy w poziomym. W swoim telefonie mam mniejszy ekran(2.8″) i tam klawiatura jest malutka i często zdarza mi się klikać nie te litery co nie trzeba. W LG można też zainstalować najnowszą wersję flasha. Plusem jest tez to, że aby wyciągnąć kartę pamięci, nie trzeba wyjmować baterii.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Widzę, że LG dalej brnie w głupią modę „All i One” czyli buzzer i głośnik do rozmów w jednym. A design naprawdę świetny i bez zbędnych udziwnień.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      piękny, napewno stanie się hitem, sam bym kupił ale przez poł roku nie przekonałem sie do dotykowców

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Witam mam pytanie czy na ekranie jest szkło czy plastik? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Iddźcie sobie do dowolnego salonu i weźcie go do ręki. Przekonacie się – tani może on i jest ale ładny bynajmniej – kanciaty klocek, nieproporcjonalnie duży i gruby jak na tę wielkość wyświetlacza. Inne telefony obecne na rynku z wyświetlaczem 3,5 są o wiele mniejsze, cieńsze i ogólnie zgrabniejsze – taki sześcian jedno, że się źle trzyma w dłoni a drugie, że w kieszeni wygląda jakbyśmy mini cegłę nosili.
      Poza tym jakość materiałów – ja rozumie, że to dolna półka – ale to bardziej pasowało by do manty niż LG, okropny bardziew.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Warto też odnotować małą wadę tego telefonu. Pamięć to 1GB z czego 150mb na aplikacje, reszta dla użytkownika. Co prawda niektóre aplikacje przenoszą się na SD ale bądźmy szczerzy, 3-4 aplikacje które nie przenoszą się na SD i pamięć pełna. To 1GB powinno być w całości albo w połowie przeznaczone na aplikacje. A tak, pamięć jest ale nie można jej wykorzystać.

    • patryk123
      Member
      Liczba postów: 676

      chciałem wziąć ten telefon sobie w heyah mix ale…. chcieli mi doliczć opłatę poczatkowa 69 złotych. A jak chcialem kupic startowke i przeniesc numer to nie bo musi być 3 miesiące w sieci heheh

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      szukam pomocy, ponieważ dziś zakupiłam telefon , owszem jest bardzo fajny .
      Tylko że mam problem z podłączeniem USB .
      Zainstalowałam aplikacje „Lg PC Suite”(jak było podane w instrukcji) , i nic nie mogę zrobić , ponieważ na komputerze nie wyświetla mi się folder z katą pamięci,a na telefonie jest napisane że jest podłączony kabel USB.
      Czy ktoś może mi pomóc??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Dziękuje za szybka odpowiedź.
      Ale posiadam jeszcze jedne problem z tym telefonem(LG Swift L3) .
      Osoby nie mogą się do mnie dodzwonić ponieważ co chwile mam „abonament czasowo niedostępny” a sms-y również mi nie dochodzą , ale mam zasięg i to jest w tym dziwne że ja mogę dzwonić i wysyłać sms bez problemu.
      Kontaktowałam się z plusem i dostałam odpowiedź że mam problem z karą sim, ale jak zmieniłam na stary telefon to wszystko mi przychodzi i działa bez zarzutów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Ładny i tani ? wszytko kwestia gustu… ale nie mam nic do zarzucenia na pewno wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli ( galaxy mini ) a do tego atrakcyjna cena i parametry które są ok. w tym segmencie. Miałem okazje bawić się telefonem w kolorze białym wygląda rewelacyjne a materiały nic dodać nic ując.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Cześć Wszystkim 🙂 Proszę Was o radę. Mam do wyboru ten LG Swift L3 i NOKIĘ 500. Nie wiem, co robić. Co lepsze: Android w LG, czy Symbian (podobno często wieszający się) w NOKII? Zawsze miałam NOKIE, a teraz robię przesiadkę z SAMSUNGA Avila. Jakie są LG? Można polegać na tej marce? Będę wdzięczna za każde info 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Cześć Wszystkim 🙂 Proszę Was o radę. Mam do wyboru ten LG Swift L3 i NOKIĘ 500. Nie wiem, co robić. Co lepsze: Android w LG, czy Symbian (podobno często wieszający się) w NOKII? Zawsze miałam NOKIE, a teraz robię przesiadkę z SAMSUNGA Avila. Jakie są LG? Można polegać na tej marce? Będę wdzięczna za każde info 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      mam pytanie…czy dziala na tym lg L3 darmowe gadu gadu z play store dawniejszego android market?

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      W Uk puścili go teraz w cenie 49,99£ + 10£ doladowanie za takie pieniądze naprawdę warto sie nad nim zastanowić

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Mi się nie podoba. Ale jestem w mniejszości;-)

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      z wyglądu ładny chociaż niemam przekonania do LG

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Ja mam od paru dni ten telefon i wydaje sie być bardzo fajny a w szczególności ładny i praktyczny. Mam tylko jeden problem gdyż nie moge zrobic na nim nic co jest zwiazane z internetem. Mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i bedzie sprawny w 100%. Gdybym miała wybierac raz jeszcze to z pewnoscia byłby to własnie ten LG swift L3. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mam te telefon ale nie umiem zainstalować go w komputerze i włączyć wifi. Proszę o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      orientuje sie moze ktos, czy w tym telefonie jest funkcja blokowania niechcianych polaczen, np z numerow prywatnych czy tez konkretnego numeru??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      WITAM WSZYSTKICH. Mam problem mam tel mixplusie wzialem 2 dni temu i co jakis czas patrze na stan konta atam 14 zl za chwile 17 ciagle sie zmienia a najgorsze to ze co jakis czas pobiera mi kase niewiem dlaczego;/ jakas aplikacja wlaczona? jak ja wylaczyc?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      myślę, że jest to propozycja dla każdego, jest to przeciętny model telefonu z podstawowymi a zarazem zaawansowanymi funkcjami, na którego każdego będzie stać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mam problem z wyciągnięciem karty, jak ją wyciągną ? w Lg swift l3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mam problem z wyciągnięciem karty, jak ją wyciągną ? w Lg swift l3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      chciała bym ten telefon ale mama mi nie pozwala prosze ją ale nie nie i nie co mam zrobić ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      DLACZEGO NIE DZIAŁAJĄ MI WIBRACJE GDY PRZYCHODZI SMS ? CO ZROBIĆ ŻEBY DZIAŁAŁY? PROSZĘ POMÓŻCIE..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      ja mam ten telefon moge sprzedać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      ktoś wie jak odzyskać zasięg w telefonie ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Ładnie wygląda, długo trzyma i w bardzo przyzwoitej cenie jak na nowoczesny smartphone Dobry telefon dla kogoś kto chce kupić swojego I-szego smartphona a nie ma zbyt zasobnego portfela. Lepiej postawić na nowe L3 lub L II 3 niż decydować się na używany telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Niewielki i niedrogi ale w pełni funkcjonalny smartphone. Ma naprawdę pojemną baterię i czytelny ekran. Doskonale radzi sobie w codziennym użytkowaniu. Pojemna bateria zapewnia naprawdę długi czas pracy. Aplikacja Quick Memo od LG sprawdza się genialne ! Nigdy robienie notatek nie było tak proste.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Zgadzam sie z mundo. LII 3 jest cenowo bardzo atrakcyjny i płaci się za nowość a nie używkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Jak włączać wibracje aby było słzchać ze przyszedł mi sms?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      strona internetowa na moim lg l3 non stop jest niedostępna, co zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      u mnie sie ten też zacieła karta SD poradziłem sobie w ten sposób ze wziołem igłe i pod baterią są okienka w obudowie czytnika karty i delikatnie popchnołem karte od tyłu i wyskoczyła 🙂 tylko nic na siłe … paznokciem z przodu pomagaj a z tyłu igłą i wyjdzie. Normalnie powinna sama wychodzić po nacisnieciu karty do srodka ale poprzedni własciciel coś spitolił i teraz bez igły nie wyjdzie . przynajmniej nikt jej nie ukradnie samej 😛

Viewing 35 reply threads
Reply To: Test LG Swift L3: tani i ładny
Your information: