Start Forum Sprzęt LG Test LG KU990 (Viewty)

Viewing 295 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      LG Viewty (model LG KU990) to pierwszy telefon wyposażony w pięciomegapikselowy aparat, który trafił w nasze ręce wkrótce po premierze na naszym rynku. W modelu tym nacisk położono przede wszystkim na funkcje fotograficzne i ultra szybkiego nagrywania wideo.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG KU990 (Viewty)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Posiadam od okolo 1,5 roku N73 i powoli 🙂 rozgladam sie za nastepca. Wyrazone opinie o KU990 beda napewno subiektywne i mimo woli beda porownywane do N73.

      Moim zdaniem, plusy: duzy ekran ktorego brakuje mi w Nokii, opcje filmowania i odtwarzania w zwolnionym tempie, jakosc wykonania, odpowiednia wielkosc, szybki transfer.

      minusy: pomimo 5Mpx slabiutka jakosc fotek-razi brak ostrosci, brak wi-fi, BT tylko 1.2, BRAK oslony obiektywu co z tego wynika widac w tescie powyzej, Brak silosu na stylus w obudowie telefonu.

      Moja ocena 4.2/6

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Oczywiście jak będzie to tylko w miarę szbko możliwe będzie test KS20 na Telixie. Pozdrawiam i gratuluję ciekawego komentarza Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      test fajny choc np jak ktos powie mi jak wyslac mmsa na meila z listy kontaktow ?? albo czy tel wspolpracuje z zewnetrznym modulem bluetooth do nawigacji GPS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem, jak mistrzu robiłes zdjęcia, mnie z mojego LG wychodzą niebo lepsze… A rację przyznam "trudno się rozstać" Odkąd go mam złapałem sie na o wiele częstszym korzystaniu z WAPu i innych multimediów. A przy okazji, nie napisaliście że w pudełku na płycie jest też DivX konwerter, można sobie filmy przerobić do standardu obsługiwanego przez fonik….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pierwsze pytanie jak wygląda granie w zwykłe gry java na Ku990? Drugie czy Divix np zwykły ściągnięty z netu (popularne 700mb) mogę otworzyć na KU990, czy jednak taki film nie będzie otwarty bo ma za wysoką rozdzielczość?

      A to pytanie do właścicieli jak sie to obsługuje zwykłymi palcami, bo raz miałem go okazje trzymać to jakoś reagował nie dokładnie i z opóźnieniem (myle się ? )?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [… telefon korzysta jeszcze z technologii 1.2, więc musimy zapomnieć o dźwięku stereo…] NIEPRAWDA mam Viewty i Motorole S9 i muzyka płynie na 100% w stereo. Mieć fotoaparat to nie wszystko, trzeba jeszcze umieć nim zrobić dobre zdjęcie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gościu mógłby sobie choćby obiektyw wyczyścić przed robieniem takiego testu.

      Jedno tylko pytanie, kto mi w końcu pokaże jakie on robi zdjęcia nocą, czy w ciemnym pomieszczeniu. Przy takim oświetleniu to i kamerą 1.3Mpix zrobię lepsze zdjęcia niż tym zatłuszczonym obiektywem.

      Jestem zainteresowany jego kupnem, a nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś spójnego i fachowo przeprowadzonego testu na temat tego telefonu. Na stronach producenta same zalety wymieniane w dziesiątki, a negatywne komenty pominięte i pokasowane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      P.S. może zna ktoś jakiś link czy coś… z góry dziękuję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jestem po wrazeniem, wyglada na naprawde porzadny i solidnie zrobiny telefon, aparat 5 mega to juz cos, mozna zrobic naprawde dobre zdjecia, w koncu doczekalismy sie takich telefow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam go od kilku dni. ogolnie jest wypas tylko mam problem z bateria bo trzyam mi tylko 1 dzien! a nic nie pisalo jak ja ladowac ,czy formatowac jakos..ktos wie cos na ten temat?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam mam ten telefon od pierwszego dnia od kiedy był w Play. Telefon wygląda jeszcze lepiej niż w opisach i internecie, jednak:

      1. Aparat 5mpix to totalna porażka, k750i z ktorego korzystałem dotychczas to Leica przy tym LG. 2 mpix SE są o kilka klas lepsze niż 5 mpix w LG. Zdjecia są rozmazane, niewyraźne. trzeba się nidźle napocić żeby zrobić jakąś średnią fotkę.

      2. Ten multimedialny potwór nie jest w stanie uciągnąć więcej niż 2gb- jak na taką maszynę to krok do tyłu. po załadowaniu karty 6 gb lista utworów ładuje się około 3 minut.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      i jeszzce jedno – bateria wytrzymuje 1,5 dnia przy średnim używaniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      …i nie ma żadnych programów ani gier na ten telefon – przynajmniej na stronie play – jeśli ktoś ma jakieś linki to proszę na prorokp@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz tylko test KS20….!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zapraszam do obejrzenia moich fotek dla porownania z N73 (sa nowe)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja go mam i nie narzekam, a co do bateri to absolutnie nie moge sie zgodzic bo mi przy ciaglym uzywaniu trzyma conajmniej 3 dni, aparat tez moim zdaniem jest ok, napewno nie zaluje ze go kupilem!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A tego testu KS 20, jak nie było tak nie ma!!! Choć aparacik jest już tak długo na rynku……

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niesamowity telefon, w koncu aparat robiacy porzadne zdjecia. LG coraz bardziej pozytywnie mnie zaskakuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rowniez posiadam ten telefon i jestem z niego zadowolony, niektórzy pisza jak kaprysne panienki, ze nie ma wi-fi czlowieku a gdzie ty sie bedziesz laczyl z tym wi-fi ? kazda siec (prawie) jest zablokowana zeby wlasnie niepowolana osoba nie mogla kozystac, wiec zapewne bedziesz kozystal z tego w domu, a ja w domu wole z kompa kozystac… pamietajcie ze to nadal jest telefon i wszystkie opcje sa dodatkami do telefonu a nie oczekiwanym przez kazdego rozbudowanym centrum multimedialnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to jakie sa w koncu te zdjecia???? Mam ten tel kilka dni i zdjecia sa rozmazane i musze je pop[rawiac w edytorze zdjec , ale nie wiem czy to tylko w moim tel tak jest bo nie umie robic zdjec czy to jest tak w kazdym modelu1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bardzo ładnie wykończony, intuicyjne menu, trochę cierpliwości i chęci trzeba mieć aby skonfigurować MMS i Internet w innej sieci niż PLAY. Co ważne plikacje Java normalnie działają, a między innymi MiniOpera. Odczytuje pliki Office ale zauważyłem że ma problem z plikem typu .TXT (nie wiem dlaczego?). bateria trzyma dość normalnie przy średnim urzytkowaniu telefonu co cieszy. minusem jest to że żeby przerzucić dane z tel-komputera trzeba instalować załączony program. minus za lekkie kłopoty z czułością ekranu choć pewnie wynika to z folii ochronnej na wyświetlaczu. minus za brak motywów na stronie producenta. ogólnie moja ocena w skali 10-cio stopniowej to 8pkt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a moze ktos wie gdzie mozna znalesc oprogramowanie do tego tel?

      Bo slaba jakosc zdjec to raczej wina oprogramowania bo tel ogolnie zlozony jest z dobrych podzespolow.Mam ten tel 2 tyg i ogolnie to spox ale te zdjeciato mnie irytuja.Owszem mozna troszke je polepszyc w edytoche zdjec w tel. ale to nie to samo i mam nadzieje ze zmiana oprogramowania przyniesie oczekiwany rezultat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy poslugiwanie sie stylusem po niezabezpieczonym folia wyswietlaczu moze go zniszczyc (porysowac)? Posiadam ten model i chetnie zrezygnowla bym z folji, ktora co nie co przyciemnia i zabiera troche kontrastu. Porownalem z iPhonem w ktorym ekram w dotyku przypomina prawie szklo. W moim LG Viewty czuje ze wyswietlacz jest bardziej delikatny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja nie mam folii ochronnej na moim wyswietlaczu i jest ok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      michal, albo masz walniety model, albo nie umiesz robic nim zdjec. jaka masz wersje oprogramowania ? ja mam v10a (podobno ta wersja robi najlepsze foty) i zdjecia sa wysmienite. moze to banalne, ale poprostu nie umiesz korzystac z autofocusa ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak masz złom a nie teleon to sie nie dziwia propheta co ty porównujesz tego złoma k750 do lg ku990 to porównaj nokia 3310 dio twojego to moze bedzie równy hehe 😛 i nie pisz takich bzdur

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Potwierdzam opinie innych na temat aparatu. Niby 5 megapikseli a jakosc zdjec tragiczna, poza tym rewelka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fantastyczny telefon, dla mnie nawet duzo lepszy niz iPhone. Zbieram teraz kase na niego wiec pewnie niedlugo bede go mial wiec wtedy napisze szczegolowo jak sie sprawuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co do jakosci zdjec to moja opinaia jest taka, ze kompresja jpeg jest za mocno ustawiona. Posiadam oprogramowanie KU990_V10e. Porownujac do mojego wczesniejszego telefonu SE K800i, to ten zdjecia robi lepsze. Natomiast Viewty posiada wielka zalete chocby w tym, ze mozna manualnie ustawiac czulosc. I tutaj mozna dzieki temu uzyskac naprawde ladne efekty.

      Zadowolony jestem bardzo z mojego LG, a co do niedoskonalosci to niestety nie spotkalem jeszcze telefonu ktory by zaspokoil potrzeby wszystkich.

      I jescze pytanie: czy i wy macie problemy z otwieraniem plikow textowych .rtf czy .txt ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos wie gdzie mozna kupic rysik do lg ku 990???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam ten telefon od 2 dni z angielskiego orange- i odrazu odradzam z tamtad brac! nie wspomne o orange menu ktory wszystko pomieszal. alarm w internecie? tak w orginale nie ma! po drugie ma ja mam piewsze egzemplarze i mam soft ku990_v10c i mysle ze to jest pierwszy poniewaz jakos zddec jest gorsza niz 2 mpx! i czasami zamula. w porownaniu z moja cyfrowka ktora ma 5mpx to ku990 to dno! i musze wgrac nowego ale nigdzie nie ma ;(

      po trzecie orange pozbawil nas m.in kilku funkcji np. wysylanie na youtube plikow ;/ to tyle

      mysle ze zmienie softu to zmieni i wszystko bedzie ok 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      karas…

      zastanawiam sie co mogli tobie zblokowac , ze filmow na youtube nie mozesz ogladac? Czy wchodzisz na youtube ze strony przeznaczonej wlasnie miedzy innymi dla tel. komorkowych? adres to http://m.youtube.com/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Testuje gierki we flash. Nie wszystkie nadaja sie na LG ze wzgledu na brak mozliwosci sterowania (przy ogladaniu flash nie pojawiaja sie klawisze funkcyjne jak przy programach java) . Ale niekture calkiem niezle dzialaja. Proponuje wgrac do telefonu chocby ta http://www.mojegry.pl/MojeGry_603.html

      Milej zabawy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zakupiłem ten model i moge po sprawdzeniu powiedziec jedno…

      Jesli ktos kupuje telefon po to zeby robił dobre zdjecia ? Pomyłka 😛 Co do osłony obiektywu to robie ukłon w strone pomysłodawcy…wszelkie zanieczyszczenia nie powoduja zadnych komplikacji z mech. osłonami itd. Jakosc fotek jest optymalna a stabilizator na wysokim poziomie !

      Ekran dotykowy działa bez zarzutu i co ciekawe bateria jak przy tak duzym ekranie działa 3 dni ! Ciekawa jest funkcja obróbki filmów i samo zastosowanie Divix co pozwala na ogladanie filmów bez zbednego zajmowania karty pamieci.Jest wiele funkcji w tym telefonie ktore sa ciekawe ale mało potrzebne jak np. skrobanie po ekranie :)(system rozpoznawania pisma pisanego)

      Ogolnie moge dac temu cacku 8.5 na 10.

      Nie jestem sponsorowany przez firme LG 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Uwazam ze lg ku 990 to dobry telefon do zabawy szpanu i pisania smsow ale jesli chodzi o robienie zdjec to jest porazka mam rowniez nokie n73 i robi o wiele lepszej jakosci zdjecia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon i nie prawda jest że robi słabe zdjęcia.Jest to najlepszy telefon do nagrywania filmów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam.. wiecie moze gdzie można do niego kupić rysik…??? Pozdrawiam i dzieki .. moje gg 3496946

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super telefonik. Świetnie wygląd no i jego możliwości imponują szkoda że tak niewiele jest telefonów tego typu na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Też mam od jakiegoś czasu w/w model.Ja powiem tak-żeby zrobić dobre zdjęcie nie ustawiajmy iso na 800.to jest uzyteczne przy słabym oświetleniu.Optymalnym ustawieniem jest 200 tak jak w aparatach.Pozatym nigdy nie robi sie zdjec pod światlo.Następna sprawa,jeżeli jest dostateczne oświetlenie pozwólmy komórce korzystać z ustawien automatycznych(chodzi mi przede wszystkim o ostrość i doświetlenie.(Zaznaczam,że świetnie sobie radzi-sprawdziłam)Co do filmów to z tym nie mam najmniejszych problemów.Ja miałam soft v10c,który troche zmodyfikowałam.Teraz mam troche z v10a.Softy mozna pobrać z zagranicznych stron wystarczy tylko trochę poszukac(np na google).wszystko jest opisane krok po kroku.Czego nie mam to dostepu do you-tube:(

      Pozatym telefonik sprawuje się świetnie nic sie nie muli,a klawiatura reaguje (pomimo foli) na nawet delikatny dotyk;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      porównanie telefonów z matrycą 5mpix:

      http://www.gsmarena.com/5_megapixel_faceoff-re
      view-191.php

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam!!! Jestem posiadaczem tego fona od miesiąca, wcześniej miałem nokie n70, 6288, n73 i n95. Najlepiej sprawowała się 6288, a najbardziej wygdonie mi było z n73(wspomnę jeszcze tylko, że n95 przereklamowana i mulasta). Ale teraz gdy mam ku990(silver), to na nokie nie patrzę, nigdy wcześniej nie pracowało mi się tak dobrze jak z ku990. To tak jakby przesiąść się z fiata do forda mustanga. Telefon jest szybki, nie zawiesza się!! Wychodzą świetne zdjęcia i filmy(nie wiem skąd te wszystkie negatywne opinie o aparacie w lg, u mnie zdjęcia wychodzą nieporównywalnie lepiej np. od tych z n73, czy n95). Do tego ten duży wyświetlacz robi naprawde pozytywne wrażenie, można oglądać od razu zdjęcia bez przegrywania na kompa, są na tyle duże, że z czasem coraz rzadziej je przegrywam na pc;). BT niby tylko 1.2 a wcale nie odczułem różnicy przy przegrywaniu. Co do baterii to trzyma tak koło dwóch dni przy normalnym używaniu, czasem nawet dłużej. Przy intensywnym użytkowaniu bateria wystarcza na 1 dzień. Nie mam co do tego większych zastrzeżeń, bo to i tak duzo lepiej niż się spodziewałem. Jedyną wadą jak na razie jest to, iż programów do tego fona trzeba się długo naszukać. W noki to był jeden z plusów, wpisywałem symbian i mnożyło mi się w oczach od tego wszystkiego. No ale mam nadzieje, że z czasem i na lg będzie więcej aplikacji. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam,

      ja mam problem ze swoim viewty, mianowicie po probie uruchomienia glownej kamery telefon sie zawiesza, ale nie do konca, bo zawiesza sie na ekranie z logo kamery z napisem loading, ale tak naprawde w tle telefon dziala, jest polaczony z siecia itd..

      Czy moge cos z tym zrobic?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam nie dawno nabylem ten telefonik powiem ze jest to ciekawa zabawka mam pytanko czy ktos sie orientuje skad moge pobrac zawartosc plyty dolaczanej do tego fona bo niestety nie posiadam jej w swoin zestawie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niewiem co kupić nokie n95 czy lg ku990. prosze o odpowieci na email

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zdjęcie macro robione tym telefonem, myślę, że nie najgorzej:

      http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=55b4
      3f96840c375a

      dodam, że pająk ma ok 2,5cm z nogami.

      A tu filmik 120fps:

      http://pl.youtube.com/watch?v=j2mPjnsLT2M

      Przyznam, że robi dobre zdjęcia przy pomocy lampy błyskowej:

      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4415dd7c40
      f415dc.html

      zdjęcie robione na dworze w nocy.

      Ekran dotykowy jest dobrej jakości, kilka razy "miał mi się porysować" ale tak nie było. Nie jest on jakośći iphona ale nie narzekam.

      W gry mi się trochę ciężko gra. Na ekranie wyświetlane są zawsze klawisze ruchu i kilka podstawowych.

      Co do pisania sms na klawiaturze qwerty, można się pomylić bez rysika.

      Dźwięk jest głośny dorównuje w950i chociaż jakość nie ta sama.

      Video jest świetne w rozmiarze 400×240 widać dużo szczegółów.

      Polecam telefon:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy na ten fon morzna zgrywaci filmy typu tak jak wn95 spidermen.z jakiej strony morzna znalesici np tapety lub gry na niego.prosze pisaci na muj emeil

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a bartek gabryelski (birg) bawi się telefonem, zamiast się pouczyć ortografii!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam…tez mam ten fonik jest ok…ale czy ktos wie jak uzywac lampy wczasnie nagrywania noca???? i jak ustawic Bluetooch??jesli ktos wie prosil bym o e-mail..haker2003@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      znacie jakies stronki z grami i aplikacjami na ten kom ??

      Prosze odpiszcie na mejla

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nawet ciekawa stronka jest http://www.zedge.com sa tam tapety, dzwonki, filmiki itp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ktoś juz instalował motyw 3 D ? i gdzie można go dopaść ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chciałbym zorientowac się jaką ilośc filmu mogę nagrac na 2 GB karcie pamięci i czy to jest dobra jakośc. Chciałbym zabrac telefon na wycieczkę i używac go jako kamery. Czy to dobry pomysł ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niektórzy czepiają się takich bzdetów,ale całościowo telfon jest ZAJEBISTY odczepcie sie, że LG ,porównajcie z iphonem! -to dopiero tragedia!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      karta 4 GB nie idzie, można ją jedynie sformatować do 2 GB, trzeba czekać na jakiś lepszy soft, bo niby dlaczego tylko do 2 GB karty chodzą w nim?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      do wszystkich buraków, brak wifi nie jest tu zadnym minusem.gdzie wy chcecie korzystac z tego wifi jak nadajników policzyc mozna na palcach…debile!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      HELP MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

      niedawno qpiłem lg ku990 i mam z nim problem…

      problem jest taki ze jak telefon jest włączony i podepne go do ładowarki to telefon sie ładuje ale nie pokazuje tego ze ładuje , zas jak telefon wyłącze i podepne go do ładowarki to wyswietla mi sie komunikat-"włóż baterie"

      Po 10 godzinach takiego ładowania mam tylko pół baterii naładowanej<telefonu nie da sie naładowac do konca>

      O CO CHODZI??czy to wina telefonu /softu /czy baterii -bo napewno nie ładowarki bo mam dwie i lg shinea ładuje bez problemu bardzi prosze o odpowiedz na moj gg :3523948

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Polecam forum gdzie możecie uzyskać wiele dobrych porad tudzież pobrać fajne gry filmy itd polecam – http://www.forumlg.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z baterią tez mam problem 10 godzin ladowania, 8 trzyma dramat niewiem co jest grane, telefon ma niecale 2 tygodnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hey mam pytanko jak mozna ustawic Bluetooha :??? prosze o pomoc :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a ile tego lg 990 viewty trzeba ładować za pierwszym razem, a potem? bo mam i ładuje teraz baterię ale w sumie nie wiem ile a w instrukcji ni cholery nie mogę znaleźć…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej czy wogóle sa jakieś gry które działają na tym telefonie mam go już od pół roku a żadna gra nie chce działać :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chciałabym się zaptać o kontakty jak w menu naciskam dodaj nowe to jest tylko SIM NAZWA I NUMER a na zdjęciu jest tego o wiele więciej DLACZEGO?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Telefon ladny, ekran dotykowy to krok w przod ku ergonomii, ale czasem trzeba sie napalcowac zeby wejsc tu czy tam, szybciej pala radosci sie nawiguje, koszmar kiedy trzeba przewijac menu, malujesz paluchem i malujesz a menu ni drgnie, musisz precyzyjnie posuwac paluchem po lini, rysik moze i dobry a la palmtop, sam telefon wyglada w poziome jak subtelny cyfrowy kompakt, plus na wide ekran, to juz cos do filmow i www, matryca 5 mp, potestuje to sie wypowiem, filmy vga, wrescie jakis przelom, 120 fps, o to lubie,a nie marne 25 fps jak dawniej, 2 giga pamieciochy karciochy, ktos tu chyba za duzo sake wypil, nie trzeba nic rozsuwac, w nic stukac, nic nie naciskac, ani pochylac, tylko mazemy paluchami po tft, zegnajcie brudzace i scierajace sie klawisze, zegnajcie zacinajace sie palki radosci, za male klawisze i niewygodne do smsowania, jakosc to elegancja, francja, nie to co gumowe obudowy w se k800i np, ale i tak kochalem ten poprzedni model, lg moze sie podobac kobiecym narcyzkom, do torebeczki i przy rownie odblaskowych tipsach zlapie kazdego faceta hehehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a skad moge wziasc polskie menu do niego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przejmujecie sie kamerą jakby to miało znaczenie, jak

      ktoś chce robić zdjęcia nocą czy w pomieszczeniu niech

      za tą samą cene kupi lustrzanke….

      To telefon nie toster czy lodowka!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od jakiegoś czasu więc napisze coś od siebie na temat jakości zdjęć z tego względu, że posiadałem przed nim dość sporo fotokomórek. Jakość zdjęć jest lepsza od Nokii N95. Nokia bardzo negatywnie pod tym względem mnie zaskoczyła robiąc zdjęcia na poziomie SE K750i. Na plus Nokii przemawia na pewno tryb makro, ale nikt z was mi nie powie, że to ma kolosalne znaczenie przy wyborze aparatu.Dodam też, że K 750i robi zdjęcia niewiele gorsze od K 850i! Miałem jeszcze SPV C600, które posiada matryce o rozdziałce 1,3 mpx, a robi lepsze zdjęcia niż Samsung D900 z 3 mpx więc nie sugerujcie się tylko i wyłącznie rozdzielczością. Co do LG to zdjęcia są lepszej jakości aniżeli w k 750i, N95, SPV C600 czy samsungu D900 jednak gorsze od SE k 850i. Wielkim plusem LG są za to filmy jakościowo porównywalne do droższej N95 i możliwość kręcenia filmów 120 fps. UWAGA: CHODZI MI WYŁĄCZNIE O JAKOŚĆ ZDJĘĆ I FILMÓW WYŚWIELANYCH N A EKRANIE MONITORA!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomocy.kupilam ten tel i chyba jest wadliwy.nie wyszukuje sieci.czy to wina telefonu i np anteny?a moze trzeba cos jeszcze ustawic.prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ma ktoś link do tematów na ten telefon ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Aparat fajny, łatwy w obsłudze ale jako foto to tragedia. Czy na 5 czy na 3 Mpix szum jest taki jak w mojej starej Nokii 6020 🙁 Mam teraz SE w 810i i ten fonik ma super aparat. Nie ma żadnego porównania, aparat Ku990 przegrywa pod każdym względem. Co z tego ,że można w wymyślny sposób edytować fotki jak się na nie patrzeć nie da? Jak ktoś szuka dobrego aparatu to w LG go nie znajdzie,reszta jest ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka mam pytanko czy ten tel posiada karte pamieci bardzo prosze o odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak z ta bateria ile trzyma na normalnym uzytku no i opinia posiadaczy warto sie ty zarazic czy lepiej nokia n 73

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam viewty już ponad miesiąc,jestem BARDZO zadowolona ;D bateria trzyma ok 4-5 dni ( jeśli ma włączone oszczędzanie baterii),jest wejście na kartę, czasami się zawiesza,ale to BARDZO rzadko. Zdjecia są ładne, w ogóle telefonik świetny,polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wczoraj kupilem viewty no i ciekawe jak bedzie z czasem napisze swa opinie na jego temat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ładować pierwszy raz ten telefon.pytanie do tych co go juz mają .z góry dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam zamiar kupic ten telefon w play. Jesli ktos moze mi powiedziec jaki jest zasieg w play to bede wdzieczny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zasieg taki jak i w plusie bo oni jada na ich nadajnikach ja ladowalem standardowo 3razy po 12 godzin chodz w instrukcj pisza ze normalnie kiedy sie naladuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od 2 tygodni jak narazie jestem zadowolony, ale mam pytanko co do muziki : czy potrzeba jakiegos odpowiedniego programu czy tez jakis specjalny spsób wgrywania muzy by telefon widzial tagi ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no po tym co zdązylch zauważyć to fonik godny uwagi. mom nokia N95 (badziewie) nokia N80( jeszcze gorsze po 3 miesiacach uzytkowania i upadku z 1(!) metra na panele fon zaczoł sie wieszać i stroić fochy) no i n73 co jest dobrym gieesemem ale tez mu już wali na dekiel i robi mi anomalia typu biały wyswietlacz i reset…

      nie ma jak nokia n3310 :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam juz jakis czas to lg i nie jest zle godny uwagi:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem użytkownikiem tego telefonu i nie narzekam . telefon jest taki że trzyma 12godzin

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tragiczna a co to przecież nie lustrzanka dla mnie świetne foty robi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      stabilizator obrazu i super foty pajace

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Żal mi ludzi którzy mówia ze telefon bez WiFi to tragedia. Ten telefon jest zaje**** 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam kilka pytań dotyczące tego telefonu. Po pierwsze ile trzyma bateria, po drugie czy na ten telefon mozna wgrac jakis GPS?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale wy jesteście goście…

      mam jakiś czas ten telefon, i jeżeli ktoś twierdzi że robi kiepskie zdjęcia to jest w błędzie! ten telefon bije na głowe nokie n93(poprzednik mojego ku990) i nokie n95!

      jeżeli twierdzicie że ma kiepską ostrość zdjęć to radze zajrzeć do funkcji manual focus!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A mozecie mi odpowiedziec czy ten telefon moze miec GPS a i ile trzyba bateria?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten fon nie ma GPS.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od 2 dni… Jest to najzwyklejszy phone z dotykowym ekranem, ale ma w sobie to COS… Mam rowniez Nokie n95 8GB… i jedyne w czym jest gorsza to ten dotykowy ekran… Zdjecia o wiele lepsze, filmy o wiele lepsze jednak bez mozliwosci krecenia 120fpsow jak w LG… Brak Wi-fi… Brak Windows Mobile… I tak dalej i tak dalej… Jezeli traktowac go jako zwykly telefon – rewelka… Ma w sobie cos, co naprawde do Niego przyciaga… Jednak jezeli myslec, ze to PDA, absolutnie – nie ma z tym nic wspolnego… W Playu dali za 1 zł… Cena/jakosc na extremalnie wysokim poziomie… :)))) Telefon swietny… Pozdrawiam wszystkich…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam, czy na ten telefon można wgrać nawigację ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jest wgrane maps google <przynajmniej ja tak mam>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      swietny telefon ma wszystko czego tylko potrzeba,bateria trzyma dlugo polecam serdecznie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos mi powie jak przypisac nowe skroty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są na tej komórce gry ??

      Proszę o nazwy tych gier.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie, czy ten telefon ,,uciągnie" kartę 8gb? Bo wiem, że jest taka, a w żadnym salonie nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć czy telefon będzie chodził dobrze czy będzie się zawieszał… Proszę więc o jak najszybszą odpowiedz!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      opienie negatywne wielu z was okresle tak… chcecie kupic syrenke a miec mercedesa;] to TYLKO telefon, chcecie idealne zdjecia kupcie aprata a reszta jest git,zreszta nawet co do zdjec wejdzcie na pozadne portale zagranicznie i zobaczcie testy…lepiej niz nwet SE k850

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sprzedam LG KU 990, na gwarancji, kupiony w salonie Orange 22.11.08r 502-380-851

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sprzedam LG KU 990, na gwarancji, kupiony w salonie Orange 22.11.08r 502-380-851

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sprzedam LG KU 990, na gwarancji, kupiony w salonie Orange 22.11.08r 502-380-851

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sprzedam LG KU 990, na gwarancji, kupiony w salonie Orange 22.11.08r 502-380-851 N.Sacz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka 😀 ja chciałem sie zapytać o tego bluta ? bo roznie o nim piszą jedne źrudła podają ze jest 1.2 a inne ze jest 2.0 To więc jaki jest bo już kurna nie wiem i w czym sie roznią :D:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przepraszam jeśli pytanie już było, ale jak ogólnie ma się sprawa z dźwiękiem. Do tej pory korzystałam z Sony Ericssona K750i i był on czymś w rodzaju odtwarzacza mp3, którego nie posiadam, dlatego zastanawiam się jaki ten telefon jest jeśli chodzi o dźwięk.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zal mi was ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon pierwsza klasa polecam to raz a dwa to jak tak bardzo chcecie miec dobre zdjecia, to nie kupujcie "bajeranckiej" komorki tylko dobra lustrzanke, i po sprawie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon jest dobry ale mi jak narazie tylko 1 dzien trzyma bateria i trohe glupio instaluje sie aplikacje bo trzeba najpierw na karte zrucic a pozniej dopiero w tel zainstalowac i mam problem z ustawieniem gpsu navi4all i jeszcze jednego poniewarz dwa sobie wgralem nie chca sie laczyc przez blouthude. jesli myslicie ze zly ma zoom to sie mylicie w opcjach mozna przestawic na 16 krotny a z tego co wiem to trzeba umiec ustawiac aparat zeby dobrze robic zdiecia bo czasem gorszym aparatem mozna lepsze zrobic bo jest on dobrze ustawiony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy w tym telefonie jak sie slucha w odtwarzaczu muzyki to moza go minimalizowac? Odp plz pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Swietny telefon.

      Bateria trzyma 2,5 (przy intensywnym uzywaniu mp3/divx)

      Duzy wyswietlacz. Plynne odtwarzanie i nagrywanie divixow.

      Wielozadaniowosc jak na symbianie – slucham mp3 i ogladam foty rownoczesnie. Wyjscie TV!

      Zdjecia wypas, nasycone kolory, wyrazne kontury – N73 sie chowa.

      Polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema ludziska 🙂 mam ten telefon i jest zajebisty mam

      tez pytanie jak wgrac tekst? np z notatnika .txt czy z

      worda .doc? prosze o odpowiedz i pozdrawiam 🙂 gg

      7501210 email kornik82@gazeta.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie czy warto kupic ten telefon odpiszcie na gadu albo poczte ? i Mam jeszcze jedno pytanie czy działa w tym telefonie gps ? Da sie podlaczyc bezprzewodowy internet ?

      PROSZE NIECH KTOS ODPISZE

      gg: 4171976

      e-mail: marcinbb1992@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TELEFON JEST ŚWIETNY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja nie rozumiem ludzi którzy narzekaja na telefon, zadajcie sobie jedno pytanie!!!!

      Po co jest telefon???

      Telefon służy do dzwonienie i do sms-ow

      Nawigacje aparaty mp3 radia moze jescze w tym wszystkim mogła by byc mikrofala, pralka i piecyk gazowy, do robienia zdjec jest aparat, do filmow jest kamera a w telefonie te bajeru sluza do tego aby uchwycic smieszna stytuacje, to jest gratis a ja sobie ten telefon chwale poniewaz mialem dosyc ciagania lustrzanki bo jest nie wygodna a biore ja jak jest potrzebna a pod reka zawsze mam gratisowa cyfrowke zajefajna jak na TELEFON KOMORKOWY (zrozumcie to TELEFON JEST TELEFONEM :)))))!!!!!)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam mam prosbe czy moglby mi ktos na meila przyslac oprogramowanie do tego telefonu?

      kupilem sobie tego lg jednakze sprzedawca z allegro nie byl na tyle mily zeby przyslac mi takze plyte z programami mimo ze opisywal tel jako fabrycznie nowy…

      bardzo prosze o pomoc.

      dj_hobson@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      spoko tel 😉 ale mam problem z kablem usb odłancza mi sie, gdzy chce zobaczyc zawartosc telefonu.. co mam zrobic? proszę o pomoc mój nr gg 1478737

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      LG KU 990 ma wgranego divx czyli powinien odtwarzać filmy bez przetóbki zrzucam film i wyskakuje mi ze niemoze odtworzyc co jest moze kttoś mi pomuc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiecie ten telefon LG ku990 jest fajny ale ma jedną wadę bo jak folja z ekranu się rozklapi to weźmiemy zapasową a jak zapasowa się rozklapi to co dalej????? albo muj kolega raz mocniej przycisnoł rysikiem ekran i się cały rozlał i 300zł za naprawę ekranu ;[ ten telefon jest delikatny jak go pokazałem kolegą i koleżanką to odrazu pokaż jak się piszę sms i padło zdanie ja bym nie mniał cierpliwość do pisania sms a ja normalnie jak w zwykłym telefonie simigam ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      do Saku82.pl

      Jakość zdjęć jest tragiczna jeśli trafi w nieodpowiednie ręce użytkownika, który nie umie ustawić sobie jakości zdjęcia tylko pstryka jak opętany. Jeśli ktoś przysiądzie chwile i poeksperymentuje z aparatem to wychodzą ładne i wyraźne zdjęcia. Tylko minus długo sie czeka sie na wejście w cała aplikacje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      2 dni po kupnie nie działa lampa błyskowa, uruchamianie aplikacji trwa koszmarnie długo na karcie 4GB , soft 10g

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam ten tel od pół roku i jest super

      Podaje strone gdzie jest wszystko http://www.ku990.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy trzeba używać rysika, czy jest możliwość wyboru funkcji palcem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jest możliwośc używania funkcji palcem tak samo jak możesz zmienic klawiature w pisaniu smsm na zwylka qwerty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A WIE KTOS CZY MOZE SYMBIAN JEST (LUB DO SCIAGNIECIA)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zdjęcia wychodzą ładne i wyraźne, zwłaszcza w nocy. Nie polecam ustawień auto – najlepiej samemu wybrać oświetlenie, tryb i koniecznie włączyć stabilizację (zauważalnie lepsza jakość). Gierki odpala bez problemu, bateria trzyma dłuuuugo (7 dni przy niewielkim użytkowaniu to norma), do tego świetnie nadaje się do przeglądania stron www (trzeba tylko pamiętać o zainstalowaniu najnowszej Opery Mini). Przywyknięcie do dotykowej klawiatury trochę trwa, a i potem zdarzają się pomyłki przy pisaniu, ale to drobiazg. Ogólnie bardzo fajny telefonik, z czystym sumieniem mogę polecić. Jak ktoś szuka Symbiana, HSDPA, GPS-u i innych bajerów, to niech najlepiej pogrzebie w najnowszych Nokiach z serii "N" za 2-3 tysiaki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam wszystkich mam pytanie odnosnie tego telefonu a dokladniej jego funkci w zakladce Bluetooth w ustawieniach jest mowaze ten telefon posiada funkcje Pilot audio/wideo jak go uruchomic ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mozna schowac rysik czy bedzie wiecznie wisial????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam małe pytanko.

      Czy można w nim ustawić dzwonek jako mp3,

      bo zamierzam go kupić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co wy *****..cie ten telefon jest za.je.bi.sty a ten kto sie nie zna niech nie pi.erd.oli bo wszystko w tym telefonie jest super i jest lepszy od noki n95

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam ten tel 2 miesiace i nie bylo problemow ale teraz nie wiem co sie dzieje jak wloze do niego baterie to szczela jak by do niego byla peterda wlozona ale nic nie smierdzi tylko tak gosno szczela nie wie ktos co to moze byc????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siema, mam zamiar za niedługo kupic ten telefon i teraz prośba do was. Napiszcie mi czy jest warty kupna. Jakie są w nim zalety i wady. Będę bardzo wdzięczny.

      Moje GG: 7571177

      E-mail: silver2101@poczta.onet.pl

      Jeszcze raz z góry dzięki.!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem w posiadaniu tego tela od miesiaca.Na poczatku trudno jest sie przyzwyczaic do rysika ,tylna klapka powinna byc obudowana z materialu ,ktory nie pozwoli sie wyslizgiwac z rak .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon super, właśnie go zamawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ten tel. ma Wi-Fi ?????

      prosze o pomoc…

      GG-1465530

      (pisac nawet jak bede niedostepny)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ten tel. ma Wi-Fi ?????

      proszę o pomoc…

      GG-1465530

      (pisać nawet jak będę niedostępny)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie ma

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema

      Jestem posiadaczem Lg od 4 dni i moze mi ktos powiedziec czy jak mam wersje oprogramowania V10g to moge włozyc karte pamieci 8Gb lub 4Gb ??

      Prosze odpisać tutaj lub na gg 5883612 bardzo bym prosil 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Lg Ku990 oczywiscie jak cos

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon ma od 2 tyg. moje wrazenia: zdjecia robi przecietne, naprawde srednio to wychodzi jak na posiadana optyke Schneider – Kreuznacha Kodaka. Bateria trzyma mi okolo 2 dni, ogolnie telefon trzyma sie swietnie w palcach nie ma problemu z obsluga czy w poruszaniu sie miedzy opcjami. mam tylko male pytanko do osob ktore maja ten telefon. Otoz zauwazylem ze gdy naladuje mi sie bateria do konca to gdy odepne ladowarke i zaraz znowu ja podebne pod tel. to znowu zaczyna mi sie ladowac i to okolo 15 minut, gdy powtorze to jeszcze raz to znowu dobrych kilka minut mi sie laduje. Czy to oznacza ze bateria nie laduje mi sie na 100% za pierwszym razem i czy to jest jakas usterka???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a ja Wam powiem tak telefonik fajny pierwsza klasa wszystko smiga super zero problemów:) ale niestety te zdjecia makabra. Testowalem na różne sposoby ale nic z tego jak na 5 Mpix to jest katastrofa zdjecia wyblakłe zero nasycenia kolorów. Wracam na moja stara Nokie, a tego LG jak najszybciej sie pozbyć. Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Maziii zapewniam cię że mój kolega ma lg ku990 i zdjęcia robi idealne, też chcę sobie takiego kupić 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      po tych wszystkich przeczytanych komentarzach jestem bezradny … Prosze doradzcie mi czy brać teo fona czy nie ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam !

      Tak sobie czytam wasze opinie, komentarze i nikt nie porównuje ku990 do kp500 a jest bardzo podobny telefon tylko ma chyba 3 Mpix aparat. A zastanawiam się co wybrać napiszcie coś bo nie mogę się zdecydować !

      wujcio71@wp.pl lub na forum .

      Dzięki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      do robnienia zdjec nie sluzy telefon i wbijcie sobie to do waszych durnych lbow ze Mpx to tylko rozmiaz zdjecia a nie jakosc Mpx to chwyt marketingowy na ktory dajecie sie nabrac jak dzieci tak samo zoom i to jeszcze cyfrowy, nawet kupujac aparat nie patrzy sie na zoom tylko na ogniskowa, no tak ale co to jest ? powiem tak google.pl nie boli. Chcesz robic zdjecia ? kup se aparat fotograficzny. mam ten tel. i jestem zadowolony mimo ze mam go krotko, szukalm czegos na czym moge poogladac filmy, i stwierdzam iz tel nadaje sie do tego w 101% pozatym nie znalazlem w nim zadnych wad.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon jest fanatastyczny. naprawde goraco polecam. a co do krzykaczy ktorzy mowia ze "robi tragiczne zdjecia" to tacy ludzie napewno nie wiedza ze trzeba ustawic rozmiar i jakosc fotki. jest 7 trybow aparatu! kontakty, vga 320×240, vga 640×480, 1M 1280×960, 2M 1600×1200, 3M 2048×1536 i 5M 2592×1944

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Telefon jest super. jestem bardzo zadowolona. Mam go na razie kilka dni i jeszcze się uczę. Nie mogę sobie poradzić z 1 rzeczą. Jak wyłączyć sekretarkę lub zmienić liczbę sygnałów. jak na razie włącza mi się po 4 sygnałach a to trochę za mało. Gdyby ktoś był zorientowany bardzo proszę o pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A moim zdaniem zapominacie, że to TYLKO telefon komórkowy, a nie aparat cyfrowy !!!!! 990 jest MULTIFUNKCYJNYM KOMBAJNEM 3 dzień mam ten telefon i cały czas mnie zaskakuje pozytywnie!!!!! Wiekszość komentarzy pisały pewnie osoby którym bogatszy kolega pozwolił na chwile go potrzymać w ręce 😀 Zawiść to nic dobrego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mialem ten tel ze 4 miechy i powiem tylko tyle ze to najlepszy tel jaki mialem ,a mialem rozne nawet n95 nie ma startu do tego fona , niestety musialem sie go pozbyc bo na budowe sie nie nadaje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mialem ten tel ze 4 miechy i powiem tylko tyle ze to najlepszy tel jaki mialem ,a mialem rozne nawet n95 nie ma startu do tego fona , niestety musialem sie go pozbyc bo na budowe sie nie nadaje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wszystko w miarkę tylko ta bateria tragedia trzyma mi 2 dni a ładowałam początkowo tak jak zalecali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no fakt, że bateria słabo trzyma….

      a wi-fi to jest jednak minus bo np. jak ktoś jest na stancji nie ma dostępu do komputera a znajomy ma router i można się podłączyć to czemu by nie.. a tutaj tak nie można. Moim zdaniem jest to minus bo już coraz więcej jest anten wifi…. i taki telefon powinien już mieć taką funkcję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      żałuję że kupiłem mój poprzedni kom czyli Nokia N82 o wiele lepsza aparat nokii o niebo lepszy lepszy dźwięk dłużej bateria trzyma N82 ma wi-fi i GPS LG KU990 to badziew stara n82 o klase lepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Widzę że opinie dla tego telefonu są dobre od użytkowników którzy mają tel od kilku dni do paru miesięcy ja niestety mam już sześć miesięcy ten telefon i zaliczył trzy razy serwis i znów mi się zepsuł ku 990 ma ukryte wady o których nawet nie wiecie wymieniali mi płytę główna wgrywali softa do wyłączał się i chciał żebym wpisywał kod pin po wymianie płyty szybko bateria traciła pojemność naładowania wymienili ją jednak problem pozostał znów wymienili płytkę od flesza było przez dwa tygodnie dobrze i teraz znów ten sam problem bo uważam że powinna dużej trzymać bateria niż niecałą dobę bez zabawy nim i dzwonienia a on nawet osiemnastu godzin nie chce utrzymać to jak można być zadowolony z takiego telefonu chociaż co prawda wygląd ma naprawdę fajny i jest multimedialny mam sześciu znajomych którzy kupili ten telefon i każdy

      narzeka na niego i nie tylko z powodu baterii więc ostrzegam tych co się napalili na 5mpix i DivX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ogólnie tel bardo w porządku poza jednym… aparatem:( Mimo aparatu 5MPx zdjęcia tragiczne:( Poza tym wszystko póki co bardzo w porządku a telefon mam od 7 miechów. Co do aparatu to wcześniej posiadałem SE k810i 3.2MPx i zdjęcia o niebo lepsze. Znów niestety się potwierdza, że SE wymiata jeżeli chodzi o aparaty w telefonach. Ojciec ma N95 8gb aparat niby też 5MPx optyka Zeissa i symbiany i inne duperele a co do zdjęć… nie wiem czy nie gorsze niż w naszym LG… Ale co tam Viewty ogólnie super. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      uzytkownik_84

      gdybys umial dobrze ustawic aparat to by robil ci lepsze zdjecia niz ten poryty k810

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zdecydowanie telefon jest fantastyczny,zdjecia wyrazne,wyswietlacz dziala bez zarzutów,dżwięk czysty nie rozumiem do czego sie czepiacie????faceci…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      666

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a teraz na serejo mam softa v10c cz moge do niego włorzyc 8giga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ogólnie zajebisty telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czekam na odpowiedż

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czekam i czekam i czekam……………………………………..
      ………………………….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mnie dzisiaj w playu powiedzieli, że maxymalnie można włożyć 2GB do tego telefonu. Załamało mnie to trochę, i sama nie wiem czy zakupić ten teleonik czy wziąść lepiej samsunga f480

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      poczytaj na tej stronie o telefonie masz napisane obsługa kart pamięci do 8GB (oprogramowanie w wersji KU990_V10b i nowsze)

      http://telepolis.pl/telefony.php?id=1246

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A i wie moze ktos czy u nas w polskich salonach mozna dostac wersje KU 990R???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kycek to *****

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam.podobno aby kupic kabel laczacy telefon LG KU 990 VIEWTY z telewizorem trzeba skontaktowac sie tylko z serwisem.czy jestto prawda?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam,mam mały problem.A mianowicie,popsuła mi się lampa błyskowa.Cały czas działała ,ale pewnego razu,gdy chciałem robić zdjęcie w nocy,niebyło błysku,szukałem w opcjach i niewiem jak to włączyć…

      W opcjach są 3 warianty:

      -auto

      -redukcja czerwonych oczu

      -zawsze wyłączony

      Próbowałem każdej opcji i niedziała.

      Jeżeli ktos wie jak pomóc to jestem bardzo wdzięczny.

      Z góry ThX.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem posiałam gdzies płytke z oprogramowaniem i nie moge przesyłac informacji z kompa na tel ;( da rade to gdzies pobrac?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam zamiar kupić tego fona jednak mam takie pytanka:

      1. ile maksymalnie budzików można ustawić?!

      2. jaka duża jest pamięć na smsy?!

      3. jaka duża jest pamięć na wpisy w kalendarzu?!

      4. czy można ustawić notatkę w trybie gotowości?!

      Z góry dzięki za odpowiedzi.

      pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiecie jak nie umiecie zdiec robic to sie nie odzywajcie bo apart to jedno a umiejetnosci to drugie fakt ze aparat masz wolny czas reakcji ale sam ustawia ostrosc powiem wam ze zrobilem nim fajne foty co byscie nawet cyfrowa nie zrobil takich. Bateria slaba ale mialem p910i i tez tyle trzymala

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zal ludzie zal, aparat w telefonie jest b. dobry tylko moze ostosci nie umiecie ustawic, pozatym ma on swietny autofocus i wogole telefon godny polecenia jak za ta cene

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny jest ale ma słabą bateryjkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ciekawi nmie jaka jest jakosc dzwieku w tym fonie .bo mam zamiar go zakupic ale nie jestem zdecydowany jeszcze bo wyczytalem różne opinie na jedo temat????? a wczesniej mialem LG PRADE i on nie przerazil jak miał karte 2GB to nie wiedzial jak sie za nia zabrac ;( i to mnie troszke zrazilo do LG ????????i co zrobic czy go warto kupic????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      od razu mowie ze telefon robi bardzo dobrej jakosci zdjec!!! jak ma sie wersje oprogramowania V10g to zdjecia rzeczywiscie sa nie zaladne ale gdy sie zmieni na V10a (polecam) albo V10c to wtedy zdjecia sa perfekcyjne i duzo razy lepsze od N95(w ogole ta nokia to wielki szajs!!! moj ojciec ją ma i porównujac N95 moze tylko podskoczyc . Telefon jest idealny. Wlasnie wczoraj cos mnie zebralo na pisanie smsow na klawiaturze Quarty (sorry za bledy) bardzo szybko sie na takiej malej klawiaturce pisze. Co tu duzo gadac LG RZADZI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kupiłam telefon 3 tyg temu wszystko fajnie… ale po tygodniu ZEPSUŁ SIĘ EKRAN DODYTKOWY oddałam więc do reklamacji wczoraj odebrałam nawet 24 godzin nie działał.. zaraz jadę oddać 2 raz :/ (przy odbiorze napisali "zmiana oprogramowania i kalibracja ekranu) zdjęcia są słabe.. filmy dobre, nie można wyłączyć dźwięku przy robieniu zdjęć, BRAK Wi-fi GDYBYM MOGŁA JESZCZE RAZ WYBRAĆ TELEFON TO NA PEWNO NIE LG !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chciałbym zakupić sobie ten telefon lecz mam pytanie do wszystkich ludzi którzy mają go "dłuższy" czas tzn powyżej 6 miechów, a właściwie nawet kilka pytań:

      – Jak z reakcją telefonu na dotyk, czy bardzo "zamula" podczas pracy z nim ??

      – Jak wygląda na ten czas sprawa z aplikacjami na ten tel ??

      – Czy telefon ma tendencję do zwieszania się, resetowania etc ?? I jak z jego awaryjnością ??

      – Może to głupie pytanie ale czy w komplecie z tel jest rysik czy muszę zakupić go osobno ??

      Dzięki z góry za pomoc 😀 Dodam że dla mnie Wi-fi czy GPS to zbędny bajer 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      CZY MOŻNA ZABLOKOWAĆ WEJŚCIE DO SKRZYNKI ODBIORCZEJ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie co się stanie temu tel czyli LG KU990 jak włożę do niego kartę pamięci np. 5GB?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak zapełnisz kartę powyżej 2,5 GB to telefon będzie śmigał. Jeśli pamięć będzie zapełniona poniżej 2,5 GB (połowa pojemności karty) to niestety telefon może mieć problemy z ładowaniem (lub wogule wyświetlaniem) plików.

      Pozatym nie wiem czy znajdziesz kartę 5 GB, wydaje mi się (mogę się mylić), że karty microSD mają standardy 128, 256, 512, 1024 megabajty i2, 4, 6, 8 i 16 GB.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Telefon świetny ale mam mały problem,zacioł mi sie,dzialaja wszystkie funkcje oprocz zdjec wideo itd. np. wybieram ”aparat” lub ”muzyka” a on sie zacina i automatycznie wylacza i wlacza sie.Proszę, pomozcie mi bo moze to ja cos zle zrobilam… ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To Nikona D80 też nazwiecie fatalnym aparatem, że nieostre, zaszumione czy prześwietlone zdjęcia robi, jak będziecie cykać fotki na pełnym AUTO? ;]

      Przede wszystkim nie włączać stablizatora (generuje szumy, a stabilizuje tylko przy idealnym oświetleniu) oraz nie używać smartlight (niestety mocno zmniejsza jakość kompresii JPEG, zamiast tego ten sam albo nawet lepszy efekt można uzyskać w Photoshopie suwakami brightness/contrast).

      Poza tym przy każdym zdjęciu o ile mamy czas, warto zobaczyć, jak wyglądałoby przy różnych ustawieniach naświetlania (suwak +/-) – to zazwyczaj klucz do sukcesu ;]

      No i chyba wiadomo że jakość zdjęć ma być ustawiona na najlepszą, a rozdzielczość na 5mp :>

      Viewty na zewnątrz, słonecznie:

      – Balans bieli słoneczny

      – ISO automatyczne

      – EV -2 do -4 (chodzi o suwak +/-)

      Viewty na zewnątrz, pochmurno:

      – Balans bieli pochmurno

      – ISO 100

      – a najlepiej znaleźć płaską powierzchnię, postawić na niej fona, włączyć tryb nocny i nie ruszać go na czas naświetlania.

      Viewty wewnątrz, całe pomieszczenie:

      – zapalić światło w pomieszczeniu – niestety flash w Viewty jest za słaby żeby doświetlić całe pomieszczenie

      – w związku z tym flesz wyłącz

      – Balans bieli słoneczny (tak!)

      – ISO 100 i tryb "przyjęcie"

      – lub jeśli jest taka możliwość, ISO auto, tryb nocny i postawić na czymś telefon

      Viewty wewnątrz, osoba/obiekt na pierwszym planie

      – Balans bieli słoneczny

      – ISO auto

      – flesz załącz, z redukcją czerwonych oczu jeśli robimy headshoty

      – EV -2, a jak obiekt jest blisko, -4

      – Makro załącz

      Efekt zabawy ustawieniami (oryginalne, niezmieniane zdjęcie – tylko pomniejszone!): http://pytak.no-ip.org/images/fotki/viewty_macro/p
      rzebisnieg.jpg

      Viewty naturalnie polecam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      G.no prawda bateria siada po jednym dniu (sformatowana prawidłowo) po dwóch krótkich rozmowach połowa zasilania wyczerpana . Ładowanie po trzech dniach …… może ale pewnie tylko w przypadku braku działań na tym telefonie jeżeli lezy nieużywany na czuwaniu. Aparat ? duuuuużo do życzenia Nokia N73 z 3,2 mp jest o wiele lepsza. Plus tego telefonu tylko jeden – za filmy te są ok. W zasadzie nie polecam!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej! czy ktoś wie co zrobić jeśli nie pamiętam kodu zabezpieczającego a prze to formatować karty sd

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam rakie pytanko czy ten tel. ma dojście do gygy..?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wszystko na temat LG KU990 Viewty na najlepszej stronie http://my-viewty.pl/forum/index.php?ap=129 Obszerny download, codzinnie dodawane nowe gry, aplikacje, motywy itd. na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedz w kilka minut. Wystarczy sie tylko zarejestrować i miec dostep do wszystkiego. Goraco polecam 🙂 Wszystko free 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w moim sonyericsonie k770 3.2 jest lepsza jakość zdjęć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam

      Ponawiam pytanie które już padło w jednym z poprzednich komentarzy – czy kupując ten telefon w Playu rysik jest w zestawie czy też trzeba go sobie dokupić ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wszystko na temat LG KU990 Viewty na najlepszej stronie http://my-viewty.pl/forum/index.php?ap=129 Obszerny download, codzinnie dodawane nowe gry, aplikacje, motywy itd. na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedz w kilka minut. Wystarczy sie tylko zarejestrować i miec dostep do wszystkiego. Goraco polecam 🙂 Wszystko free 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie jak wgrac opere mini na telefon ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zarejestruj sie na stronie http://my-viewty.pl/forum/index.php?ap=129

      tu odpowiemy Ci na wszystkie pytania 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam wszystkich mam pytanko nie wiem czy to normalne ale jezeli nagrywam film na najwyzszej jakosci obrazu i zapis jest ustawiony na karte pamieci nagrywany obraz przeskakuje tak jakby sie zawieszał, a przy nagrywaniu na pamiec telefonu jest ok tylko ze pamieci mało dlaczego tak sie dzieje chodzi oczywiscie o lg ku990 pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jesli chodzi o rysik jest w zestawie z telefonem, posiadam go od pazdziernika zeszlego roku jesli chodzi o baterie to jak tak czytam to musial mi sie trafic unikat bo ja laduje ten telefon raz gora dwa razy w tygodniu przy normalnych rozmowach dziennie ok 10 minut i ok 20 sms fakt muzyki nie slucham zdjecia jak jest ku temu okazja nie latam po dworze i robie zdjec wszystkiemu co zywe ekran dotykowy -nie mam z nim problemu rysik zchowalem do pudelka przydatny do przegladania neta jesli chodzi o mnie nie zaluje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam pytanie czy do telefonu LG KU 990 można sciepować filmy bez niczego normalnie sciepujesz i oglondasz na komurce czy ceba miec program no telefonu tak sie pytam bo muj brat się spiera ze czeba do niego dac opragmowanie do tego telefonu zeby oglondac film i jaka jest jakosc filmu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nieprawda aparat jest ekstra!!tylko jak ściągnąć jakomś gre za darmo na ta komurkę???????;>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A da sie ten telefon uzytkowac bez rysika? Np palcem, bo to moze byc klopotliwe przy pisaniu smsow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak masz palce jak podolski złodziej 😉 a tak poważnie śmiało

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie, czy LG KU 990 jest rozsuwany???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie jest rozsuwany!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Masz race luu ja ten telefon mam od dzis bo go kupilem i zajebistym fonem zdiecia robi rewelacyjne i co tu wiecej pisac poprostu telefon 1 klasa a nokia n95 i inne to niech sie schowaja do niego POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA TYM FORUM:-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiecie jestescie zalosni , mam ten fon od 2 dni i zdjecia robi zajebiste , a tu jakies cepy co nie umieja pisac (dzieci 3 letnie ) sie wypowiadaja co pewnie tel nie mialy w rekach , a ta opinia ze se k750 robi lepsze zdjecia heh z tego sie polalem ze smiechu , gosc pewnie nie mial lepszego tel od k750 i sie wypowiada , ale jest paru gosci co wiedza jak robi zdjecia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam taki probem e wczoraj go rozpakowalem i…. i aparat jest blady;/ zdjecia w ogole niemaja koloru;/ ustawilem wszytsko na maxa i nic:/ czerwony wyglada ja szaro-rozowy:/ a nieda sie zmienic nasycenia kolorow:/ wczesniej mialem nokie n93 3,2 mpix i zdjecia byly o niebo leprze a filmy byly niewiele leprze zato dzwiek przy filmach cudo (automatyczne wyciszenie zbednych szumow) tu nawet jak nagrywam w ciszy to i tak glosniej slychac szum niz cokolwiek innego;/ moze znacie jakies triki zeby poprawic kolory (nasycenie) jak tak to prosze o kontakt na gg 3250945 z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no czesc ktoś wie gdzie mozna kupić rysik ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      HEHE… ten telefon jest zaj…. praktycznie do niczego nie moge się przyczepić, no może to że radio można tylko na słuchawkach słuchać. a te porównania do k750i to są śmieszne też wcześniej miałem k750i i osoba która porównuje te dwa telefony jest troszkę ,,,.

    • sabcia2665
      Member
      Liczba postów: 1

      LG KU990 Viewty jest super . Już za 2 dni go dostanę i jestem bardzo zadowolona , ponieważ czytałam o nim wiele i mnie zadziwia zwłaszcza , gdy teraz mam MotoroleV3 …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wziąłem sobie ten telefon w sieci Era na abonament za 100 PLN i… dostałem tylko aparat!Bez rysika,bez kabla USB i bez słuchawek,nawet płyty CD nie było w pudełku.Facet w salonie powiedział że to dlatego że tel. jest "ubogo wyposażony" .Ktoś może to potwierdzić?Z góry dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dostałeś KU990i, który różni się od KU990, oprócz wymienionych, także między innymi brakiem flasha xenonowego i obiektywu Schneider-Kreuznach. Ogólnie jest to nowsza wersja, ale gorzej wyposażona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie i prosiłbym o odpowiedz czy posieada on GPS??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      DOWNY moja wina że macie umysł 5 letniego dziecka

      wystarczy posiedzieć 5 min w ustawieniach i zdięca oraz

      filmy są REWELACYJNE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy można oglądać filmy na całym ekranie? jeśli tak, to jak to zrobić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefonik jest niezly mam go ale do tylu funkcji ktore posiada baterie ma do niczego ja duzo rozmawiam przez telefon i musze go codziennie ladowac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gdzie mozna kupic taki rysik do tego telefonu bo nie ma tego w zestawie!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Do wszystkich, którzy dziwią się,że nie ma rysika, że robi słabe zdjęcia że jest słabym fonem. Zobaczcie co kupiliście, bo na 100% Macie KU 990i, który jest ubogą wersją porządnego KU990 (bez literki "i" na końcu. Współczuję, ale trzeba patrzeć co się bierze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Posiadam ten telefon od listopada 2008roku, i muszę przyznać, że zrobiłam nim 100 razy lepsze zdjęcia niż te, które są tutaj…..

      Ogólnie z telefonu jestem bardzo zadowolona 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      joł wszystkim mam zamiar kupi sobie lg ku990 ale niewiem czy w zestawie jest rysik pilne proszę odpisywa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten telefon i jestem z niego BARDZO ZADOWOLONY dobrze słychać nuty dobre robi zdjęcia jest net i i wystarczy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      radzicie mi go teraz kupic?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wszystko na temat LG KU990 Viewty na najlepszej stronie http://my-viewty.p…/index.php?ap=129 Strona posiada juz ponad 3000 zadowolonych uzytkownikow!! Obszerny download, codziennie dodawane nowe gry, aplikacje, motywy itd. na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedz w kilka minut. Wystarczy sie tylko zarejestrować i miec dostep do wszystkiego. Rejestracja trwa jedyne 12s. i nie wymaga potwierdzenia adresu email!! Goraco polecam 🙂 Wszystko oczywiscie za free 😉 Dołącz do nas!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      NO z wygladu fajny malo funkcji co za tym idzie mniej mozliwosci szybki do opanowania osobiscie wole bardziej skaplikowane telefony wczesniej mialem nokie n73 i ona robila lepsze zdjecia z aparatem3,2 nisz ten Lg z niby 5pix tyle ze jakos kamerowania jest duzo lepsza Bateria trzymie 3dni przy malym urzytkowaniu jak dla mnie lipny telefon nie warty tej ceny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prosze oodpowiedz,czy w tym telefonie ile jest najwiecej znakow do wpisania jako sms.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy jest mozliwosc dzialania Offica na tym telefonie? power point i word?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka mam pytanko czy do tego lg mogę zainstalować mapy google tak jak np w noki e51 ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heya…wlasnie konczy mi sie umowa w Erze ,no i new phone musze wybrac ,zapailem sie na nokie N95 ,ale tak czytam te coments i zaczynam sie powaznie zastanawiac nad LG ,…..JEDYNE CO MNIE ODSTRASZA TO DOTYKOWY EKRAN;) PZDR

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      opŁaca sie to kupic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ludzie ratujcie!! kupilem ten tel ku 990 w UK i wszystko bylo cacy az do momentu ze cos grzebalem i wcislo mi sie cos tj edge in use na gorze gdzie jest sila sygnalu wyswietla sie w ikonie literka e ,od tamtego czasu bateria trzyma 15 godzin lub mniej i nikt nie jest w staanie mi pomoc w serwisach rozkladaja rece

      moze ktos wie jak to wylaczyc

      blagam o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem czy każdy wie ale w makro są o wiele lepsze foty zauważyłem nawet w s/e k800i

      bo zwykłe foty to zwykłe a makro to bajka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To super, ze dostaliście te wszystkie gadżety: kabel USB, słuchawki, rysik itp. W zestawie oferowanym dla instytucji jako tel. służbowy jest tylko …ładowarka. Myślę, ze to skandal, inne firmy dostarczają komplet wyposażenia, włącznie z płyta z oprogramowaniem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Po roku użytkowania zmieniam telefon, mało funkcjonalny, duuży, jak dla mnie za duży. przerzucam się na mniejszy z klapką. Jeśli ktoś lubi telefony na dotyk, to polecam bo ku990 jest naprawdę fajny!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten telefon jest zajebisty!!!

      fajnie…no baa…SUPER robi zdj. i ma tą lampkę co się przydaje po ciemku..xDDD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Powiedzcie mi co jest grane bo jestem ciemna w te klocki.Kupilam telefon i mam zdjety simlock.telefon byl w orange.Nie moge jednak wysylac ani przyjmowac mms-ow.Pomozcie,prosze….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten tel od miesiąca i okazało się , że nie można w nim zainstalowac GG. cZY TO PRAWDA?WYSKAKUJE MI BLĄD UWIERZYTELNIENIA LUB BRAK POLĄCZENIA Z INTERNETEM. o co chodzi?czy ktos mi pomorze?Ogólnie tel jest czadowy a jednyna wada byloby brak GG:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemanko rozwalil mi sie panel dotykowy i chcemkupic nowy

      l;ub uzywany ma ktos moze na sprzedaz? pisac na gg –

      9559846

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ty dekki ale z ciebie frajer. gowniany telefon to ten lg nokia to super telefon i gps tez w tym tel jak ci bateria padala to mogles sobie kupic ladowarke samochodowa bo jak bys nie wiedzial to jak kozystasz z gps to tak jak bys z kims rozmawial patafianie jeden. jestes skonczonym kretynem wiesniaku.zawias to jestes ty a nie n95. po prostu nie umiesz sie z telefonem obchodzic.jestes skonczonym kretynem szkoda ze cie nie moge spotkac bo za taka obraze telefonu bym ci w morde krzywa dal

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemano

      Powiedzcie mi czy w tym telefonie jest dołączony rysik czy trzeba sobie dokupić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem co za "znawca" pisał ten materiał. Niech autor tego materiału znajdzie w polskich sieciach gsm LG KU 990 z kompletnym zestawem akcesoriów. Życzę powodzenia.

      Akcesoria są, owszem, ale do kupienia osobno. Telefon super. Jedyny mankament jaki znalazłem, to tendencja do zawieszania się LG przy pracy z kartą pamięci 4 Gb.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      owszem tele im sie nawet udal;] ale niech mi ktos powie jak zapisac odebranego sms tak zeby nie byl w folderze odebrane?? moze mi ktos powiedziec?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja dostałem tylko ładowarkę… Resztę (rysik, kabel, płyta) muszę dokupić… Heh

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      używam tego telefonu od 2 miesięcy i jestem bardzo z niego zadowolony tylko mała UWAGA telefony zakupione w salonach sieci komórkowych są to najczęściej LG KU990i a to robi sporą różnice można się zdziwic dodatkowo żeby telefon obsługiwał karte pamieci 8GB trzeba zmienic wersje oprogramowania bidajze na G a to jest rownoznaczne z utrata gwarancji wiec przed zabawa proponuje zrobic sobie kopie oryginalnego softu pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      odpiszcie ja mam ten tele ale zgubilam patyczek i niechce mi schodzic do inne nie moge zejsc na gul co mam zrobic a wszystko tam zapisuje np. gry,programy : co mam robic ??????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      posiadam ten telefo z zagranici i nijest on ku990 tylko u 990 bawylem sie obydwoma i maja te same funkcje tylko nasz polski z wgranym softem play i nnej sieci strasznie muli ale jakos zdiec i filmow rewelacjia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanko ?

      czemu jak chce wlączyć na komie net pisze polączenie nie powiodło się

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      WITAM I PROSZE O POMOSC!!!!!!!!!

      CZy ktos wie moze skad moge zainstalowac znaki japonskie?

      potrzebuje poniewaz czasami do znajomych z Japonii musze pisac a wiem ze mozna takei znaki miec.

      szukalam wszedzie ,ale cos kiepsko mi idzie… mogl by mi ktos pomoc?bardzo prosze!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon niesprawia kłopotów , jest łatwy w obsłudze robi piękne zdjęcia . wady telefonu są takie że dosyć trudno się pisze smsy i jest ciężki polecam go osobom które prowadzą firmy lub biuro (ja wolę lg cookie )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Największa wada to bateria. Nie wiem czy w wszystkich modelach tak jest ale na pewno w większości – po jakimś czasie bateria wytrzymuje jakiś dzień. Ale poza tym telefon jest super…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Telefon dostałem w przed wczoraj narazie nie narzekam

      bateria trzymała 2 dni (bo prawie bez przerwy się nią bawiłem) aparat nie zabardzo fajny ale ktoś tu pisał że można ustawić więc zobaczę. Smsy fajnie się pisze,muzyki fajne się słucha ale mogło być głośniej, ocena 8/10

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie mam lg ku 990i i chciałbym wgra nawigacje

      GPS czy jest to możliwe ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czesc ja mam k990 i zgubilam plytke ktora sie instaluje na kapie czy ktos moze mi podac jakis link zebym mogla sobie sciagnac program

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam wszystkich czy ktos wie jaka ku990i ma ogniskową aparatu??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam wszystkich, mam takie pytanie, gdyż zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, ale dokładnie nie wiem, czy lepiej wybrać ku990 czy ku990i, gdyż zawsze w tej nowszej wersji jest śledzienie twarzy, wykrywanie uśmiechu, obsługa XviD i plików txt, ale trochę mnie przeraża zamiana lampy błyskowej z ksenonowej na LED, usunięcie obiektywu Schneider-Kreuznach, brak stabilizacji obrazu, redukcji czerwonych oczu, stylusa, słuchawek 🙁 i kabla usb… Więc który lepiej wybrać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A pierdoly gadacie ja mam fakt ku990i juz ponad pol roku i dalej jest wszytsko ok tylko oczywiscie jak to z telefonami dotykowymi, czasami nie reaguje jak trzeba 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak można podłączyć ten telefon do komputera jako "usługa danych" nie mając oprogramowania komputerowego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jakbyscie nie wiedzieli to megapiksele to rozdzielczość a nie jakość robienia zdjęć!!! a tak po za tym to fajne robi zdjecia. moze troche muli menu ale to szczegol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jakie pliki odtwarza filmów bo czytałem ze tylko divx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Prosze o szybką odp ;D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem posiadaczem lg ku990 i jestem zadowolony telefon jest świetny pod każdym względem co chcecie wiedziec piście do mnie na gg 20866067

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      …ci co mówią że robi złe zdjęcia to chyba sami nie umieją

      ich robić, tzn. musi być dosyć dobre światło 🙂

      Mi akurat zdjęcia wychodzą zarąbiste ;))

      I wgl ten telefon jest super :D, więc bardzo polecam ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      elefon jest super.. zdjecia bardzo mi sie podobaja no i tel jest prosty w obsludze…

      jedyny minus to nieustannie psujacy sie front…. szkoda bo ogolnie tel rewelacja!:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jakie fps w pliku mp4 na viewty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Maiałem nokię n73 w konverterze robiłem 25 fps czy na viewty nie będzie odtwarzany film się zacinał proszę o odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam pytanie jak sciszac słuchawke podczas romowy ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      LG KU990 moze miec karte pamieci 8 GB a nie do 2GB jest on zajebist. ma wiele fajnych bajerow.

      Pozdrawiam Dziewczynki :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      LG KU990 wyświetla: „tylko telefony alarmowe” i bardzo zżera baterię.Pomocy co się dzieje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [b] [/b] [i] [/i] [u] [/u]Ej mam problem jak wejsc w T V 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej wszystkim 🙂

      Wiecie ja dostane taki telefon,
      I właśnie nie wiem czy on pasuje dla nastolatka ta jak dla mnie . Bo on mi się wydaje zbyt i brzydki ,
      wiecie mi się telefony szybko nudzą i zawsze szukam co 2-3 miesiące nowe czy on wam już powoli się nie znudził bo ja się boje ze mi się on prędko znudzi pomóż cie co mam zrobić kupić go czy nie ??????

      pomóż cie za wszystkie rady serdecznie dziękuje !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wezcie pomozcie bo padaki dostaje hehe 😀 Chce , jak robie zdjecia nie miec dzwiekumigawki! Nie potrafie tego zrobic a ten telefon mam juz 2 lata xD
      Wchodze w ustawienia aparatu dzwieku i nie ma tm opcji zeby bylo bez dzwieku to samo w ustawieniach telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pytanie…. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak w tym telefonie ustawić wibracje ?? Np jak ktoś dzwoni albo SMS przyjdzie… POMOCY… !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam ten telefon już 2 lata i mi się podaba zajebisty polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kupiłem ten telefon ale gdy go włączam to palą się tylko dolne przyciski czy robie coś żle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam telefon LG KU990i ale one sie niczym nie różnią jest on bardzo fajny a mam go już rok i mi się nie znudził …Też jestem nastolatką i miałam wątpliwości co do jego kupna ale sie w końcu zdecydowałam na niego moje kolezanki ktore maja inne telefony dotykowe (wybierane na wyglą)np:aville corby nokie 7230 i wiele innych uważają że wolały by taki telefon jak ja mam… Każdy ma swoje zdanie i ja mam właśnie takie że jest zajebisty ;*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon dwa lata , i na pierwsze wrażenie mi sie bardzo podobał ale teraz strasznie wkurwiją mnie jego niektóre niedociągnięcia , czułośc wyświetlacza kiepska, aparat jak na 5MpX jest strasznie beznadziejny , poprzedni teleonf jaki miałem samsung L760 miał aparat 2.0 i robił zdjęcia w wyższej jakości były zadawalające , i po trzecie czas włanczani telefonu masakra , telefony z windowsem włanczaja sie krócej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może mi ktoś powiedzieć dlaczego przy odblokowaniu telefony świeci mi sie lampa błyskowa…:/ i jak moge to wyłączyc bo strasznie mnie to denerwuje;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten telefon 4 lata i jak na taki długi czas jeszcze chodzi w miarę dobrzę 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zainteresowany jestem telefonem LG KU 990i VIEWTY bo mi się on podoba i robi zajebiste zdjęcia i ma wspaniałą obudowę metalową lubię takie telefony z takimi masywnymi obudowami!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co mam zrobić jeśli klawisz zakończenie rozmowy nie działa, a także po odblokowaniu włącza mi się aparat.. coś da się zrobić samemu, czy do naprawy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem z tym tel . bo nie mogę wyczyścić pamięci telefonu !! Zauważyłam ,że ty masz ją odpowiednio wyczyszczoną jak to zrobić ?!!! Mam w użyciu 90978 kb a nic nie ściągałam jak to usunąć !!

      Proszę o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem z baterią w tym telefonie może ktos wie co może być przyczyną bateria jest nowa a trzyma maxymalnie z 4 5 godzin co jest grane pomocy !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie rozumiem dlaczego nie odbiera mi nasza klasa w telefonie (internet działa tylko nk nie) czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      powiedzcie mi czy warto kupowac ten telefon i czy jet w ogule fajny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zajebisty jest!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Też mam ten telefon. Widziałam że padło pytanie jak włączyć wibracje. To bardzo proste. Jest ugóry taka np. nutka dotykasz palcem na to i pokazuje ci sie lista i tak jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomocy !! gdy naciskam klawisz z boku zeby mi zrobił zdjecie to mi wyskakuje brak plikow jak zrobic zeby aparat znow normalnie działał ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem , przez przypadek wylaczylem edge i niewiem jak wlaczyc (chodzi o to zeby w gornym lewym rogu ekranu tam gdzie jest zasieg znowu byla litera E) :[ helpp !! :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem nie mogę przesłać plików z telefonu do laptopa przez bluetooth gdyż
      pojawia się żebym podała hasło do laptopa nie wiem jakie hasło jest do laptopa
      co zrobić by telefon nie chciał hasła proszę napiszcie ;3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem posiadaczem lg ku990 i jestem zadowolony telefon jest świetny pod każdym względem co chcecie wiedziec piście do mnie
      40129372

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam ten tel od nie dawna.. i szlak już mnie trafia pomału:( Nie moge wejśc w internet..O Facebook już nie wspomnę:( Nie z każdego telefonu ściąga mi się muzyka:( nie mogę ustawic muzyki jak ktoś do mnie dzwoni.. Mam zwykłą muzyczkę.. Na sms już ustawiłam.. Jakoś sie udalo… Ehm..
      A co do zdjęc to nie wiem. jeszcze nie robiłam..;P
      Pozdrawiam:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam.Co do hasła aby można było przesyłać z ku990 na laptopa to: musisz wpisać np.1234 i na laptopie wyskoczy też wpisz hasło i musisz wpisać to samo 1234.Ja miałam taki sam problem lecz został właśnie tak rozwiązany.Pozdrawiam.

      Zgłoś naruszenie
      Wysłano: 2012.03.05 17:04 Odpowiedz
      mam problem nie mogę przesłać plików z telefonu do laptopa przez bluetooth gdyż pojawia się żebym podała hasło do laptopa nie wiem jakie hasło jest do laptopa co zrobić by telefon nie chciał hasła proszę napiszcie ;3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam.Co do hasła aby można było przesyłać z ku990 na laptopa to: musisz wpisać np.1234 i na laptopie wyskoczy też wpisz hasło i musisz wpisać to samo 1234.Ja miałam taki sam problem lecz został właśnie tak rozwiązany.Pozdrawiam.

      Zgłoś naruszenie
      Wysłano: 2012.03.05 17:04 Odpowiedz
      mam problem nie mogę przesłać plików z telefonu do laptopa przez bluetooth gdyż pojawia się żebym podała hasło do laptopa nie wiem jakie hasło jest do laptopa co zrobić by telefon nie chciał hasła proszę napiszcie ;3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jakie robi dołazyc nasza kl w internecie do lG

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ffaajjnnyy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie polecam zbyy tego telefonu beznadzieja dbałam o niego a wyświetlaczmi padł teraz kupuje samsunga S3410

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      będę taki mieć w pon bo jest w naprawie bo zasięg jest wydłubany 🙂
      mam nadzieje że będzie dobry w użytkowaniu 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      będę taki mieć w pon bo jest w naprawie bo zasięg jest wydłubany 🙂
      mam nadzieje że będzie dobry w użytkowaniu 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam ,

      Zakupiłem dzisiaj używanego LG KU990 , ma mały problem ponieważ boczny przycisk od zmiany Aparat/kamera/odtwarzacz nie działa … chciałbym przełączyć aparat z poziomu menu ale nie mam pojęcia jak … grzebałem trochę po necie i po telefonie i bez skutków …
      korzystam z wersji oprogramowania KU990

      za wszelką pomoc z góry dziękuje 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej ja mam problem a więc nie mogę wysłac zdjęc przez bluethooth i na odwrót koleżanka nie może mi wysłac zdjęcia bo błąd jakiś mi wyskakuje pomocy!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak się usuwa litery w smsach, bo nie wiem i mam problem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak wyjąć kartę pamięci z tego telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Genialny telefon, mam go od premiery i nie zawiódł mnie ani raz od siedmiu lat (:
      Wytrzymal całą serię upadków na beton i asfalt, po tylu latach użytkowania zaczyna jedynie psuć się aparat (smugi na zdjęciach) i odkleja się plastik przy ekranie w rogu.

Viewing 295 reply threads
Reply To: Test LG KU990 (Viewty)
Your information: