Start Forum Sprzęt LG Test LG KU250

Viewing 16 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      LG KU250 jest jednym z najtańszych telefonów 3G obecnych na rynku. Na targach 3GSM 2007 w Barcelonie został wybrany flagowym produktem kampanii „3G for All”. Kampania jest organizowana przez Stowarzyszenie GSM (GSM Association). Celem sponsorowanego przez Stowarzyszenie GSM projektu „3G for All” jest rozpowszechnienie usług telefonii trzeciej generacji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG KU250

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam ten telefon , kupiłem go w sieci Play i jest on standardowo wyposażony w firmowy zestaw słuchawkowy. kabel usb oraz karte pamięci 512 Mb, więc nie rozumiem czemu autor ciągle podkreśla, że jest ubogo wyposażony. Z tego co wiem to Orange sprzedaje tylko z samą ładowarką.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam wrazenie, ze test zostal napisany na podstawie danych technicznych prezentowanych przez producenta, a nie jest prawdziwa recenzja.

      KU250 bardzo krotko trzyma na baterii (przy minimalnym uzytkowaniu do 2 dni). Wystepuja problemy z glosnoscia rozmow (z mikrofonem), zbyt cichy jest tez odtwarzacz MP3.

      Bardzo uciazliwe jest tez oprogramowanie aparatu instalowane w modelach kupionych w Play – nie ma tam dostepu do menu skrótów, przez co aby dostać się do częściej używanych funkcji i tak trzeba przegrzebywać się przez menu.

      Klawisze numeryczne w tym aparacie działają znośnie, lecz strzałki są bardzo niewygodne, za "twarde". Dodatkowo, nie ma przerwy między strzałką "w górę", a szybką ekranu, przez co szybka jest zadrapana nad klawiszami – od paznokci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Hm, moje doswiadczenia sa nieco rozne. Bateria mi trzyma dluzej, na dzwiek mp3 nie narzekam, slucham na sluchawkach i jest ok. Fakt, gorne klawisze moglyby byc inaczej rozmieszczone, ale tragedii nie ma. Smsy pisze sie szybko i bez problemu. Mozna sobie w edytorze fajna czcionke ustawic. Mi sie podoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      PRZECIW LG KU250

      1/ jakość wykonania

      2/ brak polskojęzycznej instrukcji

      3/ brak płytki CD z dołączonym oprogramowaniem

      4/ brak karty pamięci w zestawie (zadanie dla opów i dystrybutorów)

      5/ brak osobnej kamery do wideorozmów

      6/ zbędne efekty dodatkowe do zdjęć (kwestia gustu – ja dopuszczam JEDYNIE obróbkę na komputerze)

      7/ sposób regulacji balansu bieli (kwestia gustu – ja dopuszczam JEDYNIE ręczną regulację)

      8/ niezbyt intuicyjne ikony menu

      9/ brak trybu głośnomówiącego

      10/ brak wybierania głosowego

      11/ brak IrDA (do transmisji telefon-telefon)

      12/ brak PTT

      Uwagi do testu:

      * Kto dostarczył telefon do testów ?

      * Obrazki JPEG w 24-bitowej palecie bez trybu progresywnego – korzystam z GPRS !

    • zahir34
      Member
      Liczba postów: 1

      zastanawiam sie nad kupnem telefonu jako prezentu…wydaje mi sie ze jest nie zły przynajmniej tak wynika z opisu jestem ciekawy komentarzy użytkowników…jak jest z bateria i oraz z korzystaniem z odtwarzacza mp3 czy jest wygodny??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam LG KU250 i mam z nim tylko 1 problem nijak nie da sie go zablokowac jedynie automatycznie, czy ktoś mi może pomuc????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dzięki wielkie.!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam ten telefon. jest fajny ale nie wiem jak wlonczyc godzine na ekranie. przesszukalem wszystko i nic . pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam ten telefon juz sporo czasu dla mnie jest ok (lepszy od nokia 3110c )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak ustawic mms na ku250 w sieci plusgsm ??? bo jakoś mi to niewychodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam 2 pytania czy jak sie slucha muzyki to czy mozna zminimalizowac odtwarzacz i po 2 jak sie gra w gre i sie dostanie smsa to czy trzeba wyjsc z gry zeby go odczytac czy mozna odrazu 😉

      Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      odtwarzacz mozna minimalizowac bo telefon obsluguje multitaskink czy cos takiego naraz mozesz miec otwartych kilka rzeczy i przelaczasz je za pomoca przycisku z lewej strony tak jakby pasek zadan

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Siema myśle nad zakupem tego telefonu, ale mam pytanie czy dzwonki na sms mozna ustawic na jede ze swoich wgranych na telefo??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czy są na ten telegon lg ku250 mothywy jak ktos ma niech da plis………….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam LG-250 SUPER TELEFON

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Generalnie telefon bogaty w funkcje, w atrakcyjnej w porównaniu do konkurencji cenie. Jakość wykonania średnia: obudowa jak i klawisze z taniego tworzywa sztucznego (szybko się ściera i rysuje), ekran po paru tygodniach pokrywają liczne ryski. Niestety, jeśli LG uzbroiło telefon w tyle funkcji to wiadomo na czym musieli oszczędzać. Po 8 miesiącach wystąpiły pierwsze problemy. Telefon sam się wyłączał, po włączeniu prosił o przegranie z karty SIM kontaktów w związku z jej pierwszy włożeniem (ta sama karta była w nim od początku). Problem nie ominął karty MicroSD, którą telefon wykrył jako nową i chciał koniecznie formatować. Zresetowaniu ulegała również data/godzina. Dziwny problem. Jeżeli ostatnie można traktować jako oczywisty problem z baterią, to poprzednich objawów awarii już nie. Od jakiegoś czasu telefon 'tylko’ się wyłącza sam z siebie i po próbie ponownego uruchomienia. Po którejś próbie w końcu zaskakuje. Poleży w kieszeni/na biurku i albo się wyłączy, albo podziała parę dni.. i też się w końcu wyłączy. Ładowarka od pewnego czasu buczy i piszczy indukcyjnie, zmienną częstotliwością, natężeniem i przebiegiem czasowym. Serwis gwarancyjny stwierdził, że 'telefon jest sprawny’ i niczym nieskrępowany odesłał go z powrotem. Trochę dziwne działanie. Podkreślam, iż istnieje olbrzymia różnica pomiędzy stwierdzeniami 'jest sprawny’, a 'nie wystąpiły objawy awarii/usterki’. Pozostaje mi tylko sąd polubowny, ewentualnie cywilny. Jednak jak na cenę 240zł za tel. vs koszta wstępne w sądzie – 250zł, wygrywa logika i amen dla LG. Polecam przemyśleć zakup. Mawia się 'bo, gdzie indziej płacę za firmę !’, tutaj firma=jakość. Bolesna prawda. Za jakość się płaci. Pozdrawiam

Viewing 16 reply threads
Reply To: Test LG KU250
Your information: