Start Forum Sprzęt LG Test LG KP500 Cookie

Viewing 151 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      KP500 to jeden z tańszych telefonów dostępnych na rynku wyposażonych w dotykowy ekran. Układ urządzenia przypomina nieco ten znany z choćby z iPhone lub Nokii 5800 – tzn. duży, trzycalowy ekran o rozdzielczości 240×400 px, a pod nim przyciski do obsługi urządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG KP500 Cookie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A jak z Dźwiękiem nie trzeszczy głośniczek?? Płynnie odtwarza muzyczkę??? Tak to tel mi się bardzo podoba..:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Miałem okazje testować ten model i szczerze mogę powiedzieć że głośnik nie trzeszczy, poza tym telefon ma wiele innych plusów, chociażby to że obsługuje gry wykorzystujące technologię wykrywania ruchu, daje to bardzo miłe doznania dla użytkownika, poza tym telefon jest w pełni multimedialny, spodobał się już ponad 2milionom nabywców,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co do gier działających z czujnikiem ruchu i nie mają

      one większego sensu nie ma możliwości wgrania nowych

      jak narazie inne gry z motion sensor są poprostu

      nieobsługiwalne. Nie są to tylko moje przypuszczenia

      szukałem już wszędzie i na międzynarodowym forum

      nikt nie może dojść do tego jak je napisać. Jednak

      obsłuduje 3d moton sensor (dla niedowiarków

      1809#*500#) Telefon wbrew mylnym sugestiom nie

      obsługuje flików flash (swf). Filmy i muzyka odtwarzane

      są bardzo płynnie. Co do motywów to nie ma takiej

      funkcji domyślnej w telefonie jednak nasi bojownicy

      opracowali już dwa nowe dostępne tylko przy

      zmienionym firmware w telefonie.

      Telefon jest bardzo szybki i przyjazny. Jeśli oczekujesz

      wygody dotykowego ekranu a nie cudu technicznego to

      ten telefon jest idealny. Już nie mówiąc o jego cudownej

      cenie 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chce zakupic ten model telefonu poniewaz ogolnie spodobal mi sie prosze jednak o porade czy warto go kupic czy jest tak dobry jak czytalem wiekszosc opini z gory dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam, mam pytanie a trzeba konwertować film żeby, móc go odtwarzać, proszę o opdowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Najnowsze forum o telefonie lgkp500! Poszukujemy Adminów, moderatorów, uploaderów! Zarejestruj się i pomóż zaistnieć w sieci!

      http://lgkp500.mojeforum.net/

      Gry, dzwonki, aplikacje, tapety i wiele więcej!!

      forum lg kp500 – http://lgkp500.mojeforum.net/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja chciałbym nieco sprostować artykuł o tym telefonie, otóż niedawno odkryłem, że Cookie odtwarza okładki albumów. Nie wiem co prawda jak udało mi się ją wrzucić (ściągałem tylko piosenkę, na telefon także), ale po otwarciu utworu w odtwarzaczu miałem miłą niespodziankę. 🙂 Zachęcam do szukania sposobu na świadome wrzucenie okładek i pozdrawiam ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to fakt ściągnęłem sobie przez emula utwór w formacie mp3 i ku mojemu zdziweiniu po przesłaniu go do telefonu byla okładka a albumu +

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a w telefonie znalazłem taką funkcje jak pilot audio video i nie wiem co to jest i jak to działa moze ktoś wie i pomoże z góry dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefonik bajka-mam go 2 dni i porównując z samsungiem f440 funkcjonalność i łatwość obsługi większa natomiast wykonanie na korzyść samsunga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie, waszym zdaniem co bardziej oplaca sie kupic pod wzgledem technicznym, wygody i wizualnym, LG KP 500 czy tez Samsung SGH-U 700 prosze o porady i wasze opinnie z gory dziekuje;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      M.K.S : Jak dokładnie to zrobiłeś

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam, jak w tym telefonie sprawuję się opera mini?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi sie nie podoba… bo mam telefon który nagrywa filmy w formacie mp4 i w sumie zmienie go na gorszy… musze sie jeszcze dobrze zastanowić… i ma też pare rzeczy które mi sie nie pdobają :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja chcem sobie kupić właśnie taki telefoon tylko nie wiem ktury jest lepszy czy lg kp500 cookie czy sony ericson w890i? Proszę napiszcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      se w890i – szczerze. zero szału. juz lepiej lg cookie bo przynajmniej masz dotykowy ekran, tzn zalezy czy jest to dla Ciebie istotne. ogolnie SE szybko sie nudzi, bo nie ma w nim nic nadzwyczajnego oprocz tego ze faktycznie jako telefon muzyczny, sprawuje sie dobrze- ma jednak wade- nie odtwarza muzyki tak ladnie jak nokie. sa szumy i trzaski. aparat 3,2 bez lampy- wiec zdjecia daja wiele do zyczenia, ale LG bedzie robic takie same. kwestia tego, ktory sie bardziej podoba wizualnie. SE ma male klawisze, wiec jak ktos ma wieksze palce to jest ciezko. jeszcze zaleta SE- metalowa obudowa- spadl mi tysiace razy- jest niezniszczalny, natomiast cookie- pewnie pare upadkow i awaria. zmieniam czesto telefony, nie dlatego ze psuje, ale szybko mi sie nudza. mam teraz motorole v8 i moge polecic 🙂 super telefon, dodatkowo ma rowniez dotykowy ekranik na zewnetrznym wyswietlaczu 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten fonik od tygodnia , jednym słowem mówiąc jest zaje.bi.sty , w 100% polecam tego fona , jeśli chodzi o gry to wchodzą bez problemu , wystarczy tylko pobrać odpowiednią grę na ten fon i działa bez niczego … aparat tez ma zajeb.i.sty jak na 3mpx foty robi jak dobra cyfrówka , ma sporo dodatków między innymi: panel rysowania (coś takiego jak paint w kompie) , studio wideo ( można w nim tworzyć swoje filmiki ) radio . co do odtwarzania mp3 nie mam zastrzeżeń , dobrze odtwarza i nawet w miarę głośno , fajnie słychać przez słuchawki . Ogólnie jest the best 🙂 Pozdrawiam i POLECAM !!! 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kupiłem ten telefon. jest bardzo fajny. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a mobilne dziala? bo bez niego ani rusz:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      e sory ale chora jesteś? gdzie noki do SE w odtwarzaniu muzyki ! nie komentuj jak nie wiesz. Szumy ? chyba szumi ci w głowie bez komentarza .Najlepszymi telefono-odtawrzaczami są oczywiście SE a jak ich nie miałaś to proszę cie nie odzywaj się ;/ (choć ta to pruknięcie przy zatrzymywaniu muzyki powinno być wyeliminowane).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten fonik i bardzo mi sie podoba tylko mam problem jak chce wejsc na internet na głowną strone to pisze mi połąnczenie nie powiodło sie o co chodzi wie ktos?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ktoś wie jak ustawić sygnał alarmu? bo kiedy wchodzę w alarmy, mogę dać tylko "dodaj alarm" i tam ewentualnie ustawić dzwonek, ale jednorazowo do konkretnego terminu.

      Z góry dzięki za odpowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jestem zadowolona z tego telefonu…ale mam problem ze ściągnięciem GG:( zapisałam wszystko tak jak się należy a mimo tego nie chce "wejść".Wyskakuje błąd połączenia.Wie ktoś może co zrobić aby GG działało w tym fonie??dzięki z góry 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tomasz i edycha być może to dlatego, że mieliscie sciąganego sim locka ja tez tak mam w moim telefonie kupiony był werze a zdjęłam sim locka na plusa i nie moge wejsc w internet a jesli nie mieliscie zdejmowanego to nie wiem 🙂 a co do LG to mam zamiar na niego wymienic moj stary telefon (Nokia 5200) tylko nie wiemjaki on jest i w ogóle… ale z tego co czytałam i oglądałam i po przeserfowaniu stron o tym telefonie to chyba jest cool

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No dobra – wszędzie widzę opinie od strony technicznej, ale najbardziej co mnie interesuje, to soft (oprogramowanie).

      Chodzi mi o to, czy dostęp do plików jest skomplikowany (że trzeba wchodzić w 1000 zakładek, aby odnaleźć jedną rzecz – np. plik muzyczny, albo nawet kontakt), czy też wystarczy zaledwie kilka ruchów?

      Przez dwa lata posługiwałem się telefonami firmy Sony Ericsson, gdzie wszystko miałem 'pod ręką’ i obawiam się, że przejście na cookie będzie dla mnie trochę skomplikowane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie będzie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon, jestem z niego jak narazie zadowolona, ale bardzo bym chciala zdjac simlocka jednak boje się ze będzie się on notorycznie psuł i będe musiała płacić za naprawę. Może poradzicie mi co mam robić? Usunąć czy jednak przemęczyc się w takiej sieci w jakiej mam telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      apropos okładek albumów, to:

      1. sprawdź, czy ten utwór nie ma wgranej już okładki sam w sobie [jeśli nie łączyłeś się z internetem, to napewno ma;p]

      2. jak chcesz wrzucić okładkę albumu, to da się ustawić albo w fonie. jak sie nie da, to poszukaj programu do łączenia obrazka z mp3.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zastanawiam się nad Lg cokie i Sony Ericsson W595.

      Który lepszy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od dwóch dni i niestety nie przypadł mi do gustu, ponieważ nie potrafię włączyć dźwięku gdy ktoś do mnie dzwoni z jednoczesnym wyłączeniem dźwięku gdy zwyczajnie dotykam telefonu, to samo dotyczy wibracji… Jeśli ktoś wie jak to zrobić to bardzo proszę o pomoc:) a jeśli się tego nie da, to chyba pożegnam się z tym telefonem bo taki brak jest niewybaczalny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie mam zamiar kupic tene telefon ale nie wiecie moze czy jest mozliwosc zamiany dzwonkow sms na wgrane przezemnie|??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam mały dylemat . Bo nie wiem czy wybrac własnie lg cookie czy nokie n73 , a wy co polecacie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem podczas rozmowy przez ten tel. a mianowicie moi rozmówcy słyszą trzaski szumy, poprostu nie da sie rozmawiać , ja ich słyszę dobrze. Macie coś na to coś trzeba przestawić? zaczyna mnie to denerwować? Proszę o pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy na tym telefonie mozna zainstalowac gadu??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Powuiedzuie ciu prosze cz to dobry telefon? mam zamuiar go kupic i niewiem czy sie oplaci:)

      z gory dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja również zastanawiam się nad kupnem tego telefonu , nie wiem czy wybrać ten czy nokie 5130 ..bardziej podoba mi się LG ale zastanawiam się czy będzie równie dobrze odtwarzał muzykę , czy nie będzie się psuł ( ponieważ będę go miała przez 3 lata ) i jeszcze jedna rzecz – telefon zawsze mieścił mi się w kieszeni , czy z tym mogę mieć problem ?? błagam , pomóżcie , z góry wielkie dzięki ! 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ogolnie telefon jest ok i muzyke swietnie odtwaza glosno gra.A jak mozna gps wgrac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Troche dyletanctwo ze strony autora gdyż:

      Po 1. głosnik w telefonie podczas rozmów NIE Trzeszczy, a jakoś połączeń stoi na wysokim poziomie. Regulowana głośność i wyraźny przekaz.

      Po 2. Odtwarzacz w telefonie WYŚWIETLA okładki albumów !!!

      Po 3. Po zainstalowaniu Opery Mini z możliwością przeglądania internetu w poziomie telefon bierze drugi oddech. Przeglądnie nawet wypasnych stron jak Onet.pl czy Wp.pl nie stanowi najmniejszego problemu, bowiem można ustawić tak przeglądarkę by pobierała minimalne ilości danych a strony wyglądały na nie mal nie zmienione.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teoretycznie można dodać kilka numerów telefonów ale praktycznie rzecz niewykonalna , tak samo jak wysyłanie wiadomości e-mail, trzeba skonfigurować swoją pocztę , którą się posiada na np.Gmail i można wysłać e-mail …do siebie , każdy inny pozostaje w sferze marzeń,zadna konfiguracja nie pomaga,po wielkich perturbacjach można wysłać sms-a na czyjś e-mail ale wpisując go najpierw w nawiasy, potem wysyłając na 11999 i koszt robi sie potrójny, bo wlicza się koszt na 11999 i koszt zwykłego e-mail …ponadto kiedy swieci słońce to …nie zadzwonimy nigdzi bo nie widać co znajduje się na wyświetlaczu-podsumowując -telefonu nie polecam największemu wrogowi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pomóżcie.

      Jak mam zgrać muzykę na ten telefon? Mam go od kilku dni [jest super!!] i nie wiem jak to zrobić. Zainstalowałam już oprogramowanie z płytki. Otwiera mi się ta biblioteka, ale nie wiem jak ściągnąć z tego pliki muzyki. Zrobiłam wyszukiwanie plików muzycznych z dysku [znalazło ok. 2-3 tysięcy :P] ale nic się nie zmieniło mam nadal pustą bibliotekę. Na dodatek tam na górze jest narysowany telefon a pod nim "Telefon odłączony". Co zrobić?

      Pomocy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wgrywanie muzyki dla poczatkujacego jest uciazliwe !

      naciskasz niebieski kwadracil w dolnym prawym rogu ->

      ustawienia -> łacznosc ->tryb połaczenia USB ->pamiec masowa -> podlacz kabel usb i wgrywaj muzyke do folderu sound !!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a nie prościej będzie tak… podłączasz kabel usb do telefonu i kompa, następnie komputer zasygnalizuje połączenie sie z telefonem i wybierasz na telefonie-pamięć masowa i…gotowe. Teraz komp widzi go jako dysk i swobodnie możesz przerzucać pliki(tworzyć katalogi) jak na pendrivie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam,

      Mam pytanie- byłabym szalenie wdzięczna za odpowiedź- czy ten ekran w świetle dziennym jest do zniesienia czy naprawdę nic a nic nie widać? I drugie- jak z pisaniem smsów- nie jest ono uciążliwe?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam:)

      Z wyświetlaczem nie jest tak źle w świetle dziennym nawet dobrze widać w szczególności przy maksymalnym podświetlaniu wyświetlacza 🙂 Co do pisania smsów to można pisać jak w normalnej komórce wtedy pojawia się nam klawiatura numeryczna z literkami jak w zwykłej komórce bez dotyku więc wielkość klawiszy dotykowych jest porównywalna ze zwykłymi, natomiast odwracając telefon przechodzi w klawiaturę tzw.QWERTY czyli podobną jak w komputerze 🙂 każda literka osobno ten sposób pisania jest również wygodny chociaż literki są mniejsze mogą sprawiać kłopoty jeżeli ktoś ma większe palce ponieważ możemy przyciść nie tą literkę co chcemy ale do zestawu dołączony jest rysik więc nie powinno być problemów 🙂 Telefon rozpoznaje również pismo ręczne tzn. można rysikiem w specjalnym polu wpisywać literki pojedyńczo a telefon je zapisuje na ekranie w standardowy sposób 🙂 pisma ręcznego możemy używać tylko gdy telefon jest w pionie po odwróceniu go do pozycji poziomej ta funkcja nie działa i przechodzi w tryb klawiatury QWERTY 🙂

      Mam nadzieję, że trochę pomogłem Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam! posiadam ten tel dopiero 1 dzien i jak narazie jestem z niego zadowolona..jedynie mam problem bo nie wiem jak ustawic blokade klawiszy? sprawdzalam w ustawieniach i znalazlam ale to nie jest to:/ bo np.mam problem gdy chce przegladac zdjecia..chwile sie zatrzymam i od razu wlacza mi sie blokada i wygasa mi ekran mimo ze ustawilam blokade na np.20 sek.:/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej witam wszystkich posiadaczy lg cookie 😀

      sama mysle nad zakupem mam tylko jedno pytanie: ze wzgledu ze kocham pisac smsy robię to praktycznie non-stop, czy pisanie smsow na tym telefonie jest wygodne? nieuciazliwe? szybkie?

      prosze o odpowiedz ;)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      własnie. jak z pisaniem smsów?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wzięłam taki Cookie na raty z NEONET nie na jakieś abonamenty i jest extra bardzo sie opyla ma bluta i 60MB pamięci wbudowanej . Mieści sie około 10 piosenek MAX GRY SA BOSKIE jest ich duzo i nieda sie usunąc ,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A jak długo trzyma bateria??????????

      Proszę o odp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a wie ktos moze jak wrzucic gre na ten tel. albo bynajmniej jaki plik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jezeli nastawiacie sie glownie na pisanie smskow to zapomnijcie o ciastku 😉

      sms to wg masakra, owszem fajnym bajerem jest dotykowe qwerty ale napewno nikt nie ma tak malych opuszkow aby pisac na qwerty bez rysika. 😉

      ja przynajmniej, poprostu musze czuc klawisze ktore naciskam (dzieki czemu po czasie moge pisac bezwzrokowo ale to szczegol), na dotykach, niestety wg mnie, pisze sie beznadziejnie ;] na dluzsza mete jest to meczące!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Da sie wgrac nawigacje do lg kp500

    • Lidia2393
      Member
      Liczba postów: 2

      Czy ktoś wie jak wyłączyć dźwięk, tak aby przy rozładowaniu baterii telefon tak głośno nie piszczał?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale jak sie włącza internet zeby mozna bylo ściągnąć np.gg?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie no kupiłam sobie LG Cookie i nie nawidzę tego telefonu ! Nokia jest najlepsza ! kupiłam beznadziejnego LG ! 🙁 Są kłopoty do dostania się do LG PC Suite a do Nokia PC Suite bez problemu , a pisanie sms-ów to już nie powiem..tragedia! strasznie wolno pisze się smsy nie to co na Nokii 🙁

      a co do blokady :

      menu —>ustawienia —>ustawienia telefonu —>Autom.blok.klawiatury —>Wył.

      🙂

      a jakby co to blokujesz klawiaturę przyciskiem z prawego boku telefonu, tym wyżej

      -Nie polecam LG Cookie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a wiecie jak ustawić hasło na na skrzynkę odbiorczą???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam LG COOKIEGO juz trochu czasu i spodobał mi się 🙂

      Jestem z niego zadowolony. Posiadam na niego ok 70 gier jeżeli ktoś by potrzebował. Piszcie na e-mail jak ktos jest zainteresowany: kamilek19900@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam ja mugł bym zaproponować chętnym telefon lg kp500 zwany także cookie za telefon cenię 480 zł zdjęcia moge wysłać na meaila telefon ma całe wyposażenie.

      numer gg 710037 piszcie nawet jak nie jestem dostępny lub telefon 516157337

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny telefonik mam go kilka dni i jestem zadowolony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      399

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      🙁 Z MIŁĄ CHCĘCIĄ GO SPRZEDAM ZA 180ZL JEŻELI KTOS CHCE DAWAĆ ZNAĆ miska1989@autograf.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      PISANIE SMSÓW JEST MEGA FAJNE, STRASZNIE MI SIE FAJNIE PISAŁO OKOŁO 200 NA DZIEŃ NAJLEPIEJ BEZ RYSIKA PISAĆ PALCAMI I WSZYSTKO GRA:p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam do was pytanie. .

      Co zrobić, żeby na fona miescilo mi się wiecej niz 20 gier?

      bo mam 20 i więcej nie mogę ;/

      Z góry dzia x3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co lepiej się opłaca se995i czy lg cookie kp500 dzienki z góry pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak narazie to moja stara niechce troszeczke ni go kupić bo boi się o ten ekran co na aż *3* *cale * jak narazie to mam SE K800I i jestem zadowolony jak cos to napiszcie o ekranie jakie ma wady plss bo musze starą przekonać ;p

      Ps/. Każdy pisze prawie tylko o zaletach a o wadach np.ekranu to chyba coś niewidać ……../,.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ludzie .. jak mam wgrac muze z kompa na kom ?? Bosze ja nie wiem ;/ Pomożecie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      asia .. najpierw ustaw fona :

      menu -> ustawienia -> łączność -> tryb połączenia USB -> pamięć masowa ..

      później

      podłącz fona przez USB z kompem -> mój komputer

      i powinnaś mieć dysk wymienny .. jakiś tam . i wejdź w to i zrzucaj muze z kompa do jakiegos wybranego katalogu .

      pomoglo ?.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Powiedzcie proszę jakie stonki macie sprawdzone do ściągnięcia darmowych gierek, zdaje się ze javy można wgrywać?

      interesuje mnie też jak można by ich jak najwięcej wgrać, czytałam że podobno wchodzi tylko do 10 gier, czy można jakoś to powiększyć? nie zamierzam kupować w najbliższym czasie kupować dodatkowej karty pamięci. Chodzi mi tylko o maksymalne wykorzystanie pamięci telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak wyslac smsa w tym telefonie ? wysyłam tak jak sie powinno a po jakims czasie wyskakuje ze wiadomosc nie zostala wyslana. Moze cos ustawieniach zmienic ? Z góry dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak wyslac smsa w tym telefonie ? wysyłam tak jak sie powinno a po jakims czasie wyskakuje ze wiadomosc nie zostala wyslana. Moze cos ustawieniach zmienic ? Z góry dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wejdz na strone operatora i sciagnij zdalnie ustawienia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dzieki qamel ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja sie zastanawiam nad lg cookie i lg ku990i. Doradźcie co wybrać pleas;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon już 3 miesiące jestem zadowolony ale ma jedną wadę:

      *słabo bateria trzyma,

      Jeśli miałbym teraz kupić go jeszcze raz to bym go nie kupywał.

    • Lidia2393
      Member
      Liczba postów: 2

      Bateria może dłużej trzymać jeżeli się włączy oszczędność energii ,zmniejszy czas podświetlenia lub wyłączy się dżwięk dotknięcia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefonik generalnie jest zajebis** . Juz sie nie moge doczekac. ;p dzisiaj po nigo jade ;p kupic sb go d;d;d;

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      powiedzcie mi plisa ile odkladnie trzyma bateria, tylko tak kilka opini może być tutaj na stronce albo najlepiej na e-mail

      aha i jeszcze czy można wgrać aplikacje,nie gry tylko jakieś programy 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten telefonik od 2 dni, sprawuje sie on bardzo dobrze glosnik w miare glosny nie trzeszczy. Jak dla mnie jedynym minusem jest brak wifi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      moglby mi ktos pomóc, jezeli wsadzil bym do lg cookie bateria 1000mAh czy nie zaszkodzilo by to telefonowi? prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od prawie 2 miesięcy jestem zadowolona z niego, ale jedno mi sie w nim nie podoba- bateria, która trzymie mi 2 dni jak jest dobrze. Sproboje wymienic moze akutrat wadliwa bateria. Oby 🙂

      Polecam. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem z niego zadowolona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja kupiłam go za 399 zł ; D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co zrobić, żeby na fona miescilo mi się wiecej niz 20 gier? prosze odpiście

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      CZEŚĆ

      Serdecznie zapraszam cię do założenia sobie chomika(czyli dysk internetowy)

      Dzięki niemu bedziesz mógł wrzucac do niego rózne pliki a inni bedą mogli od ciebie pobierać a za to że ktos

      od ciebie pobierze otrzymasz punkty które możesz zamioenic na pieniądzie .ty też pedziesz mogł od innych

      pobierąć.zapraszam do założenia JA SAM MAM I NIE ŻAŁUJE SPRAWDZ SAM NIE POŻAŁUJESZ

      [URL=http://chomikuj.pl/?page=159718][IMG]http
      ://images.chomikuj.pl/button/Pawik132.gif[/IMG][/U
      RL]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka

      potrzebuje pomocy.

      wie ktoś jak zdobyc gierki na lg kp500??

      błagam pilne!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanko jak ustawić hasło na tapety dźwięki na wiadomości tak żeby nikt mi nie grzebał 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie czy można zablokować wiadomości hasłem jeżeli ktoś chce wejść 🙂

      i gdzie to jest żeby zablokować ;pp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sprzedam LG KP500!!! Stan bardzo dobry, cały zestaw, gwarancja w sieci plus do marca przyszłego roku. Cena 270zł + koszt przesyłki. Możliwość odbioru w Krakowie. nr gg:7131454

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MOIM ZDANIEM TELEFON JEST BDB … ALE BEZ DŁUGOPISA

      NIC NIE ZROBISZ… W PORÓWNANIU DO SAMSUNGA

      AVILI,TO LG COOKIE JEST NIC… BATERIA TRZYMA NOWA 1

      DZIEŃ,[ NA OSZCZEDZUNIU ENERGII !!! A W SAMSUNGU

      AVILI 4/5/6/7 DNI… ZALEZY CZY SIE SUCHA MUZYKI,ITP..

      JAK SIE DZWONI,PISZE SMS TO CZASEM AZ MI TRZYMA 10

      DNI…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moim zdaniem avila nie jest też takie cudo, ja już wolę cookie 😀 lg ma lepsze słuchawki, w ogóle mi jakoś bardziej przypadł do gustu. Ale to tylko moja opinia, każdy może mieć inne zdanie (;

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zgadzam się z tobą 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niestety posiadam lg kp500 i glosniczek czeszczy pozatym zadna rewelacja..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie no to lg cookie kp 500 jest zajebiste mam je dwa dni i moim zdaniem typek o nicku "xd" to mnie rozśmieszył, lg chodzi lepiej bez patyczka niż z patyczkiem to po pierwsze, po drugie LG w porównaniu do Avili to jest coś bo dla mnie Avila to cegła… po trzecie jak słyszałem bateria w LG chodzi od 4 do 6 dni ja np mam je cały dzień i się bawiłem i słuchałem muzyki i dalej mam pełną baterie, a sms’y bardzo dobrze się pisze, głośniczek wo gule nie trzeszczy i nie żałuję ze kupiłem ten telefon 😉 "xd" to ze ci bubla sprzedali w biedronce to nie znaczy ze wszystkie takie są 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cześć mam takie pytanie czy można wyłączyć dźwięk rozładowanej baterii??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ten tel. jest boski siora go ma 🙂 XD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ej to jest zajebisty telefon mam go i glosnik nie trzeszczy tylko co on tu ma wspulnego z grami ja szukam gier a nie komy i wescie podajcie mi stronke zeby sciagnac takie cos zebym mugl ustawic motyw

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No właśnie wie ktoś jak tą baterie wyciszyć bo mam ten sam problem..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ciasteczko ;p mam 4 miesiące i jest całkiem faajny. Denerwują mnie trochę zdjęcia. Czy wiecie może jak zrobić, żeby były one jak najlepszej jakości, tzn gdzie to poustawiać, bo trochę już szperałam, ale sensownego rozwiązania nie znalazłam. Druga sprawa to taka, czy można na niego zainstalować gg i jeżeli możne to jak 😉

      z góry dzięki!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co do baterii to ja ładuje w środy i niedziele wieczorem, a często korzystam z odtwarzacza, gier i zdjęć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka:)

      Kupiłam ten telefonik jakiś rok temu i spadł mi.Nie ma

      wibracji i nie wiem co z nim zrobić.Jeśli ktoś ma na ten

      temat coś do powiedzenia to proszę o napisanie na mój e-

      mail Mycha123@poczta.onet.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten telefonik muze z kompa na telefon łatwo zegrać ale

      ma odwrut nie można

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      właśnie, można to gg ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam go i jest poprostu zajebisty niema lepszego tel….!!!;))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam! mam problem! gdy wlaczam kamere to filmik sie normalnie nagrywa tylko po okolo 10 sekundach konczy sie nagrywanie :(mam 4 giga pamieci i nastawiłem na pamiec zzewnetrzna! prosze o poomoc 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja tez go kupuje w piątek i własnie nie wiem czy lg jest taki dobry prosze o rade

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ten tel to jedna wielka poraznka!! nie dosc ze bateria trzyma max 2 dni przy minimalnym uzywaniu(nie slucham muzy ani nie robie zdjec a tel byl juz 3 razy w serwisie)to jeszcze teraz wlasnie po tych "naprawach"nie moge przeslac plikow z kompa na tel a wczesnie robilam to bezproblemowo,,teraz wogole komp nie widzi mi tel jedynie jak zamiast pamieci masowej ustawie PC Suite,ale i tak nie moge przeslac nic:/co zrobic? odinstalowalam i na nowo zainstalowalam LG PC Suite i nie nie pomaga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ponawiam pytanie :

      Witam! mam problem! gdy wlaczam kamere to filmik sie normalnie nagrywa tylko po okolo 10 sekundach konczy sie nagrywanie :(mam 4 giga pamieci i nastawiłem na pamiec zzewnetrzna! prosze o poomoc :)bardzo mi na tym zależy!POZDRAWIAM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zgubilem rysik niema nowego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zgubilem rysik niema nowego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej mam pytanie jak można wyciszyć dzwięk rozładowanej baterii w lg kp500. To dla mnie bardzo ważne bo wkurzające jest kiedy siedze na lekcji a tu nagle pipi bateria słaba tak samo w nocy pomóżcie z góry dziękuje odpowiedzcie na maila Patrysox@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bateria trzyma tylko dwa dni?!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      WIADOME OD ZAWSZE, że po kupieniu telefonu bateria powinna być ładowana bez przerwy 18 godzin, bo musi się ustawić, jeśli trzyma wam jeden dzień to znaczy, że od razu po kupieniu rzuciliście się na telefon poładowaliście 2 godzinki i już. TAK NIE WOLNO, chyba że chcecie mieć zwaloną baterie 😉

      ja ładowałam pierwsze 18 godzin i trzyma mi długo 😉

      pozdro. ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No własnie może ktoś cos napisać o tej baterii jak ją wyciszyć??….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej wszystkim!! mam zamiar kupic ten telefon…ale mam pytanie czy mozna w nim zmieniac dzwonki sms i ten kiedy ktos do mnie dzwoni na te ktore wgram czy bd musiala byc z tymi wgraniymi??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiem ze to bedzie glupie pytanie, ale jak zablokowac klawisze? bo nie wiem jak to zrobic!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      powie ktos dlaczego niechce mi sie zainstalowac oprogramowanie do lg cookie ?

      telefon nowy nie uzywany a gdy chce zainstalowac oprogramowanie instalator sie zawiesza !!! zawiesza sie zawsze przy wybiorze jezykow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja mam ten telefon parę miesięcy i jestem z niego zadowolony nic mi się w nim nie zawiesza tylko jest źle bo jak rozładowana bateria to nie można wyłączyć tego głupiego pipczenia.
      Trzeba po prostu trafić na dobrą partie na przykład W AGD RTV.
      Jak komuś się on nie podoba to niech napiszę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hejka!
      11 maja kupuje LG Cookie.mam nadzieję że mnie nie zawiedzie.Jeżeli znacie jakieś usterki inne niż pisaliście to napiszcie. 😎 😎 😀 😀 🙄 😛 🙂 😎

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiecie co można zrobić żeby tel. trzymał dłużej?
      bo mi bateria trzyma max.2 dni..;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dla mnie ta koma jest najlepsza mam ją 2 dni jest odjazdowa 😀 superowa koma tyle dodam nie da się ją opisać 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam cookie od stycznia i chociaż mój młodszy brat nią rzuca ;P jednak po jakims czsie zaczeła mi sie wyłaczac to teraz czasem teraz nie wyczytuje mi karty SIM ale i tak ma świetne opcje takie jak studio wideo ;*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam zamiar go sobie kupić powiedzcie mi czy to dobry wybór? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      😮 Mam nadzieje że sie sprawdzi;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      słuchajcie ma pytanie jak ustawić jakiś motyw na tą komórkę

    • mbru
      Member
      Liczba postów: 1

      Bez ingerencji w oprogramowanie nic nie wskórasz. Lecz nie jest to zalecane jak w przypadku modeli KU990 i KS360

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to jest bardzo fajny telefon i zamierzam go kupić 😮 :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam telefon od wczoraj 🙂 Ale mialem juz kilka innych telefonow i wiem ze trzeba dokladnie sformatowac baterie 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gdzie można taki telefon kupić ?? bardziej chciałabym go kupić przez internet np. w sklepie ole ole.pl ale już wykupili wszystko więc …
      … bardzo prosiłabym o pomoc 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Telefonik pierwsza klasa. Ja za tą cenę trudno o coś lepszego. Działa płynnie bez zawieszek, a filmy można kręcić w przyzwoitej jakości. raczej warto kupić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon a pod ktos strony do pobrania gier na niego ??????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MOżna wgrać muze i ustawić na dzwonek! Mam ten telefon 2 rok i jestem zadowolony ! 😀

      elooo ^^

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a kamerke internetowa mozna z niego zrobic bo prubowalem i nie dalo rady 🙄

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a jak mam takie pytanko czy włóczę jakoś go jak nie mam aktywnych tych 3ech klawiszy nie dotykowych te co są zielony czerwony i środku jakiś tam ??czekam na szybką odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam taki telefon i nie jestem zadowolona ponieważ jest bardzo głupi;>
      radze nie kupowac telefonu lg cookie bo sie szybko psuje;]]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      😮 😮 😮 😮 😮 😳 😳 😳 😎 😎 😎 😎 😡 😡 😡 😉 😉 😉 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙁 🙁 🙁 :lol :lol 😛 😛 :> :> :> 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam Chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić gdy ten właśnie telefon sam mi sie wyłacza i włacza już wgrałem nowego softa i to nic nie pomogl Proszę o pomoc 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A mi się podoba. Ma dobry głośnik,łatwe menu *(a co do Sms-ów pisze się łatwo i przyjemnie. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bateria tego tel. jeden wielki chłam mam tel. nowy prosto z salonu i już oddawałem go 2 razy w ciągu 1 m-ca do serwisu poz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam ten tel juz ponad rok i jest dobry macie jakies pytania piszcie 781 144 471 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super jest ten telefon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę świetny masz juz go ponad rok i do tej pory jest jak nowy ::yupii::

      POLECAM do kupowania !!! Naprawdę świetne cacko 😀 ::zaciesz:: Kaska sie nie zmarnowała xD : ))))))))))))))) 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rewelacyjny telefon !! NOWOCZESNY, WYSOKO KONFIGUROWALNY. Wgrałem motyw HTC Hd2 z animowanym kartkowym zegarkiem, przesuwanymi kartkami na ktorych sa smsy. SUPER. A wszystko to kulesiak2, nasz rodak ktorego imie zna juz kazdy uzytkownik na swiecie posiadajacy cookie. Naprawde imponujacy telefon teraz. Dyskretniejszy, lzejszy HD2 a przede wszystkim tanszy. Z gwarancja 16 miesieczna dostalem za 120 zl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej ten telefon bardzo mi sie podoba oczekuje rady czy napewno to jest dobry wybór:)
      czy mam go kupić?? prosze o rady.. chcę kupić używany. wtedy kosztuje 280-290 zł czy mam napewno tracić tyle pieniędzy ? no gwarancja jest na 3 miesiące. a jak nawali tydzień potem to co? prosze odpisywać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [b]NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!! [/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam lg ja go hfale ale ma malo funkcji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem z siecią ,caly czas jej nie mam a gdy jest to przez pare sekund.wie ktos cos na ten temat??:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam problem jak gram to jest na dole klawiatura niewiem jak się jej pozbyć .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [b] [/b] T – Mobile [b] [/b] oferuje mi ten telefon za 1 zł jeśli będę go mieć 3 lata i miesięcznie doładowywać za 25 zł. Mi się to opłaca , bo innego sobie nie mogę mieć. Niestety pieniędzmi nie sr*m …za przeproszeniem. Ale boję się o jego stan , że się rozwali 🙁 . Ale mam najważniejsze pytanie – Czy da się zmienić tam motyw ? Bo wiecie w tej czarnej motyw jest brzydki strasznie. Jakiś czerowno – czarny. I chciałabym wiedzieć czy da się zmienić żeby komórka była promienna , kolorowa itp.? Ja takie lubię , jak ma kolorowe obrazki tam itp. No i zależy mi na tym też czy można tam wgrywać z komputera obrazki i dawać , bo w sumie kupuje go po to bo ma duży ekranik i tapety mistrzowskie jakieś wyglądają rewelacyjnie. Dzięki z góry za odpowiedzi . Aaa i jak kupię to się podzielę 'pierwszymi wrażeniami’ . Modlę się teraz żebym go miała , bo nie wiem czy będzie . Jak nie to skazana na gruchota 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [b] [/b] T – Mobile [b] [/b] oferuje mi ten telefon za 1 zł jeśli będę go mieć 3 lata i miesięcznie doładowywać za 25 zł. Mi się to opłaca , bo innego sobie nie mogę mieć. Niestety pieniędzmi nie sr*m …za przeproszeniem. Ale boję się o jego stan , że się rozwali 🙁 . Ale mam najważniejsze pytanie – Czy da się zmienić tam motyw ? Bo wiecie w tej czarnej motyw jest brzydki strasznie. Jakiś czerowno – czarny. I chciałabym wiedzieć czy da się zmienić żeby komórka była promienna , kolorowa itp.? Ja takie lubię , jak ma kolorowe obrazki tam itp. No i zależy mi na tym też czy można tam wgrywać z komputera obrazki i dawać , bo w sumie kupuje go po to bo ma duży ekranik i tapety mistrzowskie jakieś wyglądają rewelacyjnie. Dzięki z góry za odpowiedzi . Aaa i jak kupię to się podzielę 'pierwszymi wrażeniami’ . Modlę się teraz żebym go miała , bo nie wiem czy będzie . Jak nie to skazana na gruchota 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tak ekran przyciemnic a pozatym ten fon jesyt za***isty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niepolecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon ok. 3/4 lata, i nadal dobrze działa ; )) Tylko chciałabym w ,,Studio Wideo„ zmienić muzykę na muzykę ściągniętą na telefon, czy tak się da?

Viewing 151 reply threads
Reply To: Test LG KP500 Cookie
Your information: