Start Forum Sprzęt LG Test LG KF600

Viewing 44 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      LG KF600 to tegoroczny zdobywca nagrody 2008 iF product design award firmy za unikalny design i interfejs użytkownika – dwa wyświetlacze, z których mniejszy – InteractPad – pełni funkcję panela dotykowego i służy do obsługi telefonu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG KF600

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      telefon jak dla mnie przekombinowany. nie podobają mi się te "palcowane" ekrany. ale to moje zdanie.

      mam nadzieję, że równie szybko pojawi się test samsunga i550 – zastanawiam się nad kupnem tego smartfona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dla mnie telefon jest genialny, w koncu doczekalismy sie czegos naprawde innego i oryginalnego. Z testu wynika tez ze na kilka fajnych funkcji, napewno bede chciala obejzec go na zywo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ta komrka jest zarombista, napewno ja kupie, wyglada nowoczesnie i znam opinie na jej temat ze dziala bez zarzutu.

      Ten ekran dotykowy chwalą wszyscy, szczegolnie ze mozna go pod swoj wlasny nacisk wyregulowac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dobry sprzecik, nie rozumiem czeumu sie czepiacie, tylko dlatego ze jest LG? No i co z tego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      najlepszy telefon dla kazdego. Brawo LG i dla mozliwosci przeczytania testu na jego temat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Geniealny telefon. Supe wygląd no i dotykowy ekranik nawigacji po prostu the best.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo ciekawy telefon. Ma wszystko czego potrzeba do uzytkowania telefonu a poza tym ten patent z 2 wyświetlaczami jest bardzo wygodny w obsłudze no i swietnie wygląda.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Super telefon no i ktoś kto wymyslił ten dotykowy wyswitlacz miał poprostu świetny pomysł cos wspaniałego no i telefon wygląda pieknie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Boski jest, bardzo wygodny np w zatłoczonym tramwaju ten dotykowy wyświetlacz. Można sobie w nim niemal dosłownie wszystko ustawić tak jak się chce. Glośnośc budzika jest the best- żaden inny tak mnie nie wyrywał z lożka 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tak?!?! to konia z rzędem temu kto dokona tak prostej rzeczy i zmieni sygnał dzwonka sms w tym telefonie,taka opcja po prostu nie istnieje,i co teraz?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wystarczy wejsc w PROFILE-EDYTUJ-DżWIęK WIADOMOSCI.

      Poprosze konia 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      pewnie z ta zmiana sygnalu wiadomosci chodzi o to zeby moc korzystac z innych dziwekow wiadomosci a nie tylko tych ktore sa narzucone od producenta..!! a to jest niestety niewykonalne.. wiec konia nie ma :P:P:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      "nieskąplikowana fabuła" – piszemy NIESKOMPLIKOWANA. Może wciśniecie klaiwsz F7 w Wordzie po napisaniu tekstu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawe jaka jest bateria. Pewnie po 24 godzinach od ładowania padnie 😀 Zresztą to normalne w LG-kach. Buhahahahahahahahaha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam ten telefon i muszę przyznać, że jest genialny.! Nie wiem skąd wziąłeś ten telefon, ale jeśli ma ktoś go kupić to nie polecam w punkcie sprzedaży era. Fabrycznie znajduje się tam 20MB pamięci. Trudno znaleźć do niego rysik. Pozdrawiam 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bateria trzyma 4-5 dni przy codziennym używaniu.

      Mam jednak problem z wyłączaniem się telefonu podczas ładowania. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu prosze o kontakt na maciejgad@o2.pl.

      Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja mam podobny problem jak osoba powyżej, telefon wyłącza sie podczas ładowania i podłączania do komputera, ponad to po gdy podłączam komórkę do komputera

      mój komputer jej nie widzi. Nie wiem co mam zrobić. Zainstalowałam te programy które do niego były ale one tez nic nie dały, wyskakuje komunikat ze podłączenie niemożliwe.

      Jeśli ktoś wie jak podłączyć go do komputera żeby przesłać pliki i chciał by mi wytłumaczyć to proszę napisać tutaj albo na natallumba@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czy odtwarza mp4 ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Posiadam telefon lg kf600 , prosilbym o odpowiedz na pytanie, z gory dziekuje:- jak zgram zdjecia z telefonu to na ekranie monitora mam tylko waskie paski, jak zrobic by wygladaly normalnie?- pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam ten tel jeden dzien i jestem zadowolona z kupna go… Polecam kazdemu go kupic…

      Popostu jest super… Nie do opisania sami musicie go zoaczyc i sie nim pobawic.. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      PODNIECACIE SIĘ TYM TELEFONEM CHOĆ POŁOWA Z WAS GO NAWET NIE TRZYMAŁA W RĘKU. ZBIERAJĄ POTEM WASZE WYPOWIEDZI PRODUCENCI I PRODUKUJĄ CZASEM KICZ ZA PIENIĄDZE KTÓRYCH CZASEM NIE SĄ WARTE. NIE CHCĘ NIKOGO OBRAZIĆ TĄ WYPOWIEDZIĄ ALE CZASEM MOGLIBYŚCIE SKRYTYKOWAĆ TELEFONY NAWET Z TEJ WYŻSZEJ PÓŁKI. WÓWCZAS STWORZYLIBY NAPRAWDĘ COŚ… A TAK WSZYSTKO TZW. NA JEDNĄ ŁAPĘ

      POZDRAWIAM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      będę miał ten tel. w grudniu nie mogę powiedzieć czy jest dobry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam ten telefon już prawie 3 miesiące. nigdy mnie nie zawiódł. biorąc go nie byłam przekonana co do marki <wmawiają mi że nokia zawsze lepsza>, ale szybko wątpliwości zniknęły. telefon baaaardzo ładny. zdjęcia po przerzuceniu na komputer są bardzo dobrej jakości. prosty w obsłudze, wbrew przeczytanej wyżej opinii wg mnie nie jest cichy. zasięgu też nie zdarzało mi się tracić. co do pana który tak obszernie się wypowiedział-że oddawał tyle razy do reklamacji itp-miałam ten sam problem z ericssonem-nie była to wina oprogramowania tylko styku baterii. nie dociskało się i się wyłączał. nie jestem specjalistką ale podejrzewam, że o to chodziło a panowie z serwisu zwyczajnie na to nie wpadli. ogólnie telefon bardzo dobry-polecam każdemu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mialam zamiar kupic sobie ten telefon (w erze) ale po waszych opiniach chyba sie jeszcze zastanowię. ;))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      bardzo się zastanów. przeszedłem na niego z nokii i żałuję. Bateria trzyma bardzo krótko- 3 dni- to absurd i wyłacza się podczas ładowania. Jak czytam to u niego częsta usterka. Przez około 12 godzin nie można używać. Po włączeniu pokazuje się symbol ładowania baterii i wszystko gaśnie. Jak się uprzesz to po kilkunastu próbach udaje się go włączyć, a za chwilę znów gaśnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo tego fona dostane na wigilie a po tych komentarzach nie wiem czy go wziasc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kupilem ten telefon, i na płycie jest koń trojanski i co wy na to?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      potrzebny mi program do wrzucana fotek do LG kf600

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam ten tel od września. rzeczywiście problem z ładowaniem, nie sygnalizuje wcześniej o rozładowaniu tylko przy dwóch kreskach pada. powiedzcie jak mam zgrać książkę telefoniczną. mam dużo nr i nie mieszczą się na simie a chciałbym zgrać na kompa.czy jest to możliwe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telefonik jest zarąbisty. Mam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Kilka minusów znalazłem, do których się przyzwyczajam (przywycziłem); np. krócej trzyma bateria niż w SE T630 – szybszy telefon oraz większy wyświetlacz (2 wyświetlacze :)) to więcej żre prądu. Kalkulator, dziwnie liczy procenty (100-50%=99,5!!!). 🙂 Mając włączony słownik T9 i zmieniając wielkość liter klawiszem ,#’ łatwo można wyłączyć słownik i trzeba troszkę go ponaciskać, aby z powrotem go włączyć. Troszkę mniej bolący szczegół: mając wciśniętą kartę pamięci wyświetla się ikonka informująca o umieszczonej karcie, ale po włączeniu bluetootha ikonka zostaje zastąpiona znaczkiem "sinozębnego".

      Kartę dziwnie się wkłada, ale muszę powiedzieć, że ja nie mam powodów aby ją wyciągać, przecież kabel tel->komp jest dołączoiny w komplecie. Ale zawsze można wymieniać pliki z komputerem za pomocą BT.

      Fajna sprawa jak się dokupi rysik. Można pisać SMSy odręcznie (po literce oczywiście). Fajna sprawa.

      Oprogramowanie nie może się komunikować z telefonem, ale że używam Linuksa, to jest dla mnie mało istotne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam!

      Wiem dlaczego podczas podłączania ładowarki telefon się wyłącza. Zrobiłem mały test. Każdy użytkownik telefonu komórkowego ma non-stop podłączoną ładowarkę do sieci i podłącza ją potem do telefonu aby go "nakarmić". I tu tkwi błąd! Najpierw należy podłączyć do tel., a potem do sieci w tym wypadku telefon nam się nie wyłączy. Prawdopodobnie wyłączają go zabezpieczenia, które chronią tel. przed uszkodzeniem, Tak samo powinno być z kablem USB, najpierw do tel, potem do kompa.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Do Pujana: Telefon dobrze liczy procenty 50%=0,5 CZyli 100-0,5-99,5

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czesc

      posiadam lg kf 600 wszystko dziala poprawnie ale jest jeden problem zdjecia ,robiac je wychodza zamazane w kazdym trybie jaki jest dostepny kazda kombinacja wszystkie sa takie same ;/ czy mozna to jakos zmienic niewszedzie i niezawsze moge zabrac cyfrowke ze soba a ten fon ponoc robic ma dobrej jakosci te foty ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a co do problemów mam ten fon troche i ładuje bez wyłaczania sie do kompapodpinam jest dobrze wszystko dziala swietnie tylko ten aparat o ktorym pisalem wyzej pomozcie prosze 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ten fon jest spoko mam go 7 dni i nie wyłącza mi się ani nie zawiesza polecam 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam ten tel od około 4 miesięcy i jakoś nigdy mnie nie zawiódł. NIE WYŁACZA sie podczas ładowanie i podłączania pod Komp. tylke te dzwonki sms ^^" bateria trzyma mi 2 dni przy ciagłym slychaniu muzyki . I mi to nie przeszkadza:p i wy macie jakies dziwne problemy z nim O.o

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      na super a ja mam takiego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      i nie jest az taki fajny na jaki wyglonda

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wie ktos moze gdzie moge sciagnac instrukcje obsługi do tego tel. ? Mam ten tel i jak narazie jestem zadowolona , tylko problem mam z panelem dotykowym ,cos mi sie tam zalało w srodku wiec obsługuje go w ciemno 😀

      Prosze o inf na temat tej instrukcji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      masakra, ten telefon jest do niczego, bateria strasznie którko trzyma, ma jakieś odpały przy podłączaniu do komputera i ładowarki, wyłącza się, albo po jakimś czasie łądowania też się wyłącza, nie bierzcie tego szajsu…właśnie padł mi wyświetlacz do tego wszystkiego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a czy mozna soft do tego fona zmienic czy trudno o to ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja go mam i polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czesc , mam ten telefon jestem z niego zadowolona tylko ,ze chce zgrac foty na kompa to trudno sie wstawia bo sie wylancza;[

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      zastanawiam sie nad tym tel. czy naprawde warto go kupić i czy w miare sprwnie chodzi ??

Viewing 44 reply threads
Reply To: Test LG KF600
Your information: