Start Forum Sprzęt LG Test LG Bali (LG GM360)

Viewing 88 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Testowany telefon komórkowy LG Bali (LG GM360) z aparatem fotograficznym oraz bezpośrednim dostępem do serwisów społecznościowych można naszym zdaniem określić mianem ‘namiastki prostego smartfona’.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG Bali (LG GM360)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak sie zakłada hasło na sms ? albo zdj. ;D??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam pytanie…
      czy mozna dokupic do tego telefonu sluchawki i zestaw (mikrofon ten co sie wklada do ucha i mowi, wiecie o co mi chodzi), poniewaz teraz w środe czyli 14-15sty dostane wlasnie ten telefon, i chcialbym wiedziec..
      pozdrawiam
      moj kontakt:
      GG: 6626057 prosze o kontakt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy ten telefon ma WI-Fi Bo w salonie babka mówiła mi że jest !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jeżeli bierzesz ten telefon ze salonu to on posiada słuchawki w zestawie. pozdrawiam .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak zakłada si haslo na sms lub inne pliki??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W jednej kwestii nie moge sie zgodzić z autorem tego testu telefon ten (w sieci plus) nie gubi zasięgu a wręcz przeciwnie , skala zasięgu nie spada nawet do trzech kresek , co jest dla mnie miłym zaskoczeniem ponieważ inne telefony u mnie w domu często gubiły zasięg lub miały zasięg bardzo słaby .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Na allegro piszą że ten telefon ma wideo-rozmowy, a ja opcji takiej nie potrafię znaleźć … to są czy nie ma??
      A po drugie jest te cholerne WI-FI??? :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A ja się zgodzę, gubi zasięg i to strasznie. A jak już zgubi tak koniec. godzina albo i 2 bez zasięgu. Telefon naprawdę świetny ale przez ten zasięg przynajmniej raz dziennie ląduje on u mnie na ścianie i wcale nie jest mi go żal :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      czy tak trudno jest wejść na str. LG i sprawdzić czy telefon ma wi-fi?
      Dla rozwiania wątpliwości http://www.lg.com/pl/telefony-komorkowe/telefony/LG-GM360.jsp
      NIE MA WI-FI!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      LG Bali Rządzi 😛 😀 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mieć internet i z niego nie korzystać to trzeba być totalnym idiotą..
      telefon nie ma wi-fi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam pytanie. doradźcie mi czy waqrto kupić ten telefon???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      telefon ten nie ma wi-fi nie ma wideo -rozmow tak dla waszej informacji jak cos kupujesz pierw to przesledz w internecie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja mam ten telefon i wcale on zasięgu nie gubi (ale to tak na marginesie).
      Głównym powodem, dla którego tu piszę jest pytanie, czy można założyć hasło na SMS-y i jak to zrobić.? 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jutro kupuję LG Bali i zastanawiam się czy ma on wejście na breloczek… oglądałam filmiki video o tym telefonie oraz przeszukałam na zdjęciach i wydaje mi, że nie ma.. 🙁

      Jeżeli wiecie to dajcie nać!!!
      😳

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      MAM GO JUŻ 3 MIESIĄCE I NIE WIEM CZY MA FUNKCJE ANDROID 🙄

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W poniedziałek dostanę ten telefon . Tzn przyślą mi 😛 Nie mam o nic nic pojęcia Możecie mi podać link do niego ? jakie ma wady ? ma painta ? w zestawie są słuchawki czy jak to tak z nim jest ? ? ? :> Proszę o pilną odpowiedź . Z góry Dziękuje 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      gdzie ukryty jest rysik w tym tel?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      glupi telefon nie polecam go 😡

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wedlog mnie ten telefonik jest super chociaż miałem go w reku tylko pare minut :). uważam ze za ta cene to sie oplaca go kupic, jednak jak kazdy mam pare zastrzeżeń poniewaz nie ma niestety wi-fi,nie ma rysika w zestawie co chyba nie jest wielkim problemem.no ale jest takze duzo fajnych funkcji min.paint.chyba zdecyduje sie na ten tel.pozdrawiam 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      czy często się zawiesza??????????i czy ma na hasło esemesy??? 😀 😀 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      buska 93 nie udzielaj sie bo go nie masz napewno jest lepszy od iphona 2g

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja mam ten telefon i ciesze sie bo ma wiele cieawych funkcji 😛 😛 🙂 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy jest opcja blokady smsów i innych rzeczy w tym telefonie? Proszę o odpowiedź:) telefon wcale nie gubi zasięgu. Mam go od początku września i sprawuje się według mnie świetnie. Polecam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam tę komórke i dopiero dostane ją na święta 😡

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ktosXD
      chyba nie da sie zalorzyc hasla na sms ale niewiem dokladnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Na święta mam wybrać telefon i nie wiem jaki..:( mam dylemat pomiędzy LG bali a Nokią x2 chciałam Samsunga Delphi ale już nie ma.. Pomóżcie proszę !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam kilka pytań. Czy ten telefon ma głośny i wysokiej jakości głośnik ?Czy robi dobre zdjęcia i czy nie ma odrażających wad na przykład czy wchodzą na telefon wszystkie piosenki ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy ten telefon ma wejście na breloczek jak tak to gdzie bo mam Lg Bali gm 360 i nie mogę znaleźć wejścia na breloczek lub smycz…POMOCY!!! 😡

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Moim zdaniem ten telefon przebija wszystko !
      Mam go od października 2010 i jest rewelacyjny !!
      + dobra obsługa , szybko działa, nie zacina się WOGÓLE ! (miałam SGH F480 zacinał się czasem ) , łatwe podłączenie do WiFi, szbko działa internet, moim zdaniem b. fajna obsługa wiadomości, mieści jakieś 400-500 wiad ( tylko odebranych! a wysłanych chyba drugie tyle) , w skrzynce odbiorczej podoba mi się to że jest opcja : pokarz według wątków ; co oznacza że pokazuje przykładowo : wysłana wiadomość od Ciebie , a potem odpowiedź przyjmijmy Zenka, potem twoją i Zenka. Ma się wtedy szybki wgląd do tego co napisałeś i możesz szybko zobaczyć przebieg całej rozmowy . + geniaalnie odtwarza muzykę, ma 20 stopni głośności, głośniejszy od samsunga, z muzyczą nokią nie może się równać , no ale to chyba nie jest aż tak ważne. W odtwarzaczu ma coś takiego jak podział AUTOMATYCZNY wg : wykonawcy, PlayList, Ulubione, Albumy, Wszystkie piosenki i Najczęsciej odtwarzane , co jest geniaalne i b. praktyczne . GRY: chodzą głównie wszystkie, tylko nie te które mają format : .download – z tego co wybadałam. Najlepiej wchodzą .jar . Mam aktualnie ok. 100 gier na telefonie ściągnęłam z internetu ( głównie z chomika ) , wszystko ok pod tym względem. Podłączenie USB , w porządku – żadna rewelacja ale ok, nie „widać” pamięci telefonu. Jeśli chodzi o wysyłanie prze Bluetoth to jest szybszy od mojego Samsunga Sgh F480 więc chyba ta kwestia jest ok (nie jestem znawcą)
      + aparat jak na tą rozdzielczość robi b. szybko zdjęcia !!
      + przedni aparat .

      – mała pamięć telefonu .
      – do niego niby pasują wszystkie słuchawki 3,5mm ale dziś kupiłam do Nokii ( bo w Saturnie nie było ŻADNYCH do Lg ) i źle odtwarzają muzykę, zniekształcają muzykę i telefon dziwnie miga. Lg lubi niestandardowość i niestety w tej kwestii przynajmniej ja mam problem .
      – brak lampy błyskowej
      – brak zooma

      Wszystkim polecam gorąco ten telefon 😉 jestem b. zadowolna z tego zakupu .

      WeNo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czesc mam pytanko czy w tym telefonie (lg gm360 bali) jest jakies oprogramowanie do wchodzenia na neta jak sie ma wykupiony pakiet internetowy teraz posiadam telefonik nokia 5310 xm i mam tam oprogramowanie ”opera mini” czy bede mial tam cos w tym stylu bardzo prosze o odpowiedz.POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      eji nie moge wejśc winternet bo pisze, że bląd polączenia, pomóżcie mi .! bo na gg też, nie mogę wejsc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam pytanko czy ten telefon łatwo się odblokowuje? np. będąc w kieszeni może sam sie odblokować i coś powłączać?
      a i jeszcze jedno czy ten telefon posiada słuchawki lub chociaż wejście na słuchawki?
      bardzo proszę o szybą pomoc !!
      z góry dziękuję 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a czy ten telefon może odtwarzać filmy ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ciuchcia ^_^ ; nie można mieć hasła na sms’y ani inne pliki. Mi to nie jest na rękę. Telefon spadł mi wielokroć, lecz nie ma żadnej rysy. Mam tylko problem: dlaczego w telefonie nie ma polskich znaków? Piszę sms ze znakami, potem wchodzę w wysłane i nie ma tych znaków. Inni radzili, żeby wyłączyć T9. Zrobiłam tak, a znaków wciąż nie ma.
      jjjjjjjjjjjjjn; tu nie ma rysika.
      poker; kłamstwo. nie ma wideo- rozmów.
      PAWEŁ; jeśli chcesz… gdybym mogła, kupiłabym sobie Avillę.
      Kiti: nie zawiesza się.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hej 3 dni temu kupiłem ten telefon i jak załadowałem baterie to korzystałem z radia jak sie na suchałem radia to zostawiłem do na noc i bawiłem sie nim a bateria mi rozładowała sie sama nie wiem dlaczego tak sybko i musze dzisaj ładowc jom od nowa powinło sie ładowac 3 rarzy po 12 godzin zobaczymy jak nadal bendzie sie sprawdzał ten telefon. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wi FI nie ma…wideo rozmowy też nie ma….. dźwięku przy robieniu zdjęćnie można wyłączyć…

      tel jest dobry moim zdaniem, ale po jakimś czasie jest coś /jakaś wada która powoduję że wzielibyśmy inny tel…

      😛

      Aparat 5.0
      kamera,bluetooth,konwerter jednostek, livesquare,usb PRsote że ma,,, słuchawki ,kabel usb z ładowarką,,…opcja włączenia QWERTY klawiatury,, opcja rysowania liter i pisania w ten sposób tekstu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      JA mam telefon Lg 360 Bali od 2 tygodni i bardzo go polecam:)
      Moim zdaniem jest to dobry telefon dla dzieci:)
      A tym bardziej uzdolnionych plastycznie poniewaz ma painta.
      Mam jedno pytanie czy ma on wejscie na bryloczek??:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heej. Zastanawiam się nad kupnem tego fonka . ( LG Bali ) 😀 Słyszałam, że dźwięku nie można wyłączyć przy robieniu zdjęć ?! Dużo się już o nim naczytałam. O telefonie x D Zdaje się być faajny . Jaką ma największą wadę LG Bali ? Doradźcie mi 🙄 Jakie znacie modele tel. dotykowych ? Szukam coś z tańszych rzeczy właśnie cenowo odpowiada mi ten fonik . Pozdrawiam i z góry dziękuję ; *

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak w tym telefonie zablokowac polaczenia przychodzace od nieznajomych? mam duzo takich numerow i strasznie mnie to denerwuje pomozcie mi 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      złom :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      powiedzcie ile kosztuje ten telefon? 🙄 I czy ma rysik???????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      CZY TEN TELEFON MA MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA HASŁA NP NA SMSY I GALERIĘ ? Proszę o udzielenie odpowiedzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      kupiłam telefon lg bali w grudniu działą bez zarzutów ale najgorsze jest to, że nie ma wejścia na bryloczek.! 😡

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bardzo fajny telefon polecam go 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hej wiecie moze jak skonfiurować email w Lg Bali od 2 dni proboje i nie moge … POmocyy !! ;))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      gdzie jest ten rysik ?!?! [b] [/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dla mnie to fajny telefon i jakby co kosztuje 358zl.chyba nie ma rysika bo mam go dopiero od 2 dni i zal mi wszystkich ktuzy maja do niego jakies ale!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      planuje zakup tego telefonu jekie sa jego + i – ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak zalozyc blokade na sms-y w tym tel?? bo bardzo tego potzrbuje?? 🙂 prosze o pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam ten telefon 🙂 ale jak robię zdjęcie to nie mogę przybliżyć ,dlaczego jak to ustawić przybliżenie ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam ten telefonik od pół roku i jestem z niego bardzo zadowolony 😀 😀 😀 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Maksymalna karta pamięci to pojemność 2GIGA bo 4 już nie działczy… najlepsza przeglądarka to bolt 2.5… Hasła zakładać można jak sie sciągnie programik specjalny do tego.
      ogólnie polecam bardziej lg bali niż nokie c6 która strasznie sie wiesza i ma cichy głośnik.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Aby były polskie znaki trzeba wejsc w wiadomości,na koncu ustawienia,sms,kodowanie znaków,i zmienić na automatyczny ;D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dzień dobry mam problem z telefonem Bali LG GM360 chce np posłuchać muzyki to się wyłancza albo wibracja jest chce skasować wiadomości odebrane to sie robi siwy ekran co może być przyczyną może mi pomożecie z góry dziękuje z poważaniem Justyna g]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hej Rafał zmieniłam na automatyczny ale i tak się robi siwy ekran pytałam sie w komisach co jest grane gosciu powiedział ze trzeba siciagnac oprogramowanie ale dzieki za informacje z gory dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon ma WI-FI :> Tylko trzeba go kupić w niemczech lub z produkcji na zachód jest on bogaciej wyposażony 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Siema 😀 . Mam ten telefon (LG Bali) od jakiegoś roku i tylko raz mi sie zacioł na początku jego użytkowania. Bardzo sie brudzi (zostają odciski palców na ekranie) co bardzo mnie denerwuje :(. Ale głównie telefon jest super POLECAM !!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nienawidze tego telefonu mam go od niecalego roku i sam mi się wyłancza i nie che włączyć ten telefon jest do kitu 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak sie zrobi dziure wiartarką to będziecie mili wejście na bryroczek hahahaha spoko telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam ten telefon od ok 6 miesięcy. Głównie użytkowany do smsów i rozmów. Działa bez zarzutu. Ostatnio miałam zwykłą nokie z nawigacją, gdzie pomimo normalnych klawiszy nie dało się wygodnie pisać smsów. Z tego jestem bardzo zadowolona, bateria trzyma dość długo, ładuję go ok. 1 raz w tygodniu – chyba, że jest bardziej intensywnie użytkowany. Interfejs jest intuicyjny i wygodny w użytkowaniu. Minusem jest brak możliwości wyłączenia dźwięku migawki przy robieniu zdjęcia i palcowanie, które chyba wchodzi w grę przy każdym dotykowym telefonie. Czułość ekranu jest zadowalająca, chyba, że jesteś szybki jak pędzi wiatr 🙂 to wtedy polecam jakiegoś smartfona z szybkim procesorem typu nokia 500. Dla kogoś kto użytkuje normalnie telefonu jak najbardziej dobry wybór.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [b] [/b] [i] [/i] Moim zdaniem telefon bardzo fajny, sama posiadam jakies pół roku 😉 Ma wejście na słuchawki, na baterie, na USB 😉 wszystko ok. Upuściłam go wieeeeele razy i nic sie nie stało, obudowa jest wytrzymała nic z nią sie nie stało, ekran także, bateria dość długo trzyma, nie ma wejścia na bryloczek… 🙂 Faktycznie gdy ktoś latya po telefonie „jak struś pędziwiatr” jak np ja, to tel. taki sobie, poniewaz szybki nie jest, ale ogólnie ok. 😉 smsm pisze sie świetnie, odblokowuje sie niby łatwo, ale można zmienić na inny sposób że musisz kilka sekund trzy,mać taki znaczek i wtedy jest trudniej odblokować. 😉 Naprawde świetny telefon, wytrzymały, łatwe wejście na neta, ale nie ma Wi Fi. No trudno, przeżyje. Po za tym Nie można załoyć kodów na sms’y itp. 😉
      Mi sie telefon podoba i jestem zadowolona. ; D Nie wyminiłabym go na nic innego. No i dość łatwy w użyciu, ma kilka rozbudowanych opcji, radio itd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Fajny telefonik, bardzo go polecam. Mam go 5 miesięcy spadł mi kilka razy i nic sie z nim nie stało ; )) Denerwuje mnie to że nie ma możliwości założenia hasła na sms-y i inne pliki, czytałam że bateria długo trzyma u mnie niestety nie, ładuje telefon średnio co dwa dni a tak pozatym to nie mam zastrzeżeń . Pozdrawiam ; ]]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ten telefon jest bardzo dobry dla nauczycieli sam nim jestem i jestem z niego zadowolony ale mam pytanko czy on ma blokadę wejścia do meni proszę o odpowiedzi na moje gg 38515079 każdemu polecam ten telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jest niezly mam go dopiero 3 dni ale fajny tylko niema wifi i niewiem jak go zalozyc pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon jest zaje**sty mam go już rok.Tylko małe pytanko co zrobić gdy aparat się nie włącza

    • natalia80121
      Member
      Liczba postów: 3

      Czy ten telefon ma blokadę na sms-y?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Witam.
      Mam ten telefon od grudnia i jest to zajebisty telefon. MA tylko 1 minus , nie ma wifi a poza tym telefon super przy przedluzeniu umowy dalem tylko 1zl:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      koleżanka go ma i jej sie wesza, wada jest bateria, trzyma 3 dni, pozatym jest ok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam ten telefon już 4miesiące i jestem z niego bardzo zadowolony ma wszystko czego mi potrzeba.
      Polecam każdemu ten telefon.;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ZŁOMMMMM……MAM TAKI IDENTYCZNY I DO D………

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ludzie zacznijcie korzystać z internetu i nie piszcie więcej ze polecacie ten telefon bo ma wszystko ten tekst mnie rozbawił do łez ten telefon nie ma nic oprócz funkcji dzwonienia i plastikowej obudowy polecam tylko osoba które potrzebują dzwonić i lubi ładować co 2 dni battery.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      telefon jest spoko mam go 1 rok i jakoś 6 m-cy , szkoda ze nie ma chociaż systemu android 2.1 lub 2.1 , a nawet 1.6 !!! . Tel nie ma takze wifi , gdzy kupimy go na zachodzie telefon jest wyposażony w wifi 😀 ,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam telefon lg gm360 jestem nim zachwycony bo tyko go podłanczam pod usb ma darmowy internet w telefonie jest tez darmowy polecam!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tyle osob z niego zadowolonych widac ze duzo do szczescia nie jest wam potrzebne:)…batria do dupy chyba ze akurat ja mam taka…ogolnie jesli ktos dzowni i sms-uje to moze byc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam pytanie ,jak włączyć internet w telefonie lg bali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      i dalej mam ten sam problem z tym telefonem lg GM360 nadal jest siwy ekran co można zrobi wchodziłam w ustawienia i nic nie da się zrobić nie wie kto jak ściągnąć do niego program

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [b]Telefon najgorszy jaki jest, gdy chcesz szybko zadzwonić będziesz miał problem :), bateria to kompletny niewypał co chwile pokazuje ze jest wyczerpana a po chwili ze pełna. To wadliwa seria LG nawet już jej nie robią – poszły tanio do sieci tel i każdemu wcisnęli by się pozbyć za 1 zł [/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hej mam lg gm 360 bali ponad rok i powiem że na początku był super ale jak się po pewnym czasie zaczął sypać to szok. na początku bateria trzyma mi nie cały dzień, potem musiałam wymienić cały panel dobrze że był na gwarancji, a teraz kiedy chce wysłać sms-a to po pierwsze nie chce wysłać a po drugie sam się wyłącza i z powrotem włącza. pół tora miesiąca temu był w naprawie i dalej muszę go zanieść 🙁 jak bym miała możliwość chętnie zamieniła bym go na inny model. a po przeczytaniu tego sami stwierdzicie czy warto go zakupić. pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam telefon od ponad roku, bateria trzyma mi standardowo 4-5 dni choć dużo dzwonie i piszę, nie wiesza mi się póki co, jedyny problem jaki mam to brak możliwości korzystania z fb…. ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam ten telefon. Pierwszy rok – bez zarzutu.. jednak po półtora roku zaczął sam się wyłączać, bateria zaczęła wariować.. polecam go tylko na krótki czas użytkowania. Teraz mam LG P700 Optimus i to chyba będzie mój ostatni telefon tej firmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam ten telefon od 2 lat i nie polecam!! Wiesza sie bez przerwy, traci zasięg, sam się wyłącza, bateria trzyma ledwo 2 dni… GÓWNO a nie telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Gó*no nie telefon! Bateria wariuje, ekran się ciągle zacina, nie odczytuje USB! Nie polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      telefon bd

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A czy ma program java ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Siemka.Mam go 3 lata i do tej pory sadzi jak kuna.Zaciął się może 3 razy w czasie mojego użytkowania.Polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jest świętny mam go już z 3 tygodnie super bo sms_y i łatwo się piszę i jest najlepszy op LG P700 mialem alę szrama mi pokazywała się i tamten był nie dobry ten jest fajny z tego w zględu że jest łatwy w opsłudzę DZIEKUJĘ ZA UWAGE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a ten telefon jest w ogóle jeszcze w sprzedaży, bo byłem ostatnio w media expert ale nie było, szukam jakiegoś prostego telefonu dla babci ale chyba kupię nokie 105 bo jest jeszcze prostsza…

Viewing 88 reply threads
Reply To: Test LG Bali (LG GM360)
Your information: