Start Forum Sprzęt Motorola Test Lenovo P2 – Smartfon, który może coś więcej

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wytrzymały smartfon z potężną baterią, który będzie towarzyszył od rana do zmierzchu, to nadal urządzenie, o którym marzy szczególnie fan dalekich wypraw. Zobaczcie Lenovo P2 stworzony dla najbardziej aktywnych osób, który dodatkowo został wyposażony w przycisk One Key Power Saver umieszczony na obudowie, aby błyskawicznie włączyć tryb oszczędzania energii.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Lenovo P2 – Smartfon, który może coś więcej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      W artykule użyto nieznanego mi słowa „esceta”. Myślę, że chodziło o estetę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      Spoko smartfon 🙂

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Strasznie drogi, jakto Lenovo. Ja bym tego nie kupil. Nie wspominajac juz o ich ektremalnie krotkim czasie wsparcia – 12 miesiecy z tego co wiem (i doswiadczylem).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      Mam pytanka o do tego fona:

      – jak działa dual sim, czy na obu slotach tak samo jest LTE, czy jak na jednym slocie działa transmisja danych (LTE) to na obu slotach można również prowadzić połączenia głosowe

      – czy telefon obsługuje ANT+

      – czy telefon dobrze obsługuje endomondo (chodzi o problem z aplikacjami w tle jaki ma np HUAWEI)

      dzięki za info

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      szkło w tym telefonie jest to gorilla glas 3 wiec nie wprowadzajcie ludzi w błąd

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      Mam go jest świetny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      Dla samej bakterii warto

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139988

      Mam go jest świetny. Baterię ładuję co 4 dni, zdjęcia fajne

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test Lenovo P2 – Smartfon, który może coś więcej
Your information: