Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Test kamerki U-Drive WiFi MT4060 – Twój świadek na drodze

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Kamera samochodowa to gadżet, który widzimy na szybie przedniej niejednego samochodu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Media-Tech zaprezentował kamerę typu „dashcam”. U-Drive WiFi MT4060, charakteryzuje się kompaktowym kształtem, ale przede wszystkim sensorem optycznym marki Sony, dzięki któremu nasze nagranie, ma być czytelne nawet w najgorszych warunkach oświetleniowych. Dzisiaj przyszła pora na jego przedpremierowy test.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test kamerki U-Drive WiFi MT4060 – Twój świadek na drodze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Poproszę o więcej testów tego typu. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ja też. Nawet ciekawy sprzęt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie powiem, ale spodobała mi się ta kamerka. Tylko pytanie ile kosztuje i kiedy będzie można ją kupić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Bez sensu z taką reklamą produktu jak nigdzie nie ma podanej ceny. I jak to porównać z konkurencją? Równie dobrze ta kamera może być świetna lub dnem.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Testy obnażają nierozpoznawalność znaków rejestracyjnych i napisów na tablicach. To fatalnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Może to dziwne, ale mi się ta kamerka podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Jest już w sprzedaży? Ile kosztuje, bo wygląda interesująco

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam, kupiłem założyłem potwierdzam. Jestem zadowolony… za 329 zł obraz żyleta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      UWAGA! czy ktoś wie jak ustawić tą kamerę aby zapisywała nagranie po nagraniu bez przerw po 20-25sekund? Bo robiąc takie przerwy to taka kamerka jest jedynie BEZUŻYTECZNĄ zabawką

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Podobno mocno się grzeje. Czy ktoś kto używa mógł by się wypowiedzieć? I jak z tymi przerwami między filmikami, występują czy nagranie jest ciągłe? Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam, używam kamerę od tygodnia, głownie w mieście, czy wie ktoś jak ustawić ta kamerę żeby nagrywała ciągiem, bez przerw 8-40 sekundowych, głównie na światłach albo w korku, kamera przestaje nagrywać gdy pojazd dłuższy czas stoi, możne akurat pominąć bardzo ważne zdarzenie…

Viewing 11 reply threads
Reply To: Test kamerki U-Drive WiFi MT4060 – Twój świadek na drodze
Your information: