Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Huawei P10 – jakość foto niedostępna dla konkurencji

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      „Chcemy zainspirować użytkowników, aby maksymalnie wykorzystywali możliwości mobilnej fotografii i tworzyli artystyczne zdjęcia wszystkiego, co ich otacza i zachwyca” – powiedział Richard Yu, CEO Huawei Consumer Business Group, podczas prezentacji smartfona P10 na tegorocznej edycji MWC w Barcelonie. Design Huawei P10 jest na wysokim poziomie. Jednak producent, w przeciwieństwie do konkurencji, w tym roku postawił na ewolucję, a nie rewolucję. Czy firmie wyszło to na dobre?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Huawei P10 – jakość foto niedostępna dla konkurencji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Najlepszy smartfon do zdjęć jaki miałam do tej pory. Właśnie sprzedałam cyfrówkę i używam tylko tego smartfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Taaa i ta badziewna folia na lcd, ktorej nie można zerwać bo takie zalecenie producenta…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Bajki mówisz. Wymieniłem folię na szkło i nic się nie stało. A smarfon działa jeszcze lepiej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Najlepszy smartfon jaki do tej pory używałam. A już trochę tego było, nawet iPhone przez pewien czas. Praktycznie bez wad.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      1. Słaba bateria. 2. Jeden slot SIM zamiennie z SD to nieporozumienie. 3. Ograniczenia komunikacji na drugiej karcie SIM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Który to kolejny naj… Jest świetny ale do następnej generacji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Najlepszy telefon jaki miałam do tej pory i właściwie nie mam więcej wymagań

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Odcisk palca szwankuje, gdy trochę jest palec starty. Zdjęcia za to miód – malina. Sj5g

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Słaby niedopracowany jak wszystko od Huawei, ja radzę się dwa razy zastanowić zanim się to kupi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      A ktoś ma porównanie jak się ma aparat tego P10 do [url=https://www.ceneo.pl/50851290]galaxy s8[/url] ? P10 dużo bardziej kusi ceną, S8 prestiżem, a o aparacie P10 opinie są bardzo podzielone, chyba z naciskiem na pozytywne. Ktoś coś?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      ja mam huawei p8 jak bralem abonament w playu, bardzo dobry telefon, teraz przymierzam sie do zmiany i z pewnoscia poczekam az dostane dobra oferte na p10 bo wyglada super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Jest, po prostu najlepszy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      To już inna liga. Marzenie mojej żony, która fotografuje wszystko co nie ucieknie jej z obiektywu starego samsunga

Viewing 13 reply threads
Reply To: Test Huawei P10 – jakość foto niedostępna dla konkurencji
Your information: