Jesteś tutaj:---Test Huawei E587: kieszonkowy router Wi-Fi
Test Huawei E587: kieszonkowy router Wi-Fi2012-03-31T08:17:00+02:00

Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Test Huawei E587: kieszonkowy router Wi-Fi

Viewing 32 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wyobraźcie sobie, że zabierając na miasto netbooka, tablet czy telefon z Wi-fi i nie musicie szukać hotspota, macie go w kieszeni. Dzięki uprzejmości firmy Huawei Redakcja otrzymała do testów kieszonkowy modem z funkcją routera Wi-Fi – Huawei E587.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Huawei E587: kieszonkowy router Wi-Fi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Dzięki, Kan. Znowu bardzo ciekawy materiał-test. Piszę się na następne, podobne materiały informacyjno-testowe.

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Takie urzadzenie to idealna sprawa z internetem aero2 uzywam (modelu r201 i e585) laduje w nocy a rano wkladam do kieszeni i po problemie nie trzeba martwic sie o pakiety danych i rachunki 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Lepsze to od wgranej aplikacji typu Hot Spot w smartfonie, bo w tych aplikacjach jest jedynie zabezpieczenie WEP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      [quote] W pudełku, w który dostarczono urządzenie, nie kryjąc zaskoczenia oprócz routera nie znaleźliśmy nic więcej. [/quote] – Na szczęście zestaw sprzedażowy zawiera również ładowarkę, kabel USB i instrukcję Quick Start Manual. Szkoda, że Autor nie testował modemu z innymi dostawcami mobilnego netu a w szczególności Aero2 ;(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      czy mozna podlaczyc zewnetrzna antente?

      MP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      a jaki jest zasieg tego urzadzenia w domu? przejdzie sygnal przez 2 pokoje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      [quote]Nie [/quote] [quote] [/quote]
      A na str producenta jest info ze jest suppory dla ant zew.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Swietny sprzęt, ciekawe jaką cene ustalą w sprzedaży wolnej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Lepiej użyć telefonu Galaxy Mini S5570, działa z areo2 i można go ustawić jako router wifi 🙂 No i mamy smartfona 🙂 Ceny na allegro około 250 zł. Naprawdę polecam takie rozwiązanie. Po wymianie kart sim mamy albo telefon albo router.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Czy za pomocą tego urządzenia można udostępniać internet (po WiFi) dla tableta wifi z z systemem operacyjnym Android 3.2. Próbowałem udostępniać internet za pomocą telefonów samsung galaxy i5700 (Wireless tether for root users) i nokia e52 (JokuiSpot) ale tablet nie widzi sieci. Z tego co wyczytałem i zrozumiałem problem leży w tym, że tablet z androidem nie widzi sieci Ad-Hoc, która została utworzona w telefonie. Czy przedstawione urządzenie rozwiąże ten problem?
      Z góry dziękuje za pomoc, gdyż moja wiedza jest ograniczona w tym zakresie.
      pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      fajny router ale nie zrozumiałem czy router obsługuje antenę zewnętrzną czy nie. Jest to dla mnie warunek konieczny mam bardzo mały poziom sygnału.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Hello,
      pls send price to me.

      comstarkj@gmail.com

      waitting for your kindly reply.

      http://www.comstarhk.com

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      bzdury piszesz gościu telefon pracujacy jako router odbiera normalnie rozmowy

    • jacek11276
      Member
      Liczba postów: 1

      czy monituje jakos ze bateria jest pelna czy nie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      1. po krótkim używaniu (rzędu 2 tygodnie) bateria zaczyna działać coraz słabiej… w moim przypadku wystarcza na max 20-30 min pracy, potem trzeba podłączać do prądu
      2. antena wbudowana jest słaba – gubi sygnał. często łapie tylko niższe prędkości. jeśli chcesz robić cokolwiek wymagającego większego transferu przez dłuższy czas – zapomnij.
      3. po około godzinie (czasem szybciej) następuje restart połączenia – dot. zwłaszcza oglądania na stałym przesyle – youtube itp…

      podsumowując – dobre urządzenie do sprawdzania (czasem) maila jeśli masz pod ręką komórkę z wi-fi hotspot, która może cię uratować, jeśli modem się nie loguje do sieci. miałem kilka razy sytuację, w której żeby wysłać pilnego maila musiałem rozłączyć modem i przelogować się na komórkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      mam problem bo modem ładuje sie do pewnego momentu gdzieś tak 2/3 bateri i dalej nie idzie o co chodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      modem wi-fi ok ale sa bardzo duze skoki prędkośći , ja mam nieraz 30 mb/s a nieraz tylko 3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      [quote]Lepiej użyć telefonu Galaxy Mini S5570, działa z areo2 i można go ustawić jako router wifi 🙂 No i mamy smartfona 🙂 Ceny na allegro około 250 zł. Naprawdę polecam takie rozwiązanie. Po wymianie kart sim mamy albo telefon albo router. [/quote]

      JEST TO ALTERNATYWA JAKO ROUTER ALE CZY BRAŁEŚ POD UWAGĘ ILE CZASU BĘDZIE CI TAK PRACOWAŁ GALAXY 🙂 3 MIESIĄCE I CO DALEJ. MUSISZ WIEDZIEĆ ZE TELEFONY POSIADAJĄ SŁABSZE NADAJNIKI A CO IDZIE ICH ŻYWOTNOŚĆ JEST O WIELE KRÓTSZA. CO POTEM. NA CO CI GALAXY BEZ ZASIĘGU 3G. POZOSTANIE CI TYLKO 2G/GSM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Ciekawa zabawka.
      Sprzęt a raczej soft posiada 1 wadę.
      Ustawiamy czas po jakim podczas bezczynności (braku transferu w sieci) modem rozłącza sie automatycznie. Ma to na celu (prawdopodobnie) zaoszczędzać baterie. Ponowne połączenie wymaga interwencji bezpośrednio w modem. A co wydaje mi sie zaprzecza idei routera. A szkoda bo fajna zabawka.
      Wymyśliłem sposób na ta niedogodność. Ustawiłem w Outlook (klient poczty) aby co 5 minut samoczynnie sprawdzał pocztę i tym samym zapobiegam wyłączeniu sie routera. Sposób sprawdzony i działa. Bez tego próby otworzenia strony podczas połączenia z routerem kończą sie brakiem odebranych danych. brakiem netu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Kan, czy jest w tym urządzeniu możliwość wymuszania sieci? korzystam teraz z huaweia e1752c w sieci orange i mogę tam ustawić, aby łączył się tylko z 3g. Jak jest w przypadku e587?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      nabyłem to urządzenie u operator Orange.
      zauważyłem silne nagrzewanie się w górnej części modemu ale sądzę że jest to efekt pracy urządzenia.
      kokosów w prędkości nie oczekujmy. wartość owych 42mb/s jest nie do osiągnięcia.
      Na razie zauważyłem ciekawą rzecz i jest o tyle miła że praca na baterii u mnie osiągnęła 6-7 godzin przy dwóch urządzeniach podpiętych ale to może być złudne gdyż nie korzystałem z sieci przez cały czas. Ale jest OK.
      Zaciekawiło mnie pokazane gniazdo antenowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      witam. tez posiadam taki modem i mam z nim problem poniewaz wylacza sie calkowicie ze nawet by go wlaczyc musze wyciagnac baterie i ponownie wszystko skladac, dodam ze dzieje sie to gdy modem dziala i laduje sie poprzez usb, da sie cos z tym zrobic?? pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Czy podłączona antena zewnętrzna poprawia również zasięg Wi-Fi ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Do [b]marwla[/b], na pewno nie poprawia. Nie to nic wspólnego z wi-fi.

      Wiecie może jak wyłączyć WPS w tym oto urządzeniu?

      Czy może jeśli się nie ustali kodu PIN dla WPS, to urządzenie wyłączone?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Chciałbym zobaczyć jego porównanie z routerem Alcatela OT-Y580D, który właśnie wchodzi na rynek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Witam
      Mam problem z tym routerem
      Rozłącza się ciągle na początku pracy, wyświetlana jest treść ” Wpisz PIN” lud ” Włóż SIM” i tak z 10 razy aż się połączy potem jest ok.
      Czy możecie mi coś poradzić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      [quote]Witam
      Mam problem z tym routerem
      Rozłącza się ciągle na początku pracy, wyświetlana jest treść ” Wpisz PIN” lud ” Włóż SIM” i tak z 10 razy aż się połączy potem jest ok.
      Czy możecie mi coś poradzić [/quote]

      Na początek zrób całkowity reset modemu(przytrzymaj przycisk reset do wyłączenia się wyświetlacza, przycisk jest pod pokrywka koło baterii) ustaw logowanie się bez użycia PIN-u.

      Myślę że pomoże.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      how many cost this shit

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      jakie jest hasło do tego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Jakie jest hasło??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Hasło to admin.Ludzie skąd wy się urwaliście

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      jakie jest hasło producenta

Viewing 32 reply threads
Reply To: Test Huawei E587: kieszonkowy router Wi-Fi
Your information:




https://linebet-bangladesh.com/en/mobile