Start Forum Sprzęt LG Test Huawei Ascend G510: sprawdza się na co dzień

Viewing 19 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ascend G510 jest wyborem dla osób, które zwracają uwagę na styl, jednocześnie wymagając od telefonu funkcjonalności. Oferuje wysoką wydajność w niskiej cenie – obiecuje Huawei. Sprawdziliśmy, czy udał się Chińczykom kompromis między ceną 749 zł, a jakością w przypadku 4,5-calowego modelu Huawei Ascend G510.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Huawei Ascend G510: sprawdza się na co dzień

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Zapowiada się na hiciora

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mam takiego jakieś 2 miesiące i jest przyzwoity ale:
      *wi-fi to dramat – zasięg słaby i często zrywa połączenie – moje poprzednie LG L3 lepiej sobie pod tym względem radziło a coś tańszego raczej ciężko kupić
      *waga
      Zapłaciłem 599,95 zł w promocji jednodniowej na ibood . Za 750 zł to bym się już długo zastanawiał bo szału nie robi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      mam ale poprzedni model siadł ekran ale na gwaracji zrobili jak chinol to i tani szału niema ale jak ktoś sępi parę zł więcej to będzie miał to badziewie są lepsze innych firm ja już chinola nie wezmę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mam pytanie, ostatnio zmieniłam klawiaturę z jakiejś tam na ustawienie metody wprowadzania Huawei , czy da się powrócić do wcześniejszej, bo na tej nieco gorzej mi się pisze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Ostrzegam przed smartfonami Huawei g510 i y300 w sieci Play – na podstawie smutnych doświadczeń użytkowników można stwierdzić, że są z nią niekompatybilne. Pierwszym objawem jest niemożliwość wykonywania połączeń wychodzących, czyli upraszczając nie zadzwonisz z tego telefonu. Pomaga jedynie restart ale na krótko. Więcej http://forumplay.pl/showthread.php/8671-PLAY-sprzedaje-telefony-niekompatybilne-z-sieci%C4%85-uwa%C5%BCajcie-i-nie-kupujcie-w-PLAY?highlight=huawei oraz http://forumplay.pl/showthread.php/8666-Problem-z-Huawei-G510-brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-wykonywania-po%C5%82acze%C5%84-wychodz%C4%85cych?highlight=g510

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mam ten telefon od tygodnia i nie polecam go 🙁
      Często się wyłancza tak bez powodu, zwiesza mu się system. O wi-fi w jakiejś kafejce lub szkole możemy sobie pomarzyć bo przy nawet małym obciążeniu serwera nasze wi-fi już nie działa. Żeby cokolwiek na niego ściągnąć i zainstalować to trzeba naprawde nie mieć nic do roboty i się mega nudzić bo ściąganiu i instalowaniu jakiejkolwiek aplikacji (o ile coś się da zainstalować) trzeba poświęcić conajmniej pare godzin. Niestety spełniły się moje obawy co do tego telefonu strasznie się grzeje oraz traci zasięg – przeprowadziłąm taki mały test: wziełam telefon siostry (Samsung) i mojego (Huaweia) i ona miała między 4/5 kresek zasięgu a mi zasięg szalał jak nie wiem od 0 do 5 kresek nawet jak się nie ruszałam 🙁
      Plusem jest bardzo dobry aparat oraz jakość dźwięku. Wyświetlacz też jest super chociaż szkoda że ma taką małą pamięć.
      Nie wiem jak dam rade z nim funkcjonować przez rok bo szybciej sobie pewnie nic nie kupie ;_:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Posiadam ten telefon,i nie powiem – jest bardzo dobry,procesor daje radę,ale przymula go mała ilość RAM,pomogło wyłączenie niektórych aplikacji w systemie,z początkowych 60MB mam teraz ponad 140 MB wolnej pamięci,ekran – duży i wyraźny,dzięki IPS kąty widzenia są bardzo duże,bateria spokojnie wystarczy na cały dzień,aparat robi bardzo dobre zdjęcia,urządzenie nie gubi zasięgu,jedynie plecki telefonu mogłyby być zrobione z lepszej jakości plastiku.W tej klasie cenowej ten telefonik jest bardzo dobrym wyborem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      A czy ten telefon ma coś żeby pościągać sobie gry coś typu sklep play tak jak we wszystkich samsungach ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Tak jesten sklep play pozatym to android wszystko z netu na nim śmiga, no obecnie nie kosztuje 750zl tylko 599zl i ma 2 lata gwarancji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Czy w tym telefonie można ustawić zdjęcie jako tapetę?

    • metheor
      Member
      Liczba postów: 420

      Czytając opinie to się można zniechęcić. A zastanawiałem się nad nim chwilę. Chyba sobie daruję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      jak wejsc do neta, ale nie przez WI-FI.? Mam darmowy a przez ten fon nie moge sie dostac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      mam uzywam z orange do maili fi6rmowych jakdojade i sporej ilosci rozmow jest spoko. Nie zachwuca mnie wyswietlacz ale przywyklem do lumi lub s3 cóz G510 t nie co inny standard taki jak by to powiedziec blady ale pozatym telefon naprawde w porzadku. używam jakies 3mc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Czy ten telefon ma:
      – różne motywy do zmieniania,
      – czy na serio jest taki duży,
      – czy ma sklep play do ściągania różnych gier
      – czy można wchodzić na neta poprzez wifi
      – i on chyba nie mam menu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      telefon jest super nie zacina mi sie nic nie stuka nic nie puka bo mam go w silikonowym etui

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      czy da się na tel huawei G510 ustawić całe zdjęcie na tapecie, a nie tylko część?

      bardzo proszę o pomoc 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Wie ktoś może dlaczego wi-fi w tym telefonie nie działa? Mam z tym wielki problem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Widząc wasze niektóre komentarze sie śmieje. Sam mam ten telefon od ponad roku
      I dużo rzeczy dobrych. SklepPlay dobrze działa casami czeba mieć wciąż włączony ekran
      Żeby coś ściągnąć. Da sie dzwonić nigdy nie miałem lagów bagów (chyba,że nie mam
      Zasięgu…) a no tak zrywa połączenie jak ci sie batera rozładyje albo naciśniesz czerwoną
      Słuchawkę… A i mind12 pytał o zmianę klawiatury na inną no to wchodzisz w ustawienia
      Klawiatura i tam cos klikas niepamiętam. Jak macie problemy z wi-fi to macie coś z
      Własnym netem nie z telefonem. A własny net włącza się przeciągając pasek na górze
      I wł. Danych. Wydaje mi się, że większość osób z tąd nie ma tego telefonu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      A i czasami źle dzuałają aplikacje na tableta wtedy czeby dać domek na dole telefonu
      I znowu włączyć grę tak ma trochę za mało pamięci i pomiliłem się w omg napisałem
      Mam dużo rzeczy dobrych a chialem ma dużo rzeczy dobrych.
      Pozdrawiam

Viewing 19 reply threads
Reply To: Test Huawei Ascend G510: sprawdza się na co dzień
Your information: