Start Forum Sprzęt HTC Test HTC Touch Viva

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HTC Touch Viva to telefon dotykowy GSM/ EDGE z interfejsem TouchFLO, który ułatwia obsługę i optymalizuje korzystanie z Internetu. Ponadto, dzięki systemowi operacyjnemu Windows Mobile 6.1 Professional użytkownicy mogą synchronizować z komputerem stacjonarnym kalendarz, książkę adresową, emaile i inne dane. Jego dużą zaletą jest „stosunkowo” niska cena (ok. 900 zł).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test HTC Touch Viva

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      900zl za HTC Elfa w nowym przebraniu to niska cena ? Za niewiele wiecej mozna miec Diamonda, a za wiele mniej Toshiba G900 i oba oferuja o wiele wiecej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Tyle, że ty mowisz o cenach allegro, a nie o cenach w salonie …. Zas fakt, że viva to nic szczegolnego. W zasadzie niczym sie od elfa nie rozni. Osiagi ma nieco przestarzale. Przede wszystkim boli brak 3G i procesor 200 mHZ (ogolnie to dobry procesor, ale juz nie dzisiaj…)

      A swoja droga porownywanie g900 do tego telefonu jest nieco absurdalne :). G900 to w chwili obecnej zabawka dla licealistow… Nie chodzi o parametry, ktore sa przyzwoite, tylko o wielkosc. Tym telefonem mozna tluc szczury w piwnicy a nie nosic go w kieszeni ;). Mialem g900 przez pare dni, jak kupilem w promocji w play’u (z zamiarem natychmiastowej odsprzedazy) i jej wielkosc mnie po prostu powalila 🙂 …. i żeby nie bylo kiedys chodzilem z motorola a925 w kieszeni, wiec wiem co to duzy telefon … no ale te czasy juz do lamusa odeszly…. Teraz mam w kieszeni Omnie i wlasnie takich rozmiarow powinien byc palmtop.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wielkosc G900 jest z K800 porownywalna. Wg. mnie jest w sam raz – nie za duzy, nie za ciezki. Pasuje do mojej lapy goryla ;p Nie wiem jaka moda panuje wsrod licealistow, bo skonczylem LO juz ladny kawalek czasu temu 😉 Ale tak czy siak 900zl za vive to absurd. Toz to nic innego jak ELfin, ktory kosztuje obecnie kolo 400-500zl. I wlasnie mniej wiecej tyle powinna kosztowac viva

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      *baczek* a widzisz tam ten cudzysłów? to sprawdź

      jeszcze w słowniku słówko "ironia"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      sprzęt mocno okrojony z funkcji i wyposażenia. słaby aparat, brak modułu GPS i nawet słuchawek (a wyjście mini jack powinno być standardem). do tego ekran dotykowy raczej typowy dla palmofonów, na siłę dostosowany do mody na obsługę palcem.

      w sumie za te pieniądze można dostać świetnego samsunga i-550 w, który ma wszystkie brakujące w vivie rzeczy i jest lepiej wykonany. wybór należy do was:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      no ale napewno to w samsungu lepiej trzyma bateria 😉 a co do samego telefonu…jak na htc to cena niska… osiagi tez jakby na miare, moglyby byc lepsze ale wtedy to po co kupywac htc HD czy tez htc diamond… dla wygladu i ekranu? htc nie jest moze tania marka ale dobra jakosciowo to napewno

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test HTC Touch Viva
Your information: