Start Forum Sprzęt HTC Test HTC ChaCha

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niewielki smartfon HTC ChaCha jest przykładem eksperymentu z kształtem telefonów, czołowego koncernu elektronicznego z Tajwanu. Wygięta w łuk obudowa telefonu z dotykowym wyświetlaczem, a jednocześnie z pełną klawiaturą QWERTY i systemem operacyjnym Google Android z całą pewnością znajdzie swoich zwolenników. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się z bliska.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test HTC ChaCha

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      Bardzo fajny telefon; szkoda tylko ze tak krotko pracuje na baterii, wrecz zenada. Bardzo dobrze jest zorganizowana współpraca z facebookiem. Jestem zaskoczony nie najlepszą jakością ekranu, w telefonach htc jak dostąd nie spotkałem złego wyświetlacza..

    • Poll
      Member
      Liczba postów: 1747

      Dla takiej 13-to latki chyba super telefon, co?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Pomimo tego, że Cha Cha nie jest na pewno telefonem moich marzeń, naprawdę fajnie wygląda. Jest „lansiarski”, „fejsowy” i ogólnie „sweet”. Te określenia pokazują do kogo jest skierowany czyki głównie do młodzieży, która nie wyobraża sobie życie bez jedynego-słusznego-serwisu-społecznościowego”. Jednakże kobiety też nie powinny nim pogardzić. Poważni faceci na pewno nawet na HTC Cha Cha nie spojrzą.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Tez bardzo chętnie bym go przetestował,ale na dłużej dyskryminuje go kolor 😛

    • Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

      Rany! Ale paskud 😀

    • kojot000
      Member
      Liczba postów: 2

      Od niedawna jestem jego posiadaczem. Ogólnie jest w porządku, przekonała mnie klawiatura, bez której ciężko mi żyć. Jednak szybko pojawił się problem: ekran często nie reaguje na dotyk – tylko na części obszaru lub całkowicie. Nie mam doświadczenia ze smartphone’ami, dlatego wolę się zapytać: czy to kwestia „przeciążenia” telefonu, czy raczej uszkodzenie panelu dotykowego? Telefon mam na gwarancji rzecz jasna, ale wolę się skonsultować przed oddaniem go w ręce serwisantów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Fajny telefon. Ja chciałam sobie dokupić do niego brokatowe plecyki, ale to już mój wymysł :3

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test HTC ChaCha
Your information: