Start Forum Sprzęt Android Test Google G1

Viewing 20 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Minęło kilka miesięcy od pojawienia się iPhone w ofercie polskich operatorów (Era i Orange) a już szykujemy się na kolejny, całkiem nowy produkt na rynku smartfonów. iPhone ma nie byle jakiego konkurenta, bowiem za oznaczonym symbolem G1 urządzenia stoi Google, czyli jeden z największych koncernów informatycznych świata. Zapraszamy do testu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Google G1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      to ma być test buuuahhahaaaa śmiechu warte, nic się z niego nowego nie dowiedziałem, a gdzie przykładowe fotki zrobione aparatem g1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ubogie to to trochę, nie wiem, może Pan Marcin pisał test

      od 18 do 20 bo był gdzieś umówiony na wieczór bo był

      akurat piątek. Słabiutko a zapowiadało się ciekawie.

      Więcej treści, więcej zdjęć albo po prostu wyślij Panie

      Marcinie G1 Dawidowi Gattiemu z pda.pl on się bardziej

      postara. Życzę więcej zaangażowania w kolejne artykuły.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      telefon mi sie bardzo podoba,kupilem juz na allegro,gosc sciaga ze stanów tanio.tylko jak to sie urochamia z sieci orange???

      bo nie moge znalezc sposobu na polaczenie sie a glaby z orange przez ponad godzine przelaczali mnie miedzy dzialami ,pokojami itp i tak nic nie zalatwili i zostalem z reka w nocniku.ktos wie jak to najlepiej zrobic???

      pozdrawiam robert

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      a ja uważam test za bardzo dobry, bo pomógł mi zrozumieć, dlaczego ten fon jest BEZNADZIEJNY. jeśli każda czynność wymaga łączenia się z internetem, to ja od razu mówię dziękuję, nie skorzystam. wszystkie moje dane mają być do dyspozycji googla, porąbało ich czy co???

      jeśli chodzi o sam telefon – odniosłem wrażenie, że klawiatura nie jest podświetlana. to prawda? poza tym klocek z estetyką na bakier, ale to już rzecz gustu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      "Rozsunięcie ekranu ukazuje naszym oczom podświetlaną klawiaturę QWERTY" Czytanie ze zrozumieniem trudna sztuka… Co do danych online to sprubuj kiedys a sam sie przekonasz, ze nie ma bardziej elastycznego rozwiazania. Po pierwsze masz wszystko zbackupowane wiec cokolwiek sie stanie ze sluchawka (lub gdy zapomnisz jej w domu) dostep do danych masz po drugie na kazdej komorce i z kazdego kompa czy to w pracy czy w domu mozesz te dane edytowac, dodawac czy kasowac bez martwienia sie o synchronizacje. Ja uzywam Exchange’a od lat i nie wyobrazam sobie zeby wrocic do prehistorycznych czasow kiedy wszystko trzeba bylo robic recznie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      zależy czy godzisz się na to, by wszystkie twoje dane (w tym kontakty, adresy) były dostępne dla firmy google, bo ja nie. a poza tym przesyłanie danych przez internet sporo kosztuje – zwłaszcza użytkownika telefonii pre-paid. nie zamierzam płacić za transfer tylko dlatego, że zapisuję sobie nr tel. w ksiązce tel. – to jakiś absurd!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Brak autofokusa? Przyciskasz spust migawki do połowy i masz autofokus, przyciskasz do końca – masz zdjęcie. Trzeba umieć 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kompletnie mi się odechciało kupować tego telefonu. Dziękuję za ten test!

      Konto w Google? Przesyłanie danych? Kiepski aparat? Nie, nie i jeszcze raz nie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam ten telefon od tygodnia i nie zgadzam się z w/w testem. Autorowi nie chciało się dokładnie sprawdzać funkcji.

      Jedyne co można zarzucić G1, to szybkie zużywanie baterii. Ja muszę ładować codziennie. Z GPSem chodzi max 6h.

      A co do netu – to jest tak jakby smartfon, telefon zaprojektowany dla internetu i bezwzględnie Z ZAŁOŻENIA wymaga stałego łącza (np. blueconnect), więc narzekanie na to jest nie na miejscu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Jeśli chodzi o łączenie się cały czas z netem i przesyłanie danych do google to można to wyłączyć w opcjach, wtedy się synchronizujemy z google jeśli tylko sami tego chcemy np. gdy jesteśmy w zasięgu Wi-Fi – wtedy jest za darmo, a jeśli nie chcemy udostępniać naszych danych do google to poprostu tego nie robimy:D. Pan wykonyjący test tego telefonu chyba nie przeczytał wcześniej instrukcji obsługi (niestety dostępnej tylko po angielsku i tylko na dołączonej plycie CD)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Co do jakości filmików to wynika to z nowego Flash Playera, który dostosowuje jakość do przepustowości (faktycznej) łącza i nie ma to nic wspólnego z tym co google chciało, a czego nie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      narzekacie a nie macie pojecia… Google nie ma dostępnu do Waszych danych… ludzie jacy Wy ograniczeni "polityka Prywatnosci" WIEMY CO TO? Chyba, ze u Was na wsi top jeszcze komucha. To telefon dla kudzi ambitnych, potrzebujacych telefonu zeby sparwdzic poczte, badz zaplanowac spotkanie a nie do grania w gierki java… Synchronizacja z Google Apps to super sprawa, jak sie ma pakiet albo wi-fi w domu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      bardzo dobry telefon, użytkowałem przez 3 miechy i jestem w 100% zadowolony:-)

      łatwy w obsłudze, aparat bomba-ma wszystko czego telefon w dzisiejszych czasach potrzebuje-a nawet za dużo …GPS bomba 🙂

      teraz mam iPhona G3, wiec chce go sprzedać-TANIO!!

      gg 4226447

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ja z początku byłem zdziwiony niską żywotnością baterii

      ale okazało się, że wystarczy wyłączyć synchronizację i G1 trzyma mi 3-4 dni :))

      Ma naprawdę bogate wyposażenie – wprawdzie czekam na kilka łatek do samego androida 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Siema, interesuje mnie ten telefon i mam takie pytanie, czy on rzeczywiście ma te WI-FI ?? Nie mogłem znaleźć takich wzmianek w innych przeczytanych dotychczas testach.

      Z góry THX. Timo 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Tak, ma WIFI. Na screenech nawet widać ikonkę włączonego wifi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      wie ktoś czy można kupić tą ERE bez umowy i na karte? Jak by ktoś wiedział to niech przyśle wiadomość na nk. CHAŃBA KATALONI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      CHAŃBA KATALONII miało być

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      może być i tu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      G1 nie ma autofocusa? Buhahahaha….no to bez kitu super test. Autor mógł chociaż zajrzeć na stronę z parametrami tego cacka. Sprostowanie… Aparat ma 3.2 mp i posiada autofocusa. Pozatym nie da się przeprowadzić recenzji telefonu który aktualizuje się codziennie czymś nowym. Jak ja kupiłem swojego to nie miał klawiatury dotykowej nawet. A na dzien dziesiejszy potrafi rozpoznac kamera produkt i wyszukac go w internecie. Czyli jak widac mocno idze do przodu.

Viewing 20 reply threads
Reply To: Test Google G1
Your information: