Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Gigaset GS160 – smartfon entry-level z czytnikiem linii papilarnych

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Gigaset Communications to firma, która oferuje całą gamę produktów Siemens Gigaset, w tym bezprzewodowych telefonów stacjonarnych oraz telefonów IP. Ale czasami próbuje także swoich sił na rynku smartfonów. Testowany Gigaset GS160 jest dopiero czwartym smartfonem tego producenta. Sprawdźmy zatem, czy smartfon który kosztuje 599 pln, jest w stanie zapewnić pracę na przyzwoitym poziome.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Gigaset GS160 – smartfon entry-level z czytnikiem linii papilarnych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      entry level – co to kurna ma być ? polska język trudna język ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      podtrzymuję swoje – bezsensowne małpowanie z sileniem sie na zagranicę. polskie sensownie brzmiące i na czasie określenia znajdziemy bez problemu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten smartfon niczym się nie wyróżnia od dziesiątków innych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Entry-level. Ale za co? Za tego Mediateka? Czy może za ten czytnik linii? Kiedy przeglądam serwisy i spotykam się z nowym telefonem z określeniem smartfon entry-level to dotyczy to urządzeń posiadających minimum 2 GB RAM (a i te powoli schodzą do poziomu określanego low-level). Wygląda to tak, jakby testujący chciałby przypodobać się dostawcy/producentowi tego modelu. Moje dobre zdanie o serwisie telix.pl powoli ulega zmianie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo dobry test – dziękuję – a wiadomo gdzie będzie można go kupić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Myślę, że telefon ma szansę na osiągnięcie sukcesu – ja używam Gigaset ME i jestem zadowolony. Ale powinni dawać do zestawu jeszcze szkło na ekran. Wiem, że jest takie dostępne na niemieckiej stronie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Na pierwszy smartfon, można by zaryzykować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      http://sklep1721248.home.pl/pl/p/GS160-smartfon-GSM-Gigaset/1475
      [url]http://sklep1721248.home.pl/pl/p/GS160-smartfon-GSM-Gigaset/1475[/url]

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test Gigaset GS160 – smartfon entry-level z czytnikiem linii papilarnych
Your information: