Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Test Calmean Child Watch. Smartwatch dla dziecka. Lokalizator GPS dla rodzica

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na stronie producenta zegarka CALMEAN Child Watch możemy przeczytać: „Child Watch Touch wyróżnia się przede wszystkim dotykowym i kolorowym ekranem. Ma tylko dwa przyciski – włącznik i S.O.S. Reszta funkcji obsługiwana jest za pomocą ekranu dotykowego. Świetnie nada się dla starszych dzieci, które chcą wyróżnić się wśród znajomych. Jak jest w rzeczywistości ? Zapraszam do krótkiej recenzji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Calmean Child Watch. Smartwatch dla dziecka. Lokalizator GPS dla rodzica

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Muszę synowi sprawić taki zegarek. Fajny test. Dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Super alternatywa dla dziecka zamiast telefonu i większe prawdopodobieństwo, że zegarka nie zgubi.😆

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ok. Zaciekawił mnie ten test. Zegarek wydaje się być bardzo przydatny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja mam ten zegarek i sprawdza się – dziecko też zadowolone z gadżetu. Używałem wcześniej innego podobnego rozwiązania ale nie działało ono tak dobrze jak ten calmean.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wszystko super. Gdzie ten zegarek można kupić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Slabiutki test. w zasadzie czysta reklama, testem ciezko to nazwac. Mowa jest tylko o potencjalnych zaletach. Zakupilem i na wstepie spotkalem sie z nie mila niespodzianka. Okazuje sie ze urzadzenie moze byc zapisane tylko na jednym profilu w aplikacji. Wyglada to tak,ze drugi rodzic nie moze korzystac z profilu. Problemem tez jest to ze powiadomienia przychodz tylko na glowny numer telefonu. Warto wiec powiedziec ze glowne funkcje jakie posiada zegarek dostepne sa tylko dla samotnie wychowujacych rodzicow.
      Jak dla mnie slaba 2 dla Calmean. Recenzja na 3. Ni to dobre, ni to rzetelne ale chociaz oczywistych klamstw nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Reklama. To samo z pełnym softem kupimy od chinczyka. Ja nie wiem za co ta firma bierze kase. Wprowadziła produkt nie pełno wartościowy. Od dłuższego czasu tylko aplikacja na androida się aktualizuje. Funkcje zegarko-telefonu to tylko telefon.
      Kontakty same znikają w zegarku.

      Lepiej kupić na Alli taki sam. Aplikacja w GP jest.

      A z tym GPS to hehehe

      Nie polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jestem zadowolony z zakupu… Używamy już od kilku tygodni i bez problemu. Fajna aplikacja – ja mam na Android, moja żona na iPhone. Wystarczy zalogować się na to samo konto i działa na dwóch telefonach równocześnie. Ktoś pisał o błędnej lokalizacji ale pewnie sprawdzał ją jak dziecko było w budynku a tam nie jest dostępny sygnału GPS więc trzeba mieć na uwadze, że lokalizacja jest wtedy przybliżona.

      Dla mnie super – mam kontakt z dzieckiem a ono ze mną. Chińczycy i ich produkty mnie akurat nie interesują bo gwarancji brak a i wsparcia później nie ma – tutaj jest zarówno infolinia telefoniczna jak i email (raz miałem możliwość rozmawiać – czekałem 3 min na połączenie, dla mnie to niedużo). Nie wiem więc czy oszczędność 20 czy 30zł na Chiński produkt bez gwarancji i wsparcia wart jest zachodu.

      Ja polecam ten produkt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Kupiłem taki zegarek dla syna ale z firmy MySafe i jest super. Widać każdy ruch dziecka na mapie w telefonie. Przyznam że odka mamy ten zegarek syn mniej czasu spędza z telefonem w ręku. Dla nas super bo mieliśmy już z tym problem. 🙂 Fajny zegarek za fajne pieniądze.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Test Calmean Child Watch. Smartwatch dla dziecka. Lokalizator GPS dla rodzica
Your information: