Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Allview X4 Soul – dobra wydajność i podwójny aparat

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Coraz więcej smartfonów ma podwójny aparat fotograficzny. W tym roku łączna sprzedaż takich smartfonów wyniesie 300 mln urządzeń – to wzrost o 400% w porównaniu z 2016. Rozwiązanie to przestało być już tylko domeną flagowców i takie kamery implementowane są już także w średniej klasy urządzeniach. Jednym z nich jest Allview X4 Soul, który ma wydajną specyfikację techniczną, dostał podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy, oraz oferuje dobry stosunek ceny do jakości.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Allview X4 Soul – dobra wydajność i podwójny aparat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Obecnie w smartfonach zależy mi na trzech rzeczach: dźwięk, aparat i kultura pracy. No i żeby był ładny (a co, nie wstydzę się przyznać, że lubię ładne urządzenia, choć estetą nie jestem). Lubię dawać szansę mniej znanym markom (a bardziej nie lubię słyszeć „o też masz hjuałeja”) i tym sposobem od rana przeczytałem kilkanaście testów telefonów z tej serii, raczej same pozytywne. Ten X4 Soul przemawia do mnie najbardziej, ale… do miejsca, w którym pada cena. Nie wydam tyle na telefon. Żeby był w przedziale X3 Soul Style, tj. 5 stów mniej, to bym się nie zastanawiał, a tak… raczej poczekam. Dzięki za ten tekst, bo nigdzie nie znalazłem o nim rzetelnej opinii!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      co to znaczy ,że ma zablokowana opcje nagrywania rozmów? czy po zainstalowaniu apk nagrywajacej nie bedzie to działąć ? nagrywanie rozmow jest potrzebne i to dosc czesto przecież

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Telefon świetnie wypada technicznie i wizualnie, ale jak zwykle Allview przesadza z ceną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Nawet ok. Ależ ceną nieco muszą zejść, bo nie są konkurentem dla honora 8.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Zapewne niedługo będą promocje i to może być hit sprzedażowy dość interesującej kategorii smartfonów z dwiema kamerkami. Przegląd smartfona dokładny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Jestem na tak, ale za 1k

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      w tej cenie nie wytrzymuje konkurencji, szkoda kasy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Drogo, jak na rumuńsko/chiński wyrób

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test Allview X4 Soul – dobra wydajność i podwójny aparat
Your information: