Start Forum Operatorzy VOIP TeleZero.pl: Darmowe Rozmowy Telefoniczne VOiP za reklamy?

Viewing 18 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od jakiegoś czasu, atakuje nas reklama usługi TeleZero.pl, z której podobno możemy zrealizować połączenie krajowe do numerów w sieciach stacjonarnych oraz komórkowych T-Mobile, Plus i Orange. Od teraz także możecie dzwonić bezpośrednio ze strony www, postanowiliśmy przyjżeć się bliżej temu systemowi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: TeleZero.pl: Darmowe Rozmowy Telefoniczne VOiP za reklamy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      1. Wydaje mi się że każda usługa oferowana na terytorium polski dla konsumentów powinna mieć regulamin. Skoro nie ma to czy działa legalnie? Co na to UOKiK?

    • TomekO
      Participant
      Liczba postów: 268

      Osoba indywidualna skonfigurowała sobie system callback taki jaki jest np. we Freeconect a wychodzące skonfigurowane są z GG telefon nabitymi minutami z promocji 3 minuty odebrane 1 minuta wychodząca. Ktoś miał za dużo minut i chciał się nimi podzielić. Limit minut się może skończył ? Był numer dostępowy do połączeń międzynarodowych. Właściwie każdy może taki callback skonfigurować. Gdyby zebrała się grupa chętnych to jedni mogą ładować taki numer GG a inni korzystać z nabitych minut. Tak na pohybel koncernom telekomunikacyjnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      „… Nie będziemy w to wnikać, artykuł ma być odpowiedzią na informację Czytelników, którzy do nas piszą w tej sprawie. … ” – artykuł chyba jednak za dużo odpowiedzi nie udzielił 🙂 za dużo tu „podobno” i „prawdopodobnie”. Być może byłoby ich mniej, gdybym ja sam więcej wyjaśnił na swojej stronie lub gdyby autor artykułu przed napisaniem tego tekstu skontaktował się ze mną. To już więcej wyjaśnień udzielił w swoim komentarzu TomekO, którego pozdrawiam za trzeźwość wypowiedzi.
      No i Chyba najważniejsze – Tak, spamowałem w komentarzach!
      Ponieważ to mój prywatny projekt – pozwolicie, że podzielę się z Wami moją prywatną uwagą – mam świetną zabawę czytając te wszystkie przypuszczenia dotyczące http://www.telezero.pl
      Wesołych Świąt!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Usługa działa i to zaje..a odnośnie”brak środków na koncie”to trzeba dokładnie czytać uwagi system nie łączy numerów Play,chyba że zostały przenieśione z innej sieći.Polecam zdecydowanie,tylko nie przeginajcie z długością rozmów bo areque Was zablokuje,nawiasem pisząc porządny chrześcijanin-taki prezent na święta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Te, „autor”. Byś napisał chociaż, czy próbowałeś dzownić na numer w Play (a raczej w numeracji Play + oczywiście te ich wirtualne twory RBM i VM). Jak tak, to się nie dziw, że nie mogłeś się dodzwonić. Ja usługi nie polecam, choć działa, ale nie polecam bo sam nie odczuwam potrzeby z niej korzystania. Jeżeli ktoś ma potrzebę podzwonić np. za granicę, to niech to sobie robi, ale najlepiej z jakiegoś (swojego) „smieciowego” numeru, który nawet jakby był zebrany i oznaczony jako aktywny, to spam na nim by nie przeszkadzał.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Dziś ruszyła nowa odsłona strony www i samych usług TeleZero.
      Zapraszam do korzystania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Poprawiłem kilka rzeczy. Minut na stacjonarne mam sporo, więc na stacjonarne nie ma limitu 🙂 Tylko na stacjonarne.
      Zapraszam na stronkę sprawdzić nowe numery dostępowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Uruchomiliśmy darmowe połączenia międzynarodowe przez http://www.telezero.pl
      Dostęp dodzwaniany Diall-In ponownie udostępniony dla wszystkich numerów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Kolejne poważne zmiany na stronie serwisu. Już niedługo usługa dostępna na wszystkie numery – specjalnie na walentynki uruchomimy Call Back również dla numerów z Playa (tych z oryginalną numeracją od P4) i każdy będzie mógł w ten szczególny dzień połączyć się z ukochanymi. Od dziś Call Back tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Na prośbę Użytkowników uruchomiliśmy kolejne kierunki międzynarodowe. Od dziś dostępne są także Holandia i Belgia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Od dziś nie obsługujemy numerów, których dawcą jest P4 czyli np. prefiksy 790, 791…, 530, 531… itp.
      Nadal są obsługiwane numery przeniesione do sieci Play, dla których dawcą numeru był inny operator (np. prefiksy 601, 602, 501).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Mam nadzieję, że tylko chwilowo. Pamiętaj, że nikt nam nie płaci za te połączenia, więc trudno nam czasem pogodzić wysoką jakość i niskie koszty. Mamy kilka pomysłów w fazie testów. Kiedy tylko znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie, natychmiast przywrócimy możliwość realizowania takich połączeń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Szwajcarskie telefony stacjonarne od dziś również dostępne poprzez TeleZero.pl – dzwońcie za darmo do kraju zegarków, serów i ukochanych franków szwajcarskich 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Od teraz poprzez TeleZero.pl możecie również dzwonić do wujka w USA i do cioci w Kanadzie. Życzymy zawsze tylko udanych połączeń 🙂
      http://www.telezero.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Po tygodniowej przerwie wracamy do gry. Długi weekend to idealny czas na darmowe pogaduchy z rodziną i znajomymi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      JA czekam na dostepowy do PALESTYNY 00972 i 00970

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Telezero znów wrócilo do gry.
      http://www.telezero.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      rzeczywisie tele zero czyli odpowiednia nazwa :lol

Viewing 18 reply threads
Reply To: TeleZero.pl: Darmowe Rozmowy Telefoniczne VOiP za reklamy?
Your information: