Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Telefunken Outdoor WT4 – twardziel w Play

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      TELEFUNKEN, niemiecka marka o ponad 100 letniej tradycji, wprowadza do sprzedaży w Play smartfona Outdoor WT4. Telefon adresowany jest do użytkowników, szukających rozwiązań nietypowych, ale również zapewniających bezpieczeństwo i spokój.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefunken Outdoor WT4 – twardziel w Play

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Może i niezły pomysł ale parametry ?
      Pamięć 1GB/8GB nie starczy nawet na podstawowe aplikacje. Wyświetlacz słaby z niską rozdzielczością i kamery 5MP/8MP to teraz troszkę mało.

    • spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

      a czy są tego typu smartfony z ładowaniem indukcyjnym?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Piotr, w kosmos latają komputery na poziomie C64, bo mają duży staż i wiadomo czego się po nich spodziewać. Więcej ramu, lepszy procek = większe zapotrzebowanie na prąd. Szkoda, że nie ma takiego, ale z e-inkowym wyświetlaczem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      witam miałem ten telefon 2 tygodnie. gdy wysiadałem z samochodu miałem go na kolanach upad mi jak wysiadałem i upad na aswald szybka pękła nawet około pół metra 🙁 przy karcie 8 gb mi się przyciął i poszło oprogramowanie i nie chciał się włączyć zero reakcji 🙁 myślałem że jest solidniejszy po wyglądzie super ale jednak się myliłem 🙁 zaniosłem do pleya na gwarancje wysłali do serwisu po 3 tygodniach po oddaniu dostałem odpowiedź że naprawa szybki kosztuje 270 złotych a że oni robią wszystko na raz to runiesz odesłali do salonu z niezrobionym softem choćarz jest gwarancja i to nie jest z mojej winy bo wybierając telefon chciałem mieć bardziej wytrzymały niż zwykły telefon lecz to tylko wygląd mie przekonał i kobieta w pley teraz się odwołałem od zapłaty gwarancja to powina objąć jest do 1 metra wysokości .Nie wiem jakie macie zdanie o tym telefonie ale ja mam nie zbyt dobre 🙁 amorze taki egzemplarz mi się trafił 🙁 Wyszło tak bez telefonu lub naprawa to prawie 1/2 wartości telefonu i została umowa na 36 mc po 30 zł Pozdrawiam Wszystkich przemyślcie ten zakup

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tragiczny. Strasznie tragiczny serwis. Spuchła bateria i nie ma żadnej możliwości aby zdobyć nową. Dwa tygodnie temu zamówiłem w serwisie. Dzisiaj zadzwoniłem do serwisu (odebrali po piątym razie) i oczywiście „nie mają baterii”. Trzeba czekać jeszcze tydzień i może przyjdą baterie ale mało tego pierwszeństwo mają serwisy i komisy więc mało prawdopodobne że będzie bateria abym mógł ją zamówić (tak stwierdził pan z infolinii). Po udaniu się do kilku serwisów stwierdzili że do tego telefonu nie mają żadnego dostawcy części i do naprawy (wymiany baterii) też go nie przyjmą z tego samego powodu (nie mają do nich części ani baterii). Od dwóch tygodni telefon uziemiony i jeszcze kolejne dwa tygodnie co najmniej to potrwa (przy odrobinie szczęścia).

Viewing 5 reply threads
Reply To: Telefunken Outdoor WT4 – twardziel w Play
Your information: