Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Telefony myPhone w sieci sklepów Real

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Spółka TelForceOne – polski producent, importer oraz dystrybutor oraz akcesoriów i urządzeń mobilnych, zawarł kontrakt z siecią Real. Umowa dotyczy długoterminowej współpracy przede wszystkim w zakresie zakupu i dystrybucji przez Real produktów TelForceOne, w szczególności akcesoriów GSM i telefonów komórkowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefony myPhone w sieci sklepów Real

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      A do Biedronki kiedy zawitają?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140004

      Już były. Ja kupiłem kiedyś 2simowego z telewizją i wieloma innymi (ekran dotykowy…) pare lat temu i …. o dziwo jeszcze chodzi i ma zamiar pochodzić. Niezłe zdjecia i kamera filmowa. Sam sie dziwie że to jeszcze tak dobrze chodzi. Bateria mogłaby być mocniejsza ale ta po latach jeszcze trzyma. Może uda się w realu dokupic baterię. A kupiłem jak jeszcze byłotanio w Biedronce 🙂

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]A do Biedronki kiedy zawitają? [/quote]
      w biedronce najlepiej sprzedawał sie ten pierwszy model dla seniorów- był dużo tańszy niż w innych sklepach i szybko znikał z półek

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Już były. Ja kupiłem kiedyś 2simowego z telewizją i wieloma innymi (ekran dotykowy…) pare lat temu i …. o dziwo jeszcze chodzi i ma zamiar pochodzić. Niezłe zdjecia i kamera filmowa. Sam sie dziwie że to jeszcze tak dobrze chodzi. Bateria mogłaby być mocniejsza ale ta po latach jeszcze trzyma. Może uda się w realu dokupic baterię. A kupiłem jak jeszcze byłotanio w Biedronce 🙂 [/quote]
      najdalej 3 lata temu. mój pierwszy telefon z tv też jeszcze śmiało hula. nie używam go na co dzień ale telewizje od czasu do czasu na nim oglądam.
      a baterii poszukaj po prostu w komisach lub na allegro

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Juz byly nie wiem czy sa nadal wiem ze kiedys jak wypuscili model z tv to cena byla super [/quote]
      tak był po 200 zł a wszędzie indziej nie schodził poniżej 300. a teraz można go mieć pewnie za 100- 150zł

Viewing 5 reply threads
Reply To: Telefony myPhone w sieci sklepów Real
Your information: