Jesteś tutaj:---Telefony komórkowe a rak mózgu
Telefony komórkowe a rak mózgu2011-10-22T07:14:50+02:00

Start Forum Inne Pozostałe tematy Telefony komórkowe a rak mózgu

Viewing 11 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Od kiedy telefony komórkowe stały się powszechne, nie ustaje dyskusja na temat ich rzekomej szkodliwości. Według najnowszysch badań duńskich naukowców korzystanie z telefonów komórkowych nie wywołuje nowotworów mózgu – czytamy w raporcie, ktory został opublikowany na łamach najnowszego wydania „British Medical Journal”.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefony komórkowe a rak mózgu

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   Już 10 lat temu zacząłem używać głośniczka lub zestawów słuchawkowych do rozmów. Stało się tak po wyraźnych objawach bólu głowy po stronie, gdzie najczęściej trzymałem telefony przy rozmowach. Nie myślałem wtedy akurat o raku mózgu, lecz chciałem usunąć potencjalną przyczynę dokuczliwego i złowieszczego bólu głowy, wiedząc, iż parę godzin dziennie rozmawiam. I rzeczywiście, od kiedy tak robię – problemy z bólem się skończyły! Był okres używania słuchawek. Teraz słuchawek nie noszę, ani kabelkowych, ani bluetooth, jednak gdzie i kiedy to tylko możliwe, przełączam telefon na głośne mówienie, co sprawia, że aparat jest oddalony od mej głowy kilkadziesiąt razy dalej, więc natężenie pola redukuję do kwadratu tej krotności. Prosty sposób i skuteczny, co czuję po sobie już od wielu lat.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   LesH). Miałem podobnie, ale ból bardziej jakoby w samym uchu.. Poza tym coś ciemnego zaczęło wypływać zamiast „miodu”. Ciekawię się – dlaczego tylko my mamy takie objawy? (Tzn.ból) Ludzie gdakają całymi dniami i.. dosłownie NIC ich nie boli! Ale fakt faktem: lepiej nie gadać z fonem przy uchu.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Dawne dzieje, od tamtego czasu przestałem trzymać fon przy uchu i jest ok. A tych badaczy nie ma co interesować przemianą miodową, bo skoro tylko jeden nadwrażliwy się znalazł, to niby reszta jest bezpieczna.. Ale to czas pokaże co się stanie z tymi gadającymi bez limitu.

  • kaz
   Member
   Liczba postów: 618

   Nie wiem co o tym myśleć?

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 468

   Jedni mówią że się dostaje inni że nie więc niech każdy wyda swoja opinie na ten temat czy jest rak czy go nie ma

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3021

   Nie chcę być wredny czy coś w ten deseń, ale warto zauważyć, że niektórzy ludzie nie potrzebują „promieniowania komórkowego” by zachowywać się jakby mieli raka mózgu. A wszystkim którzy się przejmują złapaniem raka mózgu z komórki, radzę przestać również oddychać, jeść, pić, chodzić, mówić etc etc bo w dzisiejszych czasach niestety wszystko jest toksyczne, szkodliwe i powoduje raka. Dziwię się, że jeszcze ktoś ma chęć wałkować ten temat, który ciągnie się dłużej niż moda na sukces a ludzie od zarania dziejów go ignorują.

  • johnny-18
   Member
   Liczba postów: 1015

   Generalnie większe pole magnetyczne wytwarzają wszystkie pozostałe urządzenia w domu, linie energetyczne, fale radiowe, wifi itp. wszystko w naszym świecie promieniuje. Zmartwię was: jest też coś takiego jak promieniowanie naturalne i jest we wszystkim: w ścianach domów, w pokarmie, wodzie, czy w powietrzu 😛

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Gwoli ścisłości nie ma raka mózgu, są tylko nowotwory mózgu…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   bardzo ciekawe badania, a żeby je podważyć wystarczy przebadać ludzi którzy często przechodzą obok nadajników sieci gsm.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   do Pana LesH, dlaczego we Francji od nowego roku chcą zakazać używania w szkołach hot-spotów jeśli moc jest kilkukrotnie niższa niż BTS? Poza tym wszystko jest wg norm ustalonych przez naukowców kilka lat temu na podstawie czego? Jak do tej pory nie ma pełnych badań nad oddziaływaniem fal PEM na ludzi, to na jakiej podstawie ustalili normy tyle lat wcześniej. Wszyscy mówia zgodnie z normami! Czy normy są dobre? A jak odpowiesz na to że przez tel rozmawiasz 10-30 min dziennie i masz wybór czy używasz zestaw słuchawkowy, w zasiegu BTS czasami 30 m od niego przebywasz 24 godziny na dobę 365 dni w roku i tu już nie masz wyboru. Poza tym naukowcy nie uwzgledniają kumulacji pół elektromagnetycznych z kilku anten na budynku różnych opetatów skierowanych w tym samym kierunku tylko liczą każdą osobno. Czyli powinno być 3,4,5,6 anteny x 20 Wat? Jesteś publicystą gazet które piszą i o tel i zbierają reklamy o dnich to tyle w temacie ustalonych norm i anten naprzeciwko szkół naszych dzieci.

  • zydomir
   Member
   Liczba postów: 2

   Witam
   Taki radar przy mózgu to szkodzi na 100% naszemu zdrowiu.Ale biznes musi się kręcić,a lobby przekupi każdego.
   Właśnie szukam schematu do zestawu słuchawkowego do Panasonica stacjonarnego kx-tw201,żeby trochę się odsunąć od promieniowania.
   Może ktoś ma taki zestaw,interesuje mnie obsadzenie wtyku bo chciałbym go sobie przerobić z innego.Ciekawe czy to Jack z 3,czy 4 polami?.
   Odnośnie tego telefonu,to ma dziwną przypadłość.Zamiast odbierać SMS to je czyta w poczcie głosowej.Czy to normalne?

Viewing 11 reply threads
Reply To: Telefony komórkowe a rak mózgu
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile