Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Telefon nomadyczny w Sferii – test usługi

Viewing 23 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Telefon nomadyczny oferowany w Sferii jest interesującą ofertą dla telefonii komórkowej i stacjonarnej. W teście przyjrzymy się bliżej jak działa usluga oferowana przez tego operatora w standardzie CDMA.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefon nomadyczny w Sferii – test usługi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      co z tego jak zasięg ich sieci jest tragiczny nie obejmują nawet zasięgiem całej Warszawy chwalą się zasięgiem w całej strefie numeracyjnej 022 ale z dziurami w zasięgu większym od nie jednego miasta w polsce, a co do połączeń w wewnątrz firmy na max 3 numery to też drogo bo np w orange można wybrać 5 numerów bezpłatnych za 6,10 m-cznie i dzwonić na maksa wg operatora na terenie całego kraju i jeszcze jedno zawsze pozostaje jeszcze kwestia pustego abonamentu w wysokości kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych. jak co kto lubi dla mnie lipa i drożyzna:-(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      sa beznadzejna firma co u tego jak poza warszawa nie odbiera ten telefon niech go wsadza buty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      mial byc test a jest tekst reklamowy!? Bylem ciekaw jak to dziala i nic sie nie dowiedzialem zakladam ,ze jesli diala to w tym samym pasmie co ich wspanialy internet niby do 2,4M/bs to mozna sobie to spokojnie darowac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      ten niby test to napisał pracownik Sferii, od maja jestem użytkownikiem nomadeksów i niestety ale bardzo mnie rozczarowały,nic się nie pokrywa z tym testem, bateria trzyma 1 dzień przy 2 rozmowach 10 minutowych, bardzo zła jakość głosu i częste zrywanie połączeń, o internecie nie wspomne, ogólnie telefon i usługa są fatalne, NIE POLECAM !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Korzystałem z tego telefonu na terenie Ursynowa, Pragi i Śródmieścia i zasięg wszędzie był OK.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Oto krótka historia mojej współpracy ze sferią:

      pierwszy był telefon stacjonarny cud ze go jeszcze nie wywaliłem bo chyba zasięg im sie zwiększył i narazie został nie byłem z niego zadowolony przez pierwsze pół roku tracił zasięg przerywał tragedia jak będą proponować zakup usługi na nowym obszarze nie brać przez pierwszy rok.

      Drugi był internet to jest dopiero porażka oni nawet nie wiedzą jaki mają zasię i żeby podpisać umowę muszą wpisywać inne dane miejsca korzystania z tej <usługi>?

      Ale to jeszcze nic. 2.4mb to jest nieporozumienie ja dziś miałem transfer 213/6! załadować coś na stronę nie możliwe.nie mam pojęcia co z tym zrobić nawet skype nie chodzi to już przeważyło na tym iż powiem tak – jest to gówno nie kupować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      dzieki za info na temat nomadyków chcieli mi wcisnąc ten badziew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miałem nosa i nie wziołem na szczescie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      a ja jestem ciekaw, skąd autor wytrzasnął jakieś gry java,bo ja żadnch na ten telefon pobrać nie mogę… skąd niby mam je ściągnąć??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      te telefony są do bani

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      wie ktoś jak na tego fona wgrać gry java??albo przynajmniej skąd??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      MAM SFERIE OD CZTERECH LAT i jestem zadowolony, oczywiście, każdy by chciał mieć na SUPER tam gdzie mieszka, ale tzw DZIURY są w każdej sieci nawet komórkowej!!, jeśli chodzi o internet , bywa różnie, ale lokalne radiówki, czy nawet sieci kablowe też padają!!

      CO DO NOMAdYCZNYCH>>wszystko zależy od użytkowników telefonu, bateria rzeczywiście mogła by być lepsza pojemnościowo<>>ale jak to w nowości coś nie dopracowane, to samo jest z bateriami w komórkowych. UWAŻAM ZE JEST TO SIEĆ PRZYSZŁOŚCI>> wkrótce będzie dostępna w całej Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      ja mam pytanie

      czy mozna włozyć swoją karte sim do tego telefonu??

      bo kupilem go na allegro no i patrze ni ma karty sim no to włozyłem swoją no i nic

      pomocy!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      krzychu, to jest telefon przypisany do numeru. Zeby dzialal, trzeba sie udac do ich biura na Koszykowej i tam wziac abonament i zeby przypisali Ci go do aparatu, ktory kupiles.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      bateria nie dziala? trzeba bylo uformowac w/g instrukcji – najnowsze baterie nieuformowane prawidlowo – mozesz oddac do punktu zlomu!!! TRZY razy NA MAXA trzeba i i rozladowac DO ZERA! Moja bat. w hisense trzyma norme! Ale "bawilem" sie trzy dni po zakupie… A do tego stac zeby mnie pogadac z moja amerykanska rodzina… dotad – tylko oni dzwonili!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Posiadam dwa fonki nomadyczne Hisense i C162 oba w taryfach bez abonamentu w razie problemow nic nie trace boniema obowiazku dzwonienia najwyzej przyjda rachunki zerowe .Taniszy w uzytkowaniu jest fonek Hisense w taryfie lojalnana100 nieco drozszy jest C162 w taryfie Nomaddic0 .Napewno CDMA jest slabszym sygnalem od GSM dam przyklad. Z Nomadycznego niemoglem sie dodzwonic z H.Auchon z komorki zrobilem to bez problemu .Poza tym niema problemu dzwonilem z autobusu i z inych miejsc jakosc odbioru jak na komorce .Napewno niejest to fon dla ludzi poruszajacych sie po polsce .Jezeli niemasz zaufania do sferi niebierz telefonu w abonamencie niemasz obowiazku korzystania najwyzej dostaniesz zerowy rachunek tez taki dostalem i nic nie placilem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Sferią powinna sie zając prokuratura za totalne oszustwo

      1. reklama 3.1 mgb w porywach 450 kb

      Jak firma może być wiarygodna gdy nawet adres biura obsługi klijenta podaje fałszywie niech ktoś znajdzie ich pod. adresem Pawia 55 życze powodzenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Chciałem pociągnąć temat sferii internet ,ktos wcześniej pisał że to pomyłka z tym internetem ,taki to jest i własnie napisałem tydzien temu o rezygnację a tu masz placek maraz coś drgneło zaczeło wysyłanie lecieć w granicach setki ,wcześniej Skipe nawet nie drgneło .Mam pytanie czy pozostać z tym problemem .Sferia po zapytanu ich jak z tym odbiorem powiada że tu odbioru nie bedzie .Proszę uważac chyba szukają kasy poniewąż postraszyli mie zę naliczają za lokalizację dodatkowo , jak gdzieś w innym miejscu się polaczysz, a co miałem zrobić jak. internet jest tu a nie tu, gdzie powinien być .Chyba sprawa sądowa .Może ktoś poradzi co z tym zrobić i czy uciekać do Netii na wimax.Pozdrawiam wszystkich .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Kruliku Pawia 55 to nie adres biura obsługi klienta tylko główna siedziba firmy sorry ale prezes cię nie przyjmie idź pacanie na dzielną

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Korzystam z ich dwóch telefonów nomadycznych Hisense jako telefony firmowe. Mam je od pięciu miesięcy i nie ma z nimi najmniejszych problemów. Bateria trzyma aż 7 dni! Ponad to gdy po 5 sygnałach ktoś nie dodzwoni się na tel. nomadyczny, to mam automatyczne przekierowanie na komórkowy. Czystość głosu moim zdaniem jest na dobrym, ale nie najwyższym poziomie. Fakt -jakoś wykonania telefonów nie jest najlepsza, ale nie w tym rzecz. Jak się szanuje, to się ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Od ponad półtora roku jestem zadowolonym użytkownikiem Nomadica z abonamentem, za który nie muszę płacić ani grosza (tylko za wykonane rozmowy). Do 3 innych nomadiców mam za 10 zł/mies. ryczałt bez żadnych limitów. Szkoda tylko, że zasięg na razie ogranicza się do Warszawy i okolic. Dobra alternatywa zarówno dla stacjonarmego jak i dla komórki. Czekam na rozbudowę sieci na cały kraj i pozdrawiam firmę Sferia – mojego operatora 🙂 !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      *****. da się z tej sferi hisense przejebać na inną sieć żeby chodził normalnie ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ja mam jedno pytanie: PO CO KOMUŚ COŚ TAKIEGO??? Nie lepiej kupić sobie normalny telefon np. w erze? Jak dla mnie to tylko badziewie i naciąganie na kase.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Czy ktos wie czy kupie taka kartę startową w salonie SFERII ? Bo telefon mam ale karta jest niewazna . Czekam na szybką odpowiedz . Pozdrawiam

Viewing 23 reply threads
Reply To: Telefon nomadyczny w Sferii – test usługi
Your information: