Viewing 29 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 16 lutego P4, operator sieci Play, wprowadza nową koncepcję sprzedaży telefonów. Oferta pojawia się przede wszystkim z myślą o tych klientach, którzy uzależniają zakup telefonu w PLAY od dostępności konkretnego, wymarzonego modelu np. Omnia – pisze na swoim blogu Marcin Gruszka rzecznik Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ech, to chyba drozyzna się zaczyna, nawet Gruszka uprzedza, że za dobrze nie będzie. Do tego słaby RePlay…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Jak ja lubię te wasze BARDZO INTELIGENTNE komentarze jak RePlay zły ? a kto wam da więcej ? pfff nikt !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      a pffff – choćby Era. w RePlay przy umowie 24 miesiące rabat na abonament przez 6 miesięcy, w Erze przez całą umowę. Naprawdę, akurat to Playowi nie wyszło

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      I racja więcej da Era, a ja jestem w orange i porównując ich oferte to play, to play jest poprostu śmieszna. Kto patrzy na róznice w cenie telfonu 100-200zł i podpisuje umowe z danym opem ze względu własnie na cene jest kompletnytm kretynem. za telefon płacimy raz a z opa korzystamy 2, a nawe 3 lata. To usługi dodane i ceny połaczeń są ważne. Ja w orabge mam 5 bezpłatnych numerów całkowicie za darmo a za dodatkowe 12 zł do wszystkich sieci (oprócz play hehe) mam 20gr. Play to żałosna sieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Zapomniales dodac ze do 5 osób w Orange albo stacjonarne

      A ja przed dzwonieniem nie zastanawiam sie czy Edek z fabryki kredek jest w plusie erze czy srerze.

      Chce mieć najwięcej minut do wszystkich za najniższą cene kpw?

      A to na dzień dzisiejszy dostaje w Playu

      A te pakieciki śmieszne za 12 zl 4000 minut na stacjonarne, za 5 zł 700 smsow a jak zrobisz jeszcze 3 kupy w ciągu dnia to dostaniesz rolkę srajtaśmy

      Ja chce dzwonic a nie zastanawiac sie ile minut i o jakiej porze moge wygadac z Mietkiem czy ile SMS wyslac i do kiedy zeby pakietu nie przekroczyc.

      A jak lubisz placic 4 razy wiecej za tel. to juz Twoja sprawa.

      Nawet najbardziej zagorzały antyplayowiec wie ze oranżada to najdroższa siec w Polsce i nie zmienisz tego wyzywając ludzi od kretynow…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ja/

      dokładnie hehe:)

      inne sieci nie mają sensu bytu

      a inne powody:

      zasieg

      młoda siec

      tanio (za tanio) hhehehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      hmmm.

      zasięg – na roamnigu Plusa, więc nie ma gwarancji stabilności, było kilka awarii z tym związanych.

      Internetowy zasięg to wiadomo – dla wybranych

      Tanio – owszem, ale co raz drożej, bo tylko własną sieć promują. a mieli nie dzielić przyjaciół.

      Zresztą jeśłi jest się w innej sieci od kilku lat, to dzięki bonusom i przedłużaniu umów ma się lepsze warunki niż w Playu na przedłużeniu

    • luv
      Member
      Liczba postów: 23

      zasięg ma bardzo doby, korzystam odponad roku, jeżdżę po Polsce i niegdy, powtarzam NIGDY NIE MIAŁEM NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU Z ZASIĘGIEM W PLAY, mało tego u siebie w trójmieście mam wszędzie zasięg HSDPA playa !

      internet – to samo w całym trójmieście, nawet we miejscach gdzie plus w ogóle nie ma 3G, play ma ! no i za tą cenę – 45zł imam normany net, wszędzie gdzie jestem w pracy, w domu, w knajpie, wszędzie !

      tanio – 39gr DO WSZYSTKICH SIECI !!! gdzie masz taniej ?!?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      A co to za abo lub usługi dodatkowe, że w Orange się ma 5 numerów za darmo w sieci?? Czy to jest dla przedłużających czy dla nowych??

      Bardzo proszę o jakieś info

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      "internet – to samo w całym trójmieście, " – oki, ale wyjedź z Trójmiasta z tym internetem w Polskę i zobaczymy co będzie. u mnie w Wawie w budynkach są problemy z sygnałem 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Malo tego internet, wiadomym jest juz od dosyc dawna ze internet w Play jest malo atrakcyjny wlasnie ze wzg na zasieg. Zasieg zasiegiem bo to tego szybko nie zmienia ale wezcie pod uwage fakt ze minut nie przechodza z miesiaca na miesiac co czyni oferte Playa hmm… slaba ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      heheh widze ze nie jestem jedynym antyplayem 🙂 sorka za taki sam nick:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Nie wiem, czy jestem pracownikiem Play-a, ale jeśli zamierzasz dużo rozmawiać w ciągu dnia i nie zastanawiać się kto jest w jakiej sieci (ostatnio ludzie zaczęli przenosić numery i nie jest to juz takie oczywiste) to (nie)stety Play wychodzi najtaniej (przynajniej w ofercie biznes).

      To jest na podstawie moich obliczeń.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      ’piotrek77′ – nie wiesz, czy jesteś pracownikiem Play-a?!… :-O Przy sobocie wieczorkiem masz prawo po %-tach, jako dorosły! Ale co na to pracodawca?…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      .. też popija dobre winko przy kominku 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ja tam widze ze oferty Playa wcale nie sa takie super, raz ze srodki nie przechodza co miesiac co jeszcze nei ma sensownych pakietow na internet, chyba w ogole nie ma:D do tego ich ceny za telefony juz sie powoli koncza ale co jak co ja patrze na cene telefonu dopiero na samym koncu… to jednorazowy wydatek w dodatku, najmniej istotny w tym wszystkim.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Mi akurat kończą się umowy w Play i Erze, i Era wypada blado jeszcze absurdalne ceny telefonów… Więc jak ktoś porównuje Play do Ery to gada bzdury, przy przedłużeniu umowy dostaje się jakiś 10% rabat a minut i tak jest duuuużo mniej do wszystkich niż w Play!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      no nie do końca, w Erze 60 płącisz przez całą umowę 45 pln, czyli 25 % mniej.

      w porównywalnym RePlay abonamentu 50 masz zniżkę 25 pln, czyli 50 % przez 56 miesięcy.

      Liczymy, i w Erze zapłacisz 24 x 15 = 360 pln mniej

      w Play 6 x 25 = 150 mniej

      W Erze przez 2 lata zaosczędzisz 160 pln więcej niż w Play!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      @rea:

      o kurcze toż to wyższa matematyka kolego?:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Rea nie masz racji ja na dzien dobry dostalem w Play wiecej niz w Erze po 2 latach.

      Abo 65 zl znizka na caly rok 15zl to jest 360zl na rok

      Do tego przez 6 miesięcy polowa abo( bo przenosze numer)=150 zl

      Czyli razem 510 zl a do tego 166 minut co miesiąc a w Erze mi dawali 120 (Abo 45 zl)

      Do tego 300 400 stowki na telefonie i mam 800zl w kieszeni przez 2 lata

      I prosze tutaj nie fanzolic …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      pisałem przecież o ofercie utrzymaniowej, a nie bonusach dla przenoszących numer, które i w Erze są. więc porównujesz zupełni inne promocje dla innych klientów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Rozumiem i odnioslem sie do oferty utrzymaniowej ery.

      Jest taka, ze oplaca mi sie przejsc do playa- pomijajac bonus polowa abo przez 6 miesięcy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Jak dla mnie oferta Playa jest strasznie dziwna, co z tego ze wiecej tych niby minut jak nie przechodza na nastepny miesiac… to po co komu tyle ?? jak nie wykorzystam to trace i tak ciagle, ble

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      To nie bierz wysokiego abonamentu. Lepiej wziąć prewencyjnie trochę mniejszy abonament. Jak przekroczysz to dopłacisz po niskich stawkach. I po problemie przechodzenia minut.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Raz mi się zdarzyło nie wykorzystać środków na koncie w play, bo wyjechałem na jakiś pipidówek i wziąłem jedynie ładowarkę do nokii (o se zapomniałem). Tak to dzwonię i siedzę na necie i jakoś kasa mi strasznie wolno leci :).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      w play nigdy chyba nie bedzie przechodzenia minut na chociaz nastepny okres rozliczeniowy,bo jak twierdzili w marcu 2007 play to siec dla aktywnych(tj.przekraczajacych abo choc troche)wiec z definicji problemu nie ma.szkoda ze rok ma 12 mies i nie w kazdym miesiacu sie gada tyle samo.abo 65 za 50 to 166min do wszystkich z cena 30gr/min bedą promowac do bólu..ale sciagneli jedno z ery:transfer i sms premium poza abo,pozatym rozmowy miedzynarodowe i roaming tak samo wiec minuty są tanie ale czy tylo o gadanie chodzi obecnym i przyszłym klientom play?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Wszystko zalezy jak kto korzysta z telefonu. Mi akurat oferta play (RePlay) zupelnie nie odpowaiada i za nic bym sie na nia nie skusil, osobiscie zostaje w Orange, gdzie dostaje o wiele wiecej… minuty mi przechodza do skutku, mam 5 bezplatnych numerow w sieci za 5zł (przy przedluzeniu dostalem bezplatnie) + 5 numerow (z 3 korzystam) po 20gr za 6zł za numer (tez dostalem bezplatnie przy przedluzeniu), do tego moge aktywowac date w ramach abo, a na przedluzenie dostalem omnie za 1pln na 18mc. Do tego rabat 30% na 12mc na abo oraz tanie polaczenia i podwojny pakiet minut.

      Jak dla mnie oferta ze zyc nie umierac a play jednak może sie schowac ze swoim RePlay (co jak co ale oferty oparte na CRM sa lepsza dla osob faktycznie intensywnie korzystajacych z abo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      @piotrek77 : akurat oferta biznesowa play jest jedna z najgorszcyh biznesowek, kazdy z 3 opow ma zdecydowanie lepsze oferty dla biznesu – szczegolnie przy przedluzeniach to widac dosc wyraznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      jeśli macie minuty nie wykorzystane w danym miesiącu to przechodzą na następny w tym następnym jest ich więcej więc ich też nie wykorzystacie itd,itd,itd więc pytam po cholerę te przechodzące minuty chyba tylko żeby naiwnych klijentów ściągnąć (mój znajomy ma tych minut ok 4 godz. i po co mu to )więc play górą!!!!

Viewing 29 reply threads
Reply To: Telefon na życzenie w Play
Your information: